Czy możemy zrozumieć język obcych? Co mówią naukowcy? #ufox

Niektórzy astronomowie stwierdzili, że być może za około dwadzieścia lat będziemy świadkami pierwszej pozaziemskiej wizyty w tym pokoleniu, ponieważ w poprzednich pokoleniach ludzkość była już świadkiem obecności z kosmosu. Zrozumienie języka pozaziemskiego było tematem badań dla ufologów, astronomów i scjentologów na całym świecie. Wszyscy wiemy, że aby się komunikować, musimy rozumieć znaki, które nam pokazują, a to jest podstawą do nauki języka pozaziemskiego.

Nadchodzi pozaziemska wizyta i musimy nauczyć się ich języka.
Dan Wethimer i SethShostak, twierdzą, że byłoby zbyt dziwne, że rasa ludzka jest jedyną inteligentną rasą we wszechświecie, dlatego stworzyli projekt SETI, który opiera się na wykrywaniu sygnałów radiowych pochodzenia pozaziemskiego, aby je badać i dzięki temu wiedzieć, co wysyłają.

los extrate

Nawet jeśli nie mogli uzyskać niezbędnych funduszy. Wethimer i Shostak stworzyli źródło, w którym kilku antropologów badawczych, archeologów, lingwistów, psychologów i innych specjalistów ds. komunikacji w wystarczającym stopniu zainteresowało się badaniem możliwych sygnałów komunikacyjnych Obcych.

ludzie pozaziemscy
Nie jesteśmy sami i musimy być w stanie komunikować się z kosmitami.
Ze względu na rozległość kosmosu, możliwość inteligentnego życia, znacznie bardziej rozwiniętego niż życie ludzkie, jest równie wielka. Jednak z tego samego powodu żaden naukowiec nie twierdzi, że pierwszy kontakt z Obcym będzie miał miejsce twarzą w twarz, do czego jesteśmy przyzwyczajeni w fikcji, a zamiast tego będzie on odbywał się za pośrednictwem komunikatów radiowych.

Czy będziemy w stanie zrozumieć, czy jest to przesłanie pokoju, czy też przeciwnie, jest to przesłanie wrogie? Nie wiemy, ale właśnie dlatego SETI i jego badacze mają nadzieję odbudować cywilizacje odległe od nas, ponieważ archeolodzy odbudowują cywilizacje sprzed tysięcy lat. Poznanie ich kultury może być niezbędnym kluczem do nauki języka pozaziemskiego, dlatego organizacja rekrutuje ekspertów z różnych dziedzin nauki.

Co o tym sądzisz? Być może uda nam się nawiązać komunikację z istotami z innych planet, czy naprawdę będziemy klasą dominującą we wszechświecie, czy będą one mniej rozwinięte niż my?

wiecej tutaj .https://vk.com/club190035190 mozna logowac sie za pomoca fb


https://misterio.tv/

NAJNOWSZE WPISY