Nikola Tesla: Wynalazki do odkrywania istot pozaziemskich i komunikowania się z nimi #technologia

Tesla Maquinas Extraterrestres

Wynalezienie pierwszej maszyny zdolnej do poszukiwania życia pozaziemskiego
Bez wątpienia uważany jest za jednego z najważniejszych geniuszy wszechczasów i wydaje się niesamowite, że w tak odległej epoce ktoś był w stanie tak wiele zmienić. Nikola Tesla, znany naukowiec, wynalazca, inżynier, a przede wszystkim jeden z najbardziej zatroskanych i pracowitych ludzi, jeśli chodzi o kwestie przyszłości. Wśród jego najważniejszych zainteresowań znalazło się pragnienie odkrycia obcej inteligencji, ponieważ był przekonany, że jest coś poza Ziemią, z czym można by się podzielić pewnymi rzeczami.

Różne badania naukowe dają Tesli możliwość wynalezienia maszyny, która poszukuje życia poza granicami Ziemi. W tym przypadku mówimy o nadajniku bezprzewodowym, którego podstawową funkcją jest przewodzenie fal radiowych skupionych w różnych odległych punktach układu słonecznego.

Poza tym przypisuje się jej tworzenie tzw. promienia śmierci, polega ono na opracowaniu wysokoenergetycznej broni laserowej, w kilku słowach mówimy o energii kierowanej i jej różnych rodzajach. Według niego te wiązki laserowe miałyby na celu zniszczenie różnych punktów położonych w odległości ponad 400 km od miejsca znalezienia broni. Jeśli mamy tak szeroką wizję jak Tesla, wykorzystanie ukierunkowanej energii może być wykorzystane do efektywnego napędzania statku kosmicznego, aby znaleźć życie poza naszą planetą.

Opcja ta jest proponowana, ponieważ wiadomo, że niezależnie od miejsca przeznaczenia, które ma być badane w przestrzeni kosmicznej, jest ono bardzo odległe, a zatem dotarcie tam gdziekolwiek zajęłoby ogromną ilość lat, gdyby zastosowano klasyczne systemy zasilania.

Nikola Tesla Señales Extraterrestres

Czy on naprawdę kontaktował się z kosmitami?
Jednym z powodów, dla których ten wielki geniusz nie został “zaakceptowany” w owym czasie w cechach najznakomitszych naukowców, była jego ekscentryczność i wysokie pragnienie komunikowania się z kosmitami, ówcześni badacze traktowali to jako kpinę z ich intelektów.

Nie ma jednak wiarygodnych dowodów, że kontakt ten rzeczywiście istniał, mówi się tylko o rzekomym kosmicznym sygnale, który odebrał z Wenus czy Marsa w 1899 roku, ale nic konkretnego.

wiecej tutaj .https://vk.com/club190035190 mozna logowac sie za pomoca fb

zrodlo https://misterio.tv/

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related posts