Ekspert zwraca uwagę, że kosmici już odwiedzili Ziemię #ufox

Experto De La Nasa Señala Que Los Extraterrestres Ya Han Visitado La Tierra Planeta3

Za to, co wiemy, a nawet nie wiemy, jesteśmy sami we wszechświecie. Planeta Ziemia jest jedynym miejscem zamieszkanym przez życie, a my, ludzie, jesteśmy jedynymi istotami o pewnej zdolności inteligencyjnej, która istnieje. Oczywiście, to właśnie sugerują naukowcy i niektórzy ludzie, którzy nazywani są “ekspertami”. Jest jednak wielu, którzy uważają, że wcześniej i obecnie miały miejsce kontakty z istotami należącymi do innych planet. Istnieje obszar zwany “Obszarem 51”, baza Sił Powietrznych Stanów Zjednoczonych w Nevadzie, gdzie rząd rzekomo przechowuje kosmitów w stanie zamrożonym. Przykładem może być incydent o nazwie “Roswel” w 1947 r. w Nowym Meksyku, gdzie doszło również do okaleczenia krów.

Chociaż należy zauważyć, że wiara w to, że we wszechświecie mogą istnieć inne stworzenia, jest uśpiona, przynajmniej od V wieku przed Chrystusem, pozostaje nierozwiązaną tajemnicą, ale nie powstrzymuje wielu wierzących, że nie jesteśmy sami we wszechświecie i że w całym kosmosie istnieje wiele obcych cywilizacji.

Experto señala que los extraterrestres ya han visitado la Tierra

Ekspert zwraca uwagę, że kosmici już odwiedzili Ziemię

Ekspert Silvano Colombano zwraca uwagę, że obcy nie są tym, w co naprawdę wierzymy.
W niedawnym dochodzeniu profesor i naukowiec, który tworzy życie w NASA’s Division of Intelligent Systems o nazwie Silvano P Colombano, ujawnił, że życie pozaziemskie może już być lub jest na Ziemi. Mówi on również, że prawdopodobnie będzie to coś zupełnie innego niż to, do czego ludzkość jest przyzwyczajona, jak na przykład małe organizmy oparte na węglu, które można dziś znaleźć na naszej planecie. Tak więc, ekspert poinformował “MailOnline” w następujący sposób: “Chciałbym po prostu zwrócić uwagę na fakt, że inteligencje, które możemy znaleźć i które mogą zdecydować się na znalezienie nas (jeśli w rzeczywistości jeszcze tego nie zrobiły) mogą nie być w całości produkowane przez organizmy bazujące na nas, takie jak my”.

Experto señala que los extraterrestres ya han visitado la Tierra

Czy kosmici mogą być niezwykle inteligentnymi, małymi istotami?
Colombano dodał, że naukowcy muszą zrewidować swoje założenia, od życia istot pozaziemskich do ich wzrostu, ponieważ rozmiar międzygalaktycznej istoty obcej może być bardzo mały, ale z super inteligencją. W ten sposób Colombano dodał, że “nasze wyróżniające się życie nie byłoby już swego rodzaju ograniczeniem (choć można by się z nim nawet uporać poprzez zawieszoną animację lub misje wielopokoleniowe), a rozmiar “obcego” mógłby być wielkością bardzo małej jednostki, ale o niezwykle wysokiej inteligencji.

Experto señala que los extraterrestres ya han visitado la Tierra

Ekspert z Kolumbii zwraca uwagę, że ludzie pozaziemscy dysponują technologiami niezrozumiałymi dla ludzkości.
Kolumbijski ekspert idzie jednak dalej, stwierdzając, że istoty pozaziemskie mogły znaleźć technologię, której nawet ludzie nie są nawet bliscy zrozumienia, co sprawia, że misje takie jak podróżowanie po przestrzeni gwiezdnej są normalnie możliwe. Ekspert zasugerował amerykańskiej agencji kosmicznej (NASA), że “jeśli uda nam się przyjąć nowy zestaw założeń dotyczących tego, jakie formy technologii i wyższej inteligencji moglibyśmy znaleźć, kilka z tych zjawisk mogłoby idealnie pasować do konkretnych teorii i moglibyśmy rozpocząć super projekt mający na celu poważne badania”.

Czy ludzie mogliby przyjąć zaawansowane technologie istot pozaziemskich?
Mimo to ekspert podkreśla, że kwestia podróży międzygwiezdnych może być barierą nie do złamania, nawet jeśli tylko w okresie tysięcy lat, choć dodał, że może istnieć możliwość takich podróży, ale to zależy przede wszystkim od tego, co zakładamy o różnych formach życia we wszechświecie. Na zakończenie Colombano powiedział: “biorąc pod uwagę, że ewolucja technologiczna naszej cywilizacji miała swoje początki około 12 tysięcy lat temu i była świadkiem pojawienia się metodologii naukowych dopiero w ciągu ostatnich pięciu stuleci, możemy założyć, że aby osiągnąć ewolucję technologiczną, z którą możemy odbyć podróż możemy mieć sporo niedogodności, nawet w ciągu następnych 1000 lat”.

wiecej tutaj .https://vk.com/club190035190 mozna logowac sie za pomoca fb

zrodlo https://misterio.tv/

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related posts