Czy NASA odkryła istnienie portalu w wymiarze równoległym? #technologia

W ostatnich latach wiele się mówi o kształtowaniu się ziemskiego centrum grawitacji i rzekomej niemożności dostępu do niego, jednak wszystko wskazuje na to, że te teorie naukowe, które proponują istnienie solidnego i nieprzeniknionego rdzenia, są jedynie wabikiem odwracającym uwagę większości tego, co naprawdę znajduje się w centrum naszej planety, ponieważ starają się ukryć istnienie portalu, przez który moglibyśmy uzyskać dostęp do superlatywnego wymiaru.

Cel życia
Niestety, możemy powiedzieć, że większość ludzi nie żyje, a jedynie istnieje. Oznacza to, że przechodzą przez ten świat tak, jakby nigdy nie żyli, bez żadnego sensu i bez żadnego wkładu. Należy zauważyć, że dzieje się tak dlatego, że wielu jest zadowolonych z “wiedzy” rozpowszechnianej przez skorumpowane kopuły osadzone w oficjalnym środowisku naukowym.

Z drugiej strony, nieliczni starają się poznać to, co kryje się za tym, co pozorne i pod powierzchnią; to oni naprawdę udaje się osiągnąć cel życia, który leży w doskonałości istoty poprzez zrozumienie głębokich prawd, które pozwalają nam na dostęp do wywyższonych wymiarów.

Właśnie do tej drugiej grupy należą niektóre obce rasy, które zamieszkiwały powierzchnię ziemi miliony lat temu, ale w obliczu destrukcyjnej natury ludzkości i naszego nienasyconego pragnienia dominacji, postanowiły one uniknąć angażowania się w bratobójcze działania wojenne i zdecydowały się zająć wnętrze ziemi, pod powierzchnią, gdzie mają dostęp do fascynującego portalu znajdującego się w środku ciężkości.

Dzięki swobodnemu dostępowi do wspomnianego portalu jednostki te zdołały samodzielnie i zbiorowo zbudować zaawansowaną cywilizację, w której żyją w harmonii i z celami znacznie bardziej transcendentalnymi niż świeckie oczekiwania, które motywują nas ludzi.

W tym sensie możemy Was zapewnić, że jesteście na właściwej drodze do tego celu, ponieważ interesujecie się tymi ważnymi sprawami i nie pasujecie do banalnego stylu życia narzuconego przez elity władzy.

wiecej tutaj .https://vk.com/club190035190 mozna logowac sie za pomoca fb

zrodlo https://misterio.tv/

NAJNOWSZE WPISY