Twierdzi, że cudzoziemiec przeniknął do whatsapp i wysłał kod binarny #ufox

Mensaje Whatsapp Extraterrestre Alienigena

“We are close” The alleged alien message received by whatsapp
Jest wiele osób, które twierdzą, że zostały uprowadzone przez kosmitów, ale wiele z opowiadanych przez nich historii zostało uznanych za fałszywe i nieistotne.
Wielokrotnie publikowaliśmy artykuły na temat możliwości ewentualnej interwencji pozaziemskiej w naszym Internecie, w rzeczywistości wielu naukowców, ekspertów i niektóre media ostrzegały przed tym zagrożeniem, które wydaje się coraz bardziej możliwe i realne.

Czy możesz sobie wyobrazić pisanie do grupy przyjaciół lub wysyłanie wiadomości do swojego partnera i otrzymywanie kodu binarnego bez nadawcy? Cóż, stało się to z młodym człowiekiem, który wysłał nam wiadomość na naszym fanpage’u, a następnie wysłał swoje dowody do naszej skrzynki pocztowej, gdzie również wyraził swoje zaniepokojenie i obawę przed uprowadzeniem przez obcych. Brzmi dziwnie prawda? ale obce jest przesłanie, które otrzymaliśmy na ten temat, ponieważ udało nam się je rozszyfrować na język hiszpański, a to oznacza: “jesteśmy blisko”.

01100101 01110011 01110100 01100001 01101101 01101111 01110011 00100000 01100011 01100101 01110010 01100011 01100001

Szczerze mówiąc, nie oczekuję, że mi uwierzysz, ale przysięgam, że mi się to przytrafiło i nikt nie traktuje tego poważnie. Chyba skontaktowali się ze mną kosmici w Whatsapp. Kilka godzin temu rozmawiałam z moją siostrą o możliwości zaproszenia brata przyjaciela na jego urodziny, zaraz po otrzymaniu jego “akceptacji” pojawiła się dziwna wiadomość w zaszyfrowanym kodzie, ale najbardziej niepokojące jest to, że nie ma nadawcy i nie ma harmonogramu!

Konsultowałem to z przyjaciółmi, którzy są ekspertami w dziedzinie komputerów i nie znalazłem żadnego wyjaśnienia. Najbardziej martwi mnie to, że odkąd około 3 miesięcy temu miałem marzenia o istotach z innej planety, na początku myślałem, że to tylko przypadek, ale… Teraz to? Możesz mi pomóc?

Wiadomość wysłana na facebooka:

Zrzut ekranu:

obcy komunikat cosapp
Szczególnie ten przypadek jest bardzo podejrzany, troska młodego człowieka wydaje się bardzo autentyczna, elokwencja przekazów i jego reakcje są bardzo normalne i spójne.

mensaje de facebook - Twierdzi, że cudzoziemiec przeniknął do whatsapp i wysłał kod binarny #ufox

Jeszcze ciekawsze jest to, że przesłanie “intruza” oznacza “jesteśmy blisko” zaraz po przesłaniu jego siostry “czekamy na ciebie”… Chociaż wydaje się to zabawne, jeśli weźmiemy pod uwagę doświadczenia naszego denouncera związane ze snami z istotami pozaziemskimi, jesteśmy przekonani, że może to być bezpośredni kontakt i dowód, że udało im się już zaatakować naszą prywatną komunikację. Niepokojące, prawda?

Zgodnie z historiami ludzi porwanych przez kosmitów, bardzo normalne jest, że odbierają oni telepatyczne wiadomości, sygnały podprogowe, jasne sny, a to może nawet powodować zmiany w postrzeganiu czasu… ale wiadomość od czego?

mensaje extraterrestre alienigena whatsapp

Wydaje się zaskakujące, że nawet rządy nie wydają się chętne do ujawniania informacji, są głęboko przekonane, że takie wiadomości zniweczyłyby władzę i ustaloną religię, co miałoby katastrofalne i niewyobrażalne konsekwencje dla naszego społeczeństwa. Naukowcy w tej dziedzinie twierdzą, że nasz Bóg jest obcy. Jak zawsze, gdy mówimy o obcych formach życia, to do ciebie należy wybór, w co wierzyć.

Jest wielu psychoterapeutów medycznych i hipnoterapeutów, którzy zajmują się zjawiskiem uprowadzeń przez obcych, a dokładniej interakcjami człowiek – obcy. Czy dziedzina Internetu jest ważnym środkiem komunikacji z obcymi?

Trochę dodatkowych informacji:

Zjawisko uprowadzeń przez kosmitow pojawiło się na początku lat sześćdziesiątych, ale w ostatnich dziesięcioleciach nastąpił gwałtowny wzrost liczby osób twierdzących, że zostały uprowadzone przez istoty pozaziemskie.

Ofiary są często przewożone przez Obcych na pokładzie ich statków kosmicznych podczas jazdy samochodem lub nawet spania w ich domach. W porwaniach, które mają miejsce w sypialni uprowadzonego mężczyzny, obcokrajowcy udowadniają, że mają możliwość przejścia przez ściany i pozostania w zawieszeniu w powietrzu. Dowodzą one również, że posiadają również zdolność do pełnego kontrolowania swoich ofiar, które często są unieruchomione i dlatego nie są w stanie przeciwstawić się działaniom cudzoziemców, którzy wydają się posiadać siły telepatyczne i paranormalne.

Kiedy ofiary uprowadzeń do UFO zabrane są na pokład UFO, często poddawane są one upokarzającym i traumatycznym sytuacjom. Ponadto często przeprowadza się wszelkiego rodzaju badania medyczne, zazwyczaj w dużych pomieszczeniach.

Inną bardzo interesującą i niepokojącą cechą znalezioną w opowieściach o uprowadzonych jest fakt, że Obcy zachowują się tak, jakby byli kontrolowani przez jeden umysł, że niektórzy autorzy wysunęli hipotezę, że mają zbiorową świadomość, którą można znaleźć na przykład w mrowisku mrówek.

Ogólnie rzecz biorąc, uprowadzenia mówią nam, że w trakcie ich doświadczeń odczuwają silny strach, choć zdarza się, że obcy mówią swoim ofiarom, że to, co się z nimi dzieje, nie ma na celu wyrządzenia krzywdy uprowadzonym lub ludzkości, ale raczej, że uprowadzenia te są dokonywane dla dobra naszej planety i jej mieszkańców.

Jako dziwne uzasadnienie swojego zachowania, obcy czasami pokazują uprowadzonym obrazy zniszczenia i ludzkiego cierpienia, aby przypomnieć im, że muszą ciężko pracować, aby zapobiec apokaliptycznym wydarzeniom. Ponadto bardzo często występują silne konotacje seksualne w zachowaniu cudzoziemców: często biorą oni jaja od kobiet i spermę od mężczyzn i utrzymują stosunki seksualne ze swoimi ofiarami (należy zauważyć, że około 80% ofiar porwań to kobiety). Zdarza się również, że cudzoziemcy przeszczepiają lub usuwają płody hybrydowe z kobiecych łonowców.

Po zakończeniu uprowadzenia osoby są zabierane z powrotem do swoich łóżek lub gdziekolwiek były w momencie uprowadzenia, ale czasami są zostawiane w innym miejscu. W większości przypadków ofiary uprowadzenia mają jedynie słabą pamięć lub w ogóle nie mają pamięci o swoich traumatycznych przeżyciach, tak że mogą je przywołać niemal wyłącznie dzięki masowemu zastosowaniu hipnozy.

Podsumowując, można powiedzieć, że scenariusz dotyczący porwań pochodzi niemal wyłącznie z regresji hipnotycznej, której poddawane są porwane osoby.

wiecej tutaj .https://vk.com/club190035190 mozna logowac sie za pomoca fb

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related posts