Czy kosmici byli prawdziwymi twórcami broni północnej ?#ciekawostka

Armas Nordicas Extraterrestres

Na całym świecie krąży zbyt wiele legend, ale z jakiegoś dziwnego powodu, te nordyckie nie wywarły wielkiego wpływu, a przynajmniej nie takie, jakie powinny. Biorąc pod uwagę spekulacje na temat prawdziwego pochodzenia królów egipskich, prawie konieczne jest, abyśmy wiedzieli znacznie więcej o Wikingach, którzy podbili wielkie ziemie świata. Tym razem musimy poruszyć nieco delikatny temat, ponieważ nie będziemy mówić wyraźnie o tych ludziach, ale raczej o ich poddanych i twórcach broni, tak zwanych “goblinach”, którzy być może byli tylko szarymi kosmitami.

To, co wiadomo o fizjonomii goblinów, nie jest zbyt obszerne, jednak badacze mogą powiedzieć, że były one bardzo małe w budowie, o bardzo jasnej skórze prawie szarej, choć czasami mówi się o nich, że mają zieloną skórę i bardzo strasznie wyglądają, prawdę mówiąc. Nie byli oni wcale podobni do przeciętnego człowieka, który istniał w tym czasie i byli praktycznie odpowiedzialni za stworzenie najbardziej imponującej broni używanej przez nordyckich bogów. Frey, Thor i Odyn są bogami najczęściej nazywanymi ze względu na swoje niesamowite moce i broń, które z samego ich opisu możemy już wyczuć, że nie pochodzą dokładnie z tej ziemi.

NARRATORA: Broń nordycka i obcy
Kiedy wspomina się o Thorze, natychmiast przychodzi na myśl jego niesamowity młotek i nic dziwnego. Legenda mówi, że został on stworzony przez synów Ivaldiego, rzemieślników goblinów, którzy stworzyli całą broń bogów. Młotek został wykonany dzięki zakładowi, który zawarli z Loki, który wyzwał ich do stworzenia najwspanialszej i najstraszliwszej broni, jaką kiedykolwiek widziano na ziemi, ani nie jest to Asgard.

Nordycka broń od obcych goblinów
Młotek miał możliwość odlecieć i wrócić dokładnie wtedy, kiedy Thor go potrzebował, mógł się kurczyć i powiększać zgodnie z życzeniem Boga, mógł nawet uderzyć w sto osób, nie zawodząc ani razu. Potrafił również opanować grzmot i błysk jednym ciosem, rozpylając i gasząc nim każdego z przeciwników Thora.

Armas nórdicas de duendes alienígenas

Oczywiście wszystkie te cechy są dziś niemożliwe do dostrzeżenia, w rzeczywistości nie ma technologii, która mogłaby nawet dorównać mocy tej broni, a my się rozwinęliśmy, więc nie jest to dokładnie brak pomysłowości, której nam brakuje.

Podobnie znajdujemy włócznię Odina, która symbolizuje siłę i spryt nordyckiego boga. Obiekt ten miał zdolność do uderzania i potrząsania każdym z wrogów od końca do końca, nie zawiódł, był potężny i jego jedynym właścicielem była ta postać.

Statek Frey’a pasuje również do broni stworzonej przez te gobliny lub kosmitów. Statek ten może poruszać się po morzu i lądzie, a w razie potrzeby może być trzymany nawet w szatach. Był tak duży, że cała populacja Asgardu mogła się na nim zmieścić, ale to Frey mógł nim manipulować i zmieniać jego wielkość, kiedy tylko chciał.

Zaawansowane technologicznie gobliny
Czy widziałeś dziś jakieś obiekty o takich cechach? Nie zdalnie, oczywiście. Jeśli uważnie przeanalizujemy wygląd goblinów, możemy łatwo wywnioskować, że były one szarymi kosmitami i że, nie mając rozległej wiedzy w starożytności, nazywano je goblinami. Ich technologia była tak wielka, że stworzyli wspaniałe i budzące respekt przedmioty, że nawet z uwielbieniem

Zdolność do podważania grawitacji była jedną z ich najsłynniejszych cech i może być porównywana do UFO i technologii broni, których używali do porywania ludzi i przeprowadzania eksperymentów.

wiecej tutaj .https://vk.com/club190035190 mozna logowac sie za pomoca fb

zrodlo https://misterio.tv/

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related posts