Zakazana archeologia: Obca moneta ze Starożytnego Egiptu? #artefakty

Maxresdefault 17 1068x601

Dziwne odkrycie podczas przebudowy domu w Egipcie bardzo podekscytowało wszystkich ufologów i naukowców tej planety, byłoby definitywnym dowodem na pozaziemską obecność w naszej przeszłości. Starożytna moneta, która została odkryta w Egipcie, podobno przedstawia to, w co wielu uważa, że jest obcym stworzeniem. W przeszłości okazało się, że wiele innych monet reprezentuje dziwne obiekty latające.

maxresdefault 17 1068x601 - Zakazana archeologia: Obca moneta ze Starożytnego Egiptu? #artefakty

O ile znalezienie monet nie jest rzadkością, o tyle przedstawienia są niezwykle podobne do tego, co znamy dzisiaj jako istoty obce lub pozaziemskie.

W przeszłości, ludzie na całym świecie odkryli starożytne monety, które są niezwykle interesujące. Niektóre z nich przedstawiają dziwne “latające obiekty”, podczas gdy inne – jak jedna z poniższych monet – stanowią niezbity dowód na to, że odwiedzały nas obce formy życia – podobnie jak starożytna teoria astronauty.

Według źródła, “podczas remontu domu w Egipcie, ktoś znalazł tajemniczą monetę, która zdaje się pokazywać głowę obcej istoty, z ogromnymi zapadniętymi oczami, łysą głową i cienkimi policzkami.

An alien coin - Zakazana archeologia: Obca moneta ze Starożytnego Egiptu? #artefakty

Bardzo niepokojące są napisy na odwrocie monety, na których widnieje napis “OPPORTUNUS Adest”, co w tłumaczeniu oznacza “Jest tu w odpowiednim czasie”.

Prawda jest taka, że w przeszłości znaleziono wiele monet, które okazały się prawdziwe i reprezentują to, co wielu interpretuje jako obiekty latające (UFO). To jednak jest interpretacja każdej osoby. To, co niektórzy postrzegają jako latające spodki, inni mogą zidentyfikować jako tarcze lub inne przedmioty.

Jednak te monety są niezwykle interesujące i sprawiają, że zastanawiamy się, co jeśli są prawdziwe. Choć historia ta jest co najmniej fascynująca, to bardzo trudno jest stwierdzić, czy jest prawdziwa.

“Pozaziemscy używani do zajmowania pozycji władzy, noszą senatorskie szaty.”

“Nikt nie stawia wymyślnych obrazów ani bezsensownych twarzy na monetach tylko dlatego. Jeśli ta obca twarz jest na tak starożytnej monecie, to tylko dlatego, że był on istotą z ważnym urzędem politycznym, który miał władzę. Po tej tuni można powiedzieć, że obcy nosi tę podobiznę. Oznacza to, że w przeszłości kosmici mieszkali w domach, chodzili po drogach, robili zakupy (lub raczej oskarżali o nie ludzką służącą) tak jak to robili nasi przywódcy w czasach starożytnych.

Czyli mamy do czynienia z dowodami głęboko zakorzenionej obcej obecności na planecie?

1 5 - Zakazana archeologia: Obca moneta ze Starożytnego Egiptu? #artefakty

Dla wielu badaczy odpowiedź brzmi: TAK.
Jest to kolejny dowód na to, że obcy są wśród nas od dawna. Oficjalna prasa udaje, że ignoruje te wyraźne ustalenia. Ziemia została odwiedzona przez UFO tysiące lat temu. To tylko jeden dowód do dodania do pozostałych.

ovni moneda - Zakazana archeologia: Obca moneta ze Starożytnego Egiptu? #artefakty

To, co wydaje się być monetą, jest częścią grupy artefaktów ze złota i kamieni, które, według wielu, zostały znalezione przez obywatela amerykańskiego Russei Burrowsa w nieokreślonej jaskini w Illinois (USA).

Burrows mówi, że odkrył jaskinię podczas wycieczki polowej w 1982 roku i że zawierała ona liczne archeologiczne artefakty, w tym rzeźby, monety i inne artefakty. Mówi się, że wiele z rzekomych artefaktów ma napisy w różnych starożytnych językach, takich jak egipski, starożytnej Grecji, itp., ale napisy na ogół nie mają sensu.

ovni alien moneda - Zakazana archeologia: Obca moneta ze Starożytnego Egiptu? #artefakty

Aż do około 1993 roku w Burrows Cave dominowała sceneria egipskich i fenickich osadników. Niektóre z dowodów na to odnosiły się do kamiennej płyty rzekomo reprezentującej fenicki statek.

wiecej tutaj .https://vk.com/club190035190 mozna logowac sie za pomoca fb

zrodlo https://misterio.tv/

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related posts