Tajemnicze nagranie w rezydencji #paranormal

Extraterrestre5

Wzrok istot pozaziemskich i UFO na całym świecie wzrasta w ostatnich latach, a ufolodzy twierdzą, że jest to tylko dowód na to, że zbliżająca się kontakt jest bliski. Nie wiemy, czy to jest pokojowe, czy wręcz przeciwnie, mają plany, które byłyby sprzeczne z interesami ludzkimi. Jednak coraz więcej ludzi twierdzi, że było świadkami przelotów UFO nad miejscami na całym świecie. Teraz w sieci ujawnia się nam nowa tajemnica, a mianowicie, że mężczyzna ze Stanów Zjednoczonych udostępnił nagranie wideo z dziwnym obiektem latającym, który pojawił się w pobliżu jego miejsca zamieszkania.

Pochodzący z Florydy mieszkaniec udostępnił w Internecie tajemnicze nagranie wykonane kamerą bezpieczeństwa zainstalowaną w jego rezydencji, w którym można zobaczyć dziwny jasny biały obiekt przelatujący przez pokój, a następnie znikać z jednej chwili na drugą po uderzeniu w jedną ze ścian.

Mężczyzna, który wrzucił to nagranie do sieci, stwierdził dla brytyjskiej gazety, że odwiedza rodziców, którzy mieszkają na Florydzie, a jego ojciec obudził go, aby pokazać mu, co zarejestrowała kamera bezpieczeństwa, którą zainstalowali w domu.

Wyjaśnia też, że na początku był to jakiś owad, ale czasami można było zobaczyć, jak ten mały obiekt wydawał się skrupulatnie obserwować każdy zakątek pomieszczenia, jakby przeszukiwał lub skanował każde miejsce. W ten sam sposób, w pewnym momencie w nagraniu obiekt staje się znacznie mniejszy.

¿Graban un misterioso extraterrestre en una residencia?

Czy kosmici badają nasze zwyczaje?
Świadek nagrania tego dziwnego obiektu latającego skomentował także, że miał on poprzednio kilka dziwnych snów, jakie być może związane były z obecnością UFO w domu. Wyraził on, że marzył o osobie, która przyszła do jego domu, aby zabrać go do pracy, ale że jego miejsce pracy nie znajduje się na planecie Ziemia, ale w przestrzeni kosmicznej.

Nigdy nie widziano niezidentyfikowanego obiektu latającego, który wchodziłby do domu w ten sposób, w rzeczywistości nigdy w przeszłości nie wykazano istnienia tak małego obiektu, ale nie ma wątpliwości, że jest to jakaś pozaziemska technologia podobna do naszych samolotów bezzałogowych, zdolna do wejścia do małych miejsc w celu obserwacji i szpiegostwa.

Istoty z innych światów badają nas coraz bardziej i tylko dlatego, że widzimy je po raz pierwszy, nie oznacza to, że robią to po raz pierwszy. Nasza technologia rozwija się i coraz łatwiej jest nam je wykrywać i dzielić się tymi wydarzeniami, mimo że wielkie światowe elity są skłonne do dyskredytowania tych wydarzeń…

wiecej tutaj .https://vk.com/club190035190 mozna logowac sie za pomoca fb

zrodlo https://misterio.tv/

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related posts