Nikola Tesla powiazania z Maria orsic #technologia

Pobrane

Jeśli odkrycia Nikoli Tesli zawsze były przedmiotem zainteresowania zagranicznych agencji wywiadowczych, jego korespondencja z Marią Orsic musiała być priorytetem nr 1.

Nikola Tesla i Maria Orsic mają ze sobą wiele wspólnego. Oboje pochodzili z byłej Jugosławii, bez dzieci, zarówno wegetarian, jak i miłośników zwierząt. Co ważniejsze, oba były ściśle monitorowane przez agencje wojskowe i wywiadowcze.

Tesla była monitorowana przez agentów CIA i FBI, a po Marii Gestapo i SS. Jak donosi portal Alasul, gdyby odkrycia elektromagnetyzmu Tesli były niezwykle interesujące dla zagranicznych służb wywiadowczych, jego korespondencja z Marią byłaby z pewnością uznana za najbardziej interesującą.

Tym, co szczególnie łączy Marię i Teslę i było interesujące dla zagranicznych służb, były ich odkrycia związane z UFO i kontakty pozaziemskie. Tesla była naukowcem i ekspertem w dziedzinie elektromagnetyzmu, ale Maria była zwykłą długowłosą dziewczyną z zamiłowaniem do baletu i języków, aż pewnego dnia nagle wpadła w trans.

Od tego czasu zaczęła działać jako medium i będąc w stanie trans zaczęła otrzymywać różne informacje techniczne i wskazówki dotyczące budowy UFO. Szczegółowe plany i projekty UFO zostały odzyskane wśród plików Tesli. Jeszcze bardziej szczególne jest to, że Maria twierdziła, że ​​otrzymała instrukcje w dialekcie sumeryjskim z planety Alpha Centaury. Otrzymała również informacje o stworzeniu wszechświata, zaginionych miastach takich jak Atlantyda oraz informacje techniczne na temat budowy „latającej maszyny”.

Aby zinterpretować jej projekty, ojciec skontaktował ją z dr Otto Shumanem. W oparciu o te projekty Niemcy próbowali zbudować UFO w 1922 roku, ale projekt był skazany od pierwszego lotu i był kompletnym fiaskiem. Zaledwie trzy dni później Maria wróciła do doktora Shumana z nowymi informacjami i pozwoliła na skonstruowanie nowego modelu, który leciał przez 55 minut i osiągnął prędkość 300 000 km / h.

Z kolei Tesla pisał o kosmitach w sanskrycie. Twierdził, że istnieją dwa rodzaje kosmitów, którzy toczą ze sobą wojnę. Ze względu na ludzkość Tesla zaprojektował broń, którą nazwał „Promieniem Śmierci”, która według niego była w stanie zniszczyć każdy statek kosmiczny. „Opracowałem sposób, w jaki ludzie mogą przenosić ogromne ilości energii z jednej planety na drugą, niezależnie od odległości między nimi”, powiedział Tesla w oświadczeniu z 1931 r.

Prezydent USA Eisenhower bez wiedzy Kongresu zatwierdził ogromne fundusze na budowę obiektu badawczego, który będzie działał w oparciu o akta Tesli. Tesla zmarł w 1949 r. W Nowym Jorku, a amerykański rząd natychmiast skonfiskował wszystkie jego akta i akta.

Maria Orsic zniknęła w 1945 roku bez śladu. Należy wspomnieć, że w marcu tego samego roku, w stanie trans, otrzymała informację o upadku nazistowskich Niemiec przed końcem 1945 r.

Pobrane 1

Publicysta Jaroslav Chvátal przedstawia zupełnie nową hipotezę, która rzuca zupełnie inne spojrzenie na wydarzenia związane z II. II wojna światowa i era przedwojenna w związku z wciąż tajnymi informacjami na temat działalności duchowej grupy medialnej, która pracowała dla niektórych ezoterycznych nazistowskich społeczności III Rzeszy i najprawdopodobniej pośredniczyła w pierwszym przedwojennym pozaziemskim kontakcie, który miał miejsce w połowie lat 30. XX wieku Bawaria

Analogiczny kontakt pozaziemski miał również miejsce po drugiej stronie Oceanu Atlantyckiego , w którym genialny naukowiec i myśliciel Nikola Tesla zaczął odgrywać bardzo ważną rolę.

Maria Orsitsch, znana również jako Maria Orsic, była znanym medium, które później zostało przywódcą Towarzystwa Vril. Urodziła się 31 października 1895 r. W Zagrzebiu. Jej ojciec był Chorwatem, a matka Niemką z Wiednia. Ojciec

Tomislava Oršića
Marii urodził się w domu niedaleko katedry św. Szczepana w Zagrzebiu w Chorwacji, imperium austro-węgierskiego KuK. Architekt Tomislav pracował w latach 90. XIX wieku w biurze na placu Ban Jelačića (Trg bana Jelačića).

Tomislav poznał Sabine w 1894 roku
Podczas podróży do Wiednia Tomislav spotkał wyjątkowo piękną młodą baletnicę imieniem Sabine. Zakochali się i pobrali wkrótce potem, a 31 października 1895 roku w Zagrzebiu Sabine Orsic urodziła cudowną blondynkę o imieniu Maria.
Później Tomislav zmienił swoje imię na Thomas.

Maria była wtedy piękniejsza niż jakakolwiek gwiazda Hollywood. Maria Orsitsch została po raz pierwszy wspomniana i zilustrowana w 1967 roku przez Bergiera i Pauwelsa w ich książce: „Aufbruch ins dritte Jahrtausend: von der Zukunft der phantastischen Vernunft”
Maria wkrótce podążyła za niemieckim ruchem narodowym, który był aktywny po I wojnie światowej; głównym celem tego ruchu było zjednoczenie Austrii z Niemcami. W 1919 r. Maria przeprowadziła się do Monachium do swego narzeczonego. W Monachium Maria była w kontakcie z Thule Gesellschaft i wkrótce utworzyła własne koło wraz z Traute A. z Monachium i kilkoma innymi przyjaciółmi: „Alldeutsche Gesellschaft für Metaphysik”, oficjalna nazwa Vril Gesellschaft. Wszystkie były młodymi damami, które między innymi były przeciwstawiające się modom krótkich fryzur dla kobiet. Zarówno Maria, jak i Traute były pięknymi kobietami o bardzo długich włosach; Maria była blondynką, a Traute brązowowłosa. Mieli długie końskie ogony, wówczas bardzo rzadką fryzurę. Stało się to charakterystyczne dla wszystkich kobiet, które zintegrowały Vril, co utrzymywało się do maja 1945 roku. Wierzyli, że ich długie włosy działały jak kosmiczne anteny, aby odbierać komunikację kosmitów z zewnątrz. Jednak publicznie rzadko pokazywały włosy w stylu końskiego ogona. W celu identyfikacji członkowie Vril (zwani także Vrilerinnen) nosili dysk reprezentujący dwa media: Marija Oršić i Sigrun.

Towarzystwo Vril Towarzystwo
Vril zostało utworzone przez grupę żeńskich mediów psychicznych kierowanych przez Thule Gesellschaft medium Marię Orsitsch (Orsic) z Zagrzebia, które otrzymały komunikację od aryjskich kosmitów żyjących na Alfa Cen Tauri w systemie Aldebaran. Podobno ci kosmici odwiedzili Ziemię i osiedlili się na Sumerii, a słowo Vril powstało ze starożytnego sumeryjskiego słowa „Vri-Il” („jak bóg lub jak bóg”). Drugie medium znane było tylko jako Sigrun, imię etymologicznie spokrewnione z Sigrune, Walkirią i jedną z dziewięciu córek Wotana w nordyckiej legendzie.

Tempelritter im Wiener Cafe „Schopenhauer”
W 1917 r. Cztery osoby spotkały się w wiedeńskiej kawiarni> Schopenhauer <z prałatem Gernotem ze wspólnoty spadkobierców templariuszy <, to był Freiherr Rudolf von Sebottendorf, Karl Haushofer, Lothar Waiz i Maria Orsitsch (Orsic) z Zagrzebia. Podczas tego spotkania mieli nadzieję dowiedzieć się o tekstach objawień Templariuszy i tajnym rozkazie „Władcy Czarnego Kamienia” od prałatów.
Podczas tej rozmowy Gernot otworzył przed nimi objawienie templariuszy:> … nadchodzącej epoki Wodnika i centralnego słońca, które to robi <. Mówiono o kosmicznym roku, który trwa 25860 lat i że przejście z epoki rybnej do epoki Wodnika wymaga fazy transformacji trwającej 168 lat, „trzech kroków Marduka”. Podczas drugiego etapu, tj. W połowie 168 lat, przewidywano pierwsze spotkanie ze stalą> ILU <. Według obliczeń templariuszy wydarzenie to zostało przewidziane na 1968 rok. W związku z tym ważne wydarzenia przewidziano na początek 1934 r. I koniec 1990 r. W przewidywaniu naród germański był związany z utworzeniem imperium światła, co miało się spełnić w nowej erze.
>> http://www.hagdise.de/runenwis/schsonn2.htm

Komunikacja mediacyjna z duchem Eckarta
Pod koniec listopada 1924 r. Odwiedziła Rudolfa Hessa w jego mieszkaniu w Monachium wraz z Rudolfem von Sebottendorfem, założycielem Thule Gesellschaft. Sebottendorf chciał skontaktować się z Dietrichem Eckartem, który zmarł rok wcześniej. Eckert przetłumaczył sztuki Ibsena na niemiecki i wydał magazyn Auf gut Deutsch; był także członkiem Thule Gesellschaft. Aby nawiązać kontakt z Eckartem, Sebottendorff i innymi Thulistami (między innymi Ernst Schulte-Strathauss) połączyli ręce wokół stołu z czarną zasłoną. Hess poczuł się zaniepokojony, widząc, jak gałki oczne Marii Orsic toczą się do tyłu i pokazują tylko białka, i widzi, jak opada w tył na krześle z otwartymi ustami. Jednak Sebottendorff uśmiechnął się z satysfakcją, gdy głos Eckarta zaczął wychodzić z medium. Eckart ogłosił, że jest zmuszony pozwolić komuś innemu ” dochodzi głos z ważną wiadomością. Dziwny głos zidentyfikował się następnie jako Sumi, mieszkańcy odległego świata, który krąży wokół gwiazdy Aldebaran w gwiazdozbiorze, który nazywacie Bykiem Bykiem. Hess i Schulte-Strathaus zamrugali, zaskoczeni. Według głosu Sumi byli humanoidalną rasą, która krótko skolonizowała Ziemię 500 milionów lat temu. Ruiny starożytnej Larsy, Shurrupaka i Nippur w Iraku zostały przez nich zbudowane. Ci z nich, którzy przeżyli wielką powódź Ut-napisztim (Potop Arki Noego), stali się przodkami rasy aryjskiej. Sebottendorff pozostał sceptyczny i poprosił o to Hess i Schulte-Strathaus zamrugali, zaskoczeni. Według głosu Sumi byli humanoidalną rasą, która krótko skolonizowała Ziemię 500 milionów lat temu. Ruiny starożytnej Larsy, Shurrupaka i Nippur w Iraku zostały przez nich zbudowane. Ci z nich, którzy przeżyli wielką powódź Ut-napisztim (Potop Arki Noego), stali się przodkami rasy aryjskiej. Sebottendorff pozostał sceptyczny i poprosił o to Hess i Schulte-Strathaus zamrugali, zaskoczeni. Według głosu Sumi byli humanoidalną rasą, która krótko skolonizowała Ziemię 500 milionów lat temu. Ruiny starożytnej Larsy, Shurrupaka i Nippur w Iraku zostały przez nich zbudowane. Ci z nich, którzy przeżyli wielką powódź Ut-napisztim (Potop Arki Noego), stali się przodkami rasy aryjskiej. Sebottendorff pozostał sceptyczny i poprosił o todowód . Kiedy Maria była jeszcze w transie, nabazgrała kilka linii dziwacznych znaków. Znaki te okazały się starożytnymi postaciami letnimi, językiem założycieli najstarszej kultury babilońskiej. Pisma te mogły być wystarczającym dowodem, aby przekonać Sebottendorffa, ale prawdopodobnie nie byłyby wystarczające, aby przekonać większość prawników kryminalnych z Columbus Ohio, którzy nazwaliby to co najwyżej poszlakami.

Przewożenie okrągłej maszyny lotniczej
W grudniu 1919 r. Niewielka grupa osób z Thule, Vril i DHvSS (Mężczyźni z czarnego kamienia) wynajęła niewielką leśniczówkę w pobliżu Berchtesgaden (Niemcy), gdzie się spotkali, w towarzystwie Marii Orsic i innego medium który jest znany tylko jako Sigrune.

Aldebaran
Układ słoneczny Aldebaran znajduje się w odległości 68 lat świetlnych od Ziemi, a dwie planety zamieszkałe tworzą Sferę Sumeran, krążąc wokół Słońca. Mieszkańcy tego układu słonecznego są podzieleni na panów, białych ludzi podobnych do Boga (Aryjczycy) i inne różne rasy ludzkie. Te ostatnie rozwinęły się z powodu zmian klimatu na poszczególnych planetach i były wynikiem degeneracji ludu podobnego do Boga. Mutanty te miały duchowy rozwój gorszy od ludzi podobnych do Boga. Im bardziej rasy się zmieszały, tym bardziej ich duchowy rozwój ulegał degradacji. W konsekwencji, kiedy słońce (Aldebaran) zaczęło się rozszerzać, nie byli już w stanie odbywać podróży międzyplanetarnych, jak ich przodkowie; niemożliwe stało się opuszczenie ich planet. Tak więc niższe rasy, całkowicie zależne od panów, ewakuowano się w statkach kosmicznych i zabrano na inne planety mieszkalne. Pomimo różnic między tymi dwiema rasami panował szacunek, nie wkraczali oni w przestrzeń życiową (w przeciwieństwie do Ziemi).
Rasa panów, ludzi podobnych do Białego Boga, zaczęła kolonizować inne planety podobne do Ziemi 500 milionów lat temu, w następstwie ekspansji słońca Aldebaran i rosnącego z niego ciepła, które sprawiło, że planety nie nadają się do zamieszkania. Mówiono, że skolonizowali planetę Mallona (zwaną także przez Rosjan Maldek, Marduk lub Faeton) w naszym Układzie Słonecznym, który istniał w tym czasie między Marsem a Jowiszem, gdzie obecnie znajdują się asteroidy. Następnie Mars, którego wielkie piramidalne miasta i znana twarz Marsa, sfotografowane w 1976 r. Przez sondę Wikingów, świadczą o wysokim poziomie rozwoju jego mieszkańców. Stamtąd, w tamtych czasach, założono, że podobni do Boga ludzie Sumerana Aldebarana przybyli na Ziemię po raz pierwszy. Stare ślady skamieniałego buta, który ma około 500 milionów lat, ze trylobitem skamieniałym wraz z podeszwą tego buta, dawajcie świadectwo. Ta prymitywna ryba żyła wtedy na Ziemi i zniknęła 400 milionów lat temu.
Członkowie Towarzystwa Vril uważali, że Aldebaranianie wylądowali później, kiedy Ziemia powoli zaczęła nadawać się do zamieszkania, w Mezopotamii i że utworzyli dominującą kastę Sumerian. Ci Aldebaranianie nazywani byli Białymi Bogami. Ponadto telepaci Vril otrzymali następujące informacje: język sumeryjski był nie tylko identyczny z językiem Aldebaranian, ale miał również tony podobne do niemieckiego, a częstotliwość tych dwóch języków była prawie identyczna.

Czy to odpowiada rzeczywistości?
Powiedzmy po prostu, że rysunki konstrukcyjne i dane techniczne otrzymane przez telepatów – bez względu na to, skąd pochodzą – były tak precyzyjne, że narodził się najbardziej fantastyczny pomysł, jaki kiedykolwiek wymyślił człowiek: budowa maszyny do lotu w dalszą drogę! Pojęcie „innej nauki” dojrzewało mentalnie (dziś można by użyć terminu „alternatywne formy energii”). Projekt trwał trzy lata. W pierwszej fazie „innej technologii” lub „innej nauki” dr WO Schumann, członek Towarzystw Thule i Vril, wygłosił wykład na Wydziale Nauki w Monachium.

Dokumenty Vril wspominają, że te telepatyczne wiadomości powstały w Aldebaran, Układzie Słonecznym oddalonym o 68 lat świetlnych w gwiazdozbiorze Byka. Miała dwa stosy papierów: jeden ze skryptem templariuszy, drugi czytelnym pismem. Maria podejrzewała, że ​​drugi stos zostanie napisany w starożytnym języku wschodnim, a zatem może jej pomóc Panbabylonists, krąg blisko społeczeństwa Thule, który został zintegrowany przez Hugo Wincklera, Petera Jensena, Friedricha Delitzscha i innych. Okazało się, że pozornie tajemniczym językiem był tak naprawdę starożytny Summerian, a więc język starożytnych twórców kultury babilońskiej. Sigrun z gesellschaft z Vril pomógł przetłumaczyć język i rozszyfrować dziwne mentalne obrazy okrągłej maszyny latającej.

Vrilerinnen Ladies
Maria Orsitsch była szefową „The All German Society for Metaphysics” (Alldeutsche Gesellschaft fr Metaphysik) założonej na początku XX wieku jako żeńskie koło mediów zaangażowanych w pozaziemski kontakt telepatyczny. Towarzystwo zostało później przemianowane na „Vril Society” lub „Society of Vrilerinnen Women”. W 1917 roku Maria Orsitsch nawiązała kontakt z istotami pozaziemskimi z Aldebaran ze swoim żeńskim kręgiem Vril. Później w 1919 r. Krąg Vril spotkał się z innymi grupami w małej leśniczówce w pobliżu Berchtesgaden, aby omówić możliwą podróż do Aldebaran, aby spotkać się z kosmitami przez budowę nazistowskich ufos. Uwagi na temat tej misji kosmicznej zostały omówione w ostatniej szczegółowej analizie nazistowskiego okultyzmu zatytułowanej „Czarne słońce: aryjskie kulty, ezoteryczny nazizm i polityka tożsamości:
Maria otrzymała za pośrednictwem średnich transmisji tajny niemiecki skrypt templariuszy – nieznany jej język – zawierający dane techniczne dotyczące budowy latającej maszyny. Dokumenty Vril wspominają, że te telepatyczne wiadomości powstały w Aldebaran, Układzie Słonecznym oddalonym o 68 lat świetlnych w gwiazdozbiorze Taurusa

Projekt latającej maszyny
Koncepcja „nauki alternatywnej” dojrzewała w tym czasie i latach następnych. Ze względu na trudności finansowe zajęło trzy lata, zanim projekt latającej maszyny zaczął nabierać kształtu. Do 1922 r. Części do maszyny zaczęły przybywać niezależnie od różnych źródeł przemysłowych opłacanych w całości przez Thule i Vril.

– Kiedy Hitler zabronił tajnym stowarzyszeniom w 1941 r. Zarejestrowania towarzystwa jako firmy o nazwie „Antriebstechnische Werkstätten” (warsztaty napędu Vril), [czy zauważyłeś przypadkowe podobieństwo do nazwy JPL]

-To jest tajemnica, którą Himmler i Sebottendorff podjęli grób. Mówi się jednak, że społeczeństwo Vril od czasu do czasu dla Adama Opel AG i Arado poprosiło ich o specjalny rodzaj napędu dla ich samolotów. Mówi się, że Vril został włączony do tajnej organizacji Himmler, „Die Kette”.

http://www.mental-ray.de/VRIL-Intro/index2.htm
W grudniu 1943 r. Maria wraz z Sigrunem wzięła udział w spotkaniu Vril w nadmorskim kurorcie Kolberg. Głównym celem spotkania było omówienie „projektu Aldebaran”. Medium Vril otrzymało dokładne informacje na temat planet nadających się do zamieszkania wokół Słońca Aldebaran i byli gotowi zaplanować podróżtam. Projekt ten został ponownie omówiony 22 stycznia 1944 r. Na spotkaniu między Hitlerem, Himmlerem, dr W. Schumannem (profesorem Uniwersytetu Technicznego w Monachium) i Kunkelem z Vril Gesellschaft. Planowano wysłać jednostkę o dużej pojemności VRIL-7 kanałem wymiarowym niezależnym od prędkości światła do Aldebaran. Według N. Ratthofera (pisarza) pierwszy lot testowy w kanale wymiarowym odbył się pod koniec 1944 roku. Lot testowy prawie zakończył się katastrofą, ponieważ po locie Vril 7 wyglądał „jakby latał sto lat” . Jego zewnętrzna skóra wyglądała na starą i w wielu miejscach doznała uszkodzeń.
Maria Orsic zniknęła w 1945 r. 11 marca 1945 r. Do wszystkich jej członków wysłano wewnętrzny dokument Vril Gesellschaft; list napisany przez Marię Orsic. List kończy się: „niemand bleibt hier”. To było ostatnie ogłoszenie od Vril i od tego czasu nikt więcej nie usłyszał od Marii ani od reszty członków. Przypuszcza się, że uciekli do Aldebaran.Maria Orsitsch, znana również jako Maria Orsic, była znanym medium, które później zostało przywódcą Towarzystwa Vril – Vril Gesellschaft.
Urodziła się w Wiedniu (Austria). Jej ojciec był Chorwatem z Zagrzebia, jej matka z Wiednia. Maria wkrótce podążyła za popularnym w tym czasie niemieckim ruchem narodowym; głównym celem ruchu było przyłączenie Austrii do Rzeszy Niemieckiej.
W 1917 r. Okultysta Karl Haushofer, baron Rudolf von Sebottendorf, pilot asów I wojny światowej Lothar Waiz, prałat Gernot z tajnego „Societas Templi Marcioni” (Dziedziczenie templariuszy) i Maria Orsic, transcendentalne medium z Zagrzebia, spotkali się w Schopenhauer kawiarnia © w Wiedniu.
Wszyscy intensywnie studiowali Złoty Świt, jego nauki, rytuały, a zwłaszcza wiedzę na temat tajnych lóż azjatyckich. Sebottendorf i Haushofer byli doświadczonymi podróżnikami po Indiach i Tybecie i byli pod dużym wpływem nauk i mitów tych miejsc. Podczas pierwszej wojny światowej Karl Haushofer nawiązał kontakty z jednym z najbardziej wpływowych tajnych stowarzyszeń Azji, tybetańskimi żółtymi kapeluszami (dGe-lugs-pa). Kontakty między Haushoferem i Żółtymi Kapeluszami doprowadziły w latach dwudziestych do powstania kolonii tybetańskich w Niemczech.
Czwórka młodych ludzi miała nadzieję, że podczas spotkania w Wiedniu dowiedzą się czegoś o tajnych tekstach objawień Rycerzy Templariuszy, a także o tajnej wspólnocie Die Herren vom schwarzen Stein (Władcy Czarnego Kamienia). Prałat Gernot był jednym z Inheritors of the Knights Templar, którzy są jedynym prawdziwym społeczeństwem templariuszy. Są potomkami templariuszy z 1307 roku, którzy do dziś przekazywali swoje tajemnice od ojca do syna. Prałat Gernot najwyraźniej powiedział im o nadejściu nowego wieku przejścia z Ery Ryb na Erę Wodnika.

W grudniu 1919 r. Członkowie Thule, Vril i DHvSS (Die Herren vom schwarzen Stein – Władcy Czarnego Kamienia) wynajęli niewielką leśniczówkę w pobliżu Berchtesgaden (Niemcy), gdzie się spotkali, w towarzystwie Marii Orsic i innego medium, które jest znany tylko jako Sigrun. Maria twierdziła, że ​​otrzymywała mediumistycznie transmisje w tajnym niemieckim skrypcie templariuszy – nieznanym jej języku – zawierającym dane techniczne dotyczące budowy latającej maszyny. Dokumenty Vril wspominają, że te telepatyczne wiadomości powstały w Aldebaran, Układzie Słonecznym oddalonym o 68 lat świetlnych w gwiazdozbiorze Byka.
Miała dwa stosy papierów: jeden ze skryptem templariuszy, drugi czytelnym pismem. Maria podejrzewała, że ​​drugi stos zostanie napisany starożytnym językiem wschodnim i dlatego może jej pomóc „Panbabylonists”, krąg bliski społeczeństwu Thule, który został zintegrowany przez Hugo Wincklera, Petera Jensena, Friedricha Delitzscha i innych. Okazało się, że pozornie tajemniczym językiem był tak naprawdę starożytny Summerian, a więc język starożytnych twórców kultury babilońskiej. Sigrun z gesellschaft z Vril pomógł przetłumaczyć język i rozszyfrować dziwne mentalne obrazy okrągłej maszyny latającej.
Pojęcie innej nauki (lub nauki alternatywnej lub nauki tajnej) dojrzewało w tym czasie i latach następnych. Ze względu na trudności finansowe zajęło trzy lata, zanim projekt latającej maszyny zaczął nabierać kształtu. Do 1922 r. Części do maszyny zaczęły przybywać niezależnie od różnych źródeł przemysłowych opłacanych w całości przez Thule i Vril.
W Monachium Maria była w kontakcie z Thule Gesellschaft i wkrótce utworzyła własne koło wraz z Traute A. z Monachium i kilkoma innymi przyjaciółmi: „Alldeutsche Gesellschaft für Metaphysik”, oficjalna nazwa Vril Gesellschaft. Wszystkie były młodymi damami, które między innymi były przeciwstawiające się modom krótkich fryzur dla kobiet. Zarówno Maria, jak i Traute były pięknymi kobietami o bardzo długich włosach; Maria była blondynką, a Traute brązowowłosa. Mieli długie końskie ogony, wówczas bardzo rzadką fryzurę. Stało się to charakterystyczne dla wszystkich kobiet, które zintegrowały Vril, co utrzymywało się do maja 1945 roku. Wierzyli, że ich długie włosy działały jak kosmiczne anteny, aby odbierać komunikację kosmitów z zewnątrz. Jednak publicznie rzadko pokazywały włosy w stylu końskiego ogona. Do identyfikacji
Pod koniec listopada 1924 r. Odwiedziła Rudolfa Hessa w jego mieszkaniu w Monachium wraz z Rudolfem von Sebottendorfem, założycielem Thule Gesellschaft. Sebottendorf chciał skontaktować się z Dietrichem Eckartem, który zmarł rok wcześniej. Eckert przetłumaczył sztuki Ibsena na niemiecki i wydał magazyn Auf gut Deutsch; był także członkiem Thule Gesellschaft. Aby nawiązać kontakt z Eckartem, Sebottendorff i innymi Thulistami (między innymi Ernst Schulte-Strathauss) połączyli ręce wokół stołu z czarną zasłoną.
Hess była zirytowana, widząc, jak gałki oczne Marii Orsic toczą się do tyłu i pokazują tylko białka, i widząc, jak opada z powrotem na krześle z otwartymi ustami. Jednak Sebottendorff uśmiechnął się z satysfakcją, gdy głos Eckarta zaczął wychodzić z medium. Eckart oznajmił, że musi przepuścić głos kogoś innego, z ważną wiadomością. Dziwny głos zidentyfikował się następnie jako Sumi, mieszkańcy odległego świata, który krąży wokół gwiazdy Aldebaran w gwiazdozbiorze, który nazywacie Bykiem Bykiem. Hess i Schulte-Strathaus zamrugali, zaskoczeni.

Według głosu Sumi byli humanoidalną rasą, która krótko skolonizowała Ziemię 500 milionów lat temu. Ruiny starożytnej Larsy, Shurrupaka i Nippur w Iraku zostały przez nich zbudowane. Ci z nich, którzy przeżyli wielką powódź Ut-napisztim (Potop Arki Noego), stali się przodkami rasy aryjskiej. Sebottendorff pozostał sceptyczny i poprosił o dowód. Kiedy Maria była jeszcze w transie, nabazgrała kilka linii dziwacznych znaków. Znaki te okazały się starożytnymi postaciami letnimi, językiem założycieli najstarszej kultury babilońskiej.

W grudniu 1943 r. Maria wraz z Sigrunem wzięła udział w spotkaniu Vril w nadmorskim kurorcie Kolberg. Głównym celem spotkania było omówienie projektu Aldebaran. Medium Vril otrzymało dokładne informacje na temat planet nadających się do zamieszkania wokół Słońca Aldebaran i byli gotowi zaplanować tam podróż. Projekt ten został ponownie omówiony 22 stycznia 1944 r. Na spotkaniu między Hitlerem, Himmlerem, dr W. Schumannem (naukowcem i profesorem na Uniwersytecie Technicznym w Monachium) i Kunkelem z Vril Gesellschaft. Zdecydowano, że Jaeger 7 kwietnia zostanie wysłany kanałem wymiarowym niezależnym od prędkości światła do Aldebaran. Według N. Ratthofera (pisarza) pierwszy lot testowy w kanale wymiarowym odbył się pod koniec 1944 r.
Maria Orsic zniknęła w 1945 r. 11 marca 1945 r. Do wszystkich jej członków wysłano wewnętrzny dokument Vril Gesellschaft; list napisany przez Marię Orsic. List kończy się: „niemand bleibt hier”. To było ostatnie ogłoszenie Vril. Spekuluje się, że odeszli do Aldebaran.

Leslie Elwood Brooks mówi:
„Córką Oršicia jest prawdopodobnie Yolanda Raffa (jej małżeńskie imię). Maria Oršić lub Orschitsch. Jej ojciec pochodził z Zagrzebia, a matka z Wiednia. Tak jak matka jej patronki, Franziske Romana Oettingen. Mogły istnieć powiązania rodzinne przynajmniej prawdopodobnie były w Wiedniu Franziske Romana, która ofiarowała diamentową tiarę na finansowanie pierwotnego Towarzystwa Vril, urodziła się pod Monachium 28 września 1884 r. i zmarła 25 marca 1931 r. Jej matką była urodzona w Wiedniu Berta Eszterhazy 26 września 1857 r. Na Węgrzech i zmarł 20 listopada 1937 r. W Monachium. A matką Berty Eszterhazy była Polyxena Lobkowitz z Pragi, która urodziła się Polyxena Lobkovice 21 listopada 1830 r. Na terytorium Austrii i zmarła 3 lutego 1913 r. Rodzina połączenia mogą sięgać tak daleko. Marija Orsic przeprowadziła się do Monachium,gdzie mieszkała Franziske Romana, w 1919 roku, w którym urodziła się siostrzenica Franziske i imiennik, więc prawdopodobnie był plan poświęcenia jej siostrzenicy Vrilowi ​​od chwili jej narodzin. ”
Maria Orsitsch została po raz pierwszy wspomniana i zilustrowana w 1967 roku przez Bergiera i Pauwelsa w ich książce „Aufbruch ins dritte Jahrtausend: von der Zukunft der phantastischen Vernunft”.

————————-


Myśl nieszablonowo, kochanie. Sięgaj po kątach swoimi myślami. Czy nie czułeś się kiedyś tak, jakby wszyscy mieli jakąś tajemnicę i tylko ty zostałeś pominięty? A nawet kiedy zgadłeś, musieli ci powiedzieć, że się mylisz? Nazywam się Parquay Wilson. Zastanów się nad moim imieniem. Odwróć to w swoim umyśle. To nie mish mosh, kochanie. Ci ludzie i to wszystko bardzo realne. Znałem panią Stilits osobiście przez ten krótki czas, kiedy mieszkała w Harrisburgu około 1979 roku i przez wiele lat pracowałem dla jej przyjaciółki, która była jednym z jej byłych Vril Damen. Jeśli znasz tę rodzinę tak jak ja, to nie mówisz, że pani Stilts zięć urodziła Włochy. Urodził się w rezydencji z różowego marmuru na wyspie należącej do jego rodziny, którą zajęła Jugosławia. Pani Stilts, którą przeprowadziła się tylko do Harrisburga, mogła być około 1980 roku, ponieważ jej wnukowie wzięli udział w eksperymencie kontroli umysłu przeprowadzonym przez Stewarta Swerdlowa w Camp Hero w Montauk na Long Island. Nie każdy chłopiec, którego żył pan Swerdlow, żył, więc pani Stilts martwiła się szczególnie o swojego wnuka, który był mniej więcej w tym samym wieku, co wnuk pani, dla której pracowałem, byłej Vril Dame i mieszka zaledwie jedną przecznicę dalej. Pani, dla której pracowałem, poprosiła swojego wnuka, aby poszła do pani Stilts, a ona poprosiła go, aby zajął miejsce swojego wnuka z panem Swerdlowem, aby mógł wyjść z eksperymentu, i zgodził się wymienić się na wnuka pani Stilts. Następnie pani Stilts przeprowadziła się z powrotem do domu w New Jersey. Potem trzy lata później jej wnuk idzie na wiosenną przerwę w 1983 roku, a pani Stilts powiedziała mojemu szefowi przez telefon, że powie wnukowi, że są tajni, kiedy on wstanie, by ją zobaczyć w New Jersey z college’u w Wirginii. Moja szefowa, pani, stara się odciągnąć od tego panią Stilts, ale nie zmieni zdania. Więc pani, dla której pracuję, zadzwoniła do wnuka, który mieszka w tym czasie na studiach w Wirginii z wnukiem pani Stilts, a on idzie z wnukiem do pani Stilts i prosi ją, proszę, nie mów mu, bo moja babcia potrzebuje tej tajemnicy . A teraz wszyscy umarli, wszystko, co ukryli, dotyczyło tego, w jaki sposób generał von Gattendorf sprzedał generałowi Stilts rysunki spodków Vril Generalowi Pattonowi w zamian za przyjęcie do Operacji Spinacza. Jej wnuk znał numer jeden Parquay Wilson. Pomyśl o tym. Odwróć to w swoim umyśle. Po drugie, znałby pana Raffę urodzonego na swojej wyspie, a nie we Włoszech. Numer trzy wiedziałby, że pani Stilts przenosi ten krótki czas, by być o jedną przecznicę od swojej przyjaciółki Vril Dame w Harrisburgu. A po czwarte, wszystko, czego teraz potrzebuje, to przytrzymać zdjęcie pani Stilts obok zdjęcia Marii Orsic, aby zobaczyć jej ten sam malutki nos.
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +++++

Towarzystwo Vril zostało utworzone przez grupę żeńskich medium psychicznych kierowanych przez Thule Gesellschaft medium Marię Orsitsch (Orsic) z Zagrzebia, która twierdziła, że ​​otrzymała komunikację od aryjskich kosmitów żyjących na Alfa Cen Tauri w systemie Aldebaran. Podobno ci kosmici odwiedzili Ziemię i osiedlili się na Sumerii, a słowo Vril powstało ze starożytnego sumeryjskiego słowa „Vri-Il” („jak bóg”). Drugie medium znane było tylko jako Sigrun, imię etymologicznie spokrewnione z Sigrune, Walkirią i jedną z dziewięciu córek Wotana w nordyckiej legendzie.
Towarzystwo rzekomo uczyło ćwiczeń koncentracyjnych mających na celu obudzenie sił Vril, a ich głównym celem było osiągnięcie Raumflug (lot kosmiczny), aby dotrzeć do Aldebaran. Aby to osiągnąć, Towarzystwo Vril dołączyło do Thule Gesellschaft, aby sfinansować ambitny program obejmujący międzywymiarową maszynę latającą opartą na psychicznych objawieniach od kosmitów z Aldebaran.
Członkami Vril Society byli Adolf Hitler, Alfred Rosenberg, Heinrich Himmler, Hermann Göring i osobisty lekarz Hitlera, dr Theodor Morell. Byli to oryginalni członkowie Towarzystwa Thule, które podobno dołączyło do Vril w 1919 roku. NSDAP (NationalSozialistische Deutsche ArbeiterPartei) został utworzony przez Thule w 1920 roku, rok później. Dr Krohn, który pomógł stworzyć nazistowską flagę, był również thulistą.
Mając Hitlera u władzy w 1933 roku, zarówno Thule, jak i Vril Gesellschafts rzekomo otrzymali oficjalne wsparcie państwa dla kontynuacji programów rozwoju dysków skierowanych zarówno do lotów kosmicznych, jak i być może machiny wojennej.

Po 1941 roku Hitler zabronił tajnych stowarzyszeń, więc zarówno Thule, jak i Vril zostali udokumentowani w ramach jednostki SS E-IV.
Twierdzenie o zdolności do podróżowania w trybie międzywymiarowym jest podobne do twierdzenia Vril o ukierunkowanym locie z Jenseitsflugmaschine (Maszyna do innych lotów na świecie) i Vril Flugscheiben (Flight Discs).

  • 1
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related posts