Wiadomości od naukowców do wszechświata mogą spowodować, że kosmici zaatakują nas #ufox

Wiadomości Od Naukowców Do Wszechświata Mogą Spowodować, że Kosmici Zaatakują Nas #ufox

Obcy mogą nas najechać i zniszczyć
W ostatnim stuleciu, które było kiedyś Związkiem Radzieckim, wziął na siebie wysłanie serii wiadomości w przestrzeń kosmiczną w celu odnalezienia życia pozaziemskiego i nie było żadnej odpowiedzi, którą my, ludzie, na szczęście, zrozumieliśmy. Obecnie projekt o nazwie Sonar zrobił coś podobnego, ponieważ złote dyski z obrazami i dźwiękami reprezentującymi ludzką kulturę i intelekt, które można uznać za dobre inicjatywy i część ewolucji, zostały wysłane w kosmos, jednak rezultaty mogą być różne, a naukowcy i badacze byli odpowiedzialni za zjadanie ich myśli na ten temat.

Po pierwsze, jeśli wiadomości są wysyłane w przestrzeń kosmiczną, to dlatego, że w taki czy inny sposób wiadomo, że istnieje życie pozaziemskie, w rzeczywistości złote rekordy Voyagera mają konkretny adres: GJ273b, egzoplaneta z elementami podobnymi do tych na Ziemi i doskonały kandydat do badań, ponieważ eksperci uważają, że ze względu na swoje położenie może być siedliskiem życia pozaziemskiego.

Jeśli zaatakuje nas życie pozaziemskie, to będzie to wina naukowców.
W odległym przypadku, gdy Obcym uda się znaleźć, rozszyfrować nasze przesłania i przyjść na ziemię z zamiarem zniszczenia, cała wina spadnie na projekt sonaru, ponieważ to oni, bez konsultacji z obywatelami świata, wysłali te sygnały. Naukowcy twierdzą, że dowody są spójne: Nie można ufać cywilizacji bardziej inteligentnej niż nasza. Co jeśli ich macierzysta planeta zaczyna się pogarszać i chcą takiej, na której będą mogli dalej żyć i rozmnażać się?

Nawet zmarły naukowiec Stephen Hawking był przeciwny tej inicjatywie i powiedział, “e jeśli istoty te odkryją ziemię, historia Kolumba, gdy przybył on do Ameryki, powtórzy się, tylko tym razem, rezultatem będzie krwawa eksterminacja w całości, poniewa” mo “liwe jest, “e pozaziemskie istoty zniszczą nas, ludzi i zwierzęta, które ją zamieszkują.

wiecej tutaj .https://vk.com/club190035190 mozna logowac sie za pomoca fb

zrodlo https://misterio.tv/

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related posts