Gady są wśród nas, pułkownik ma dowody na to #ufox

Reptilianos En El Mundo

Ostatnio udało nam się nawiązać kontakt z generałem rumuńskiego pochodzenia Emilem Strainu, który jest ekspertem w niekonwencjonalnych działaniach wojennych i twierdzi, że miał niezliczoną ilość kontaktów z istotami. Przez całą swoją karierę wojskową musiał walczyć u ich boku i przeciwko nim, dzięki czemu stał się ekspertem w sprawach pozaziemskich i wewnętrznych, dlatego też, choć obecnie jest na emeryturze po zakończeniu ćwiczeń wojskowych, nadal pozostaje ważnym urzędnikiem, zajmując kluczowe stanowiska w rządzie swojego kraju jako ekspert i doradca w tych ważnych sprawach, dla bezpieczeństwa narodowego i dla całej Europy.

Emil Strainu general 214x300 - Gady są wśród nas, pułkownik ma dowody na to #ufox

Przy okazji konsultacji, które przeprowadziliśmy z generałem Strainu na temat obecności gadów w naszym świecie, odpowiedział nam on bardzo odkrywczym świadectwem.

Kilka miesięcy temu pułkownik, który jest bardzo bliskim przyjacielem generała Strainu, przeżył doświadczenie, które zmieniło jego życie na zawsze. Miał okazję zobaczyć z bliska dwóch gadów i ma na to dowody.

Było wczesnym rankiem, kiedy pułkownik jechał autostradą w pobliżu stolicy swojego kraju i nagle zdał sobie sprawę, że prawie skończyło mu się paliwo, więc zatrzymał się na małej stacji benzynowej, aby zatankować.

Następnie obok jego pojazdu zatrzymuje się ogromna ciężarówka w stylu Hummera, a przez szczelinę w oknie widać, jak wygląda kierowca, osobnik o jasnej skórze z grzebieniem na głowie i oczami jak kot.

Po kilku minutach opuszcza stację i po krótkiej jeździe ponownie zatrzymuje się ogromny van na poboczu drogi, z niego wysiadają dwie osoby, które wydawały się być na siebie bardzo rozgniewane, kłóciły się głośno w bardzo dziwnym języku, a ich wygląd był najbardziej zaskakujący.

Reptilianos caminando por el mundo - Gady są wśród nas, pułkownik ma dowody na to #ufox

Oba miały ponad dwa metry wzrostu, wykazywały potężną muskulaturę, z postawą i gestami takimi jak u ludzi, ale o budowie ciała zupełnie identycznej jak u jaszczurek. Pierwszą rzeczą, która przyszła do głowy pułkownikowi, było zrobienie zdjęć aparatem komórkowym, aby pokazać je swojemu przyjacielowi, generałowi Strainu, o którym wie, że jest ekspertem w tych sprawach.

Zdjęcia są przechowywane w bezpiecznym miejscu, ale już rozmawiamy z generałem, który był otwarty na propozycję, aby się nimi z nami podzielić.

Po zapoznaniu się z tym odkrywczym świadectwem zapraszamy do podzielenia się nim na swoich portalach społecznościowych i pozostawienia swoich wrażeń w naszym dziale komentarzy.

iecej tutaj .https://vk.com/club190035190 mozna logowac sie za pomoca fb

zrodlo https://misterio.tv/

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related posts