Życie pozaziemskie może się rozwijać w kometach #ciekawostki

La Vida Extraterrestre Se Podría Desarrollar En Asteroides

Niektórzy naukowcy szacują, że na orbicie planety Ziemia krąży obecnie około stu tysięcy komet, a co najmniej sto miliardów przekracza zewnętrzną krawędź naszego Układu Słonecznego. Jeśli zsumować masę każdej z komet, to jest ona około stu milionów razy większa od masy Ziemi.

Z tego powodu istnieją tysiące możliwości, że nie tylko życie pozaziemskie może rozwijać się na jednej z tych komet, ale ze względu na jej skład bogaty w minerały, lód wodny i inne związki niezbędne do pojawienia się życia, jest również prawdopodobne, że pozaziemskie istoty nawet pochodziły z takich komet.

Złożone molekuły znalezione na komecie przez sondę kosmiczną Rosetta Europejskiej Agencji Kosmicznej są silnym dowodem na to, że na jednej z tych asteroid może toczyć się życie. Odkrycie to daje początek nowym teoriom o życiu w przestrzeni.

La Vida Extraterrestre Se Podría Desarrollar En Asteroides 2

Według dr Hervé Cottina, testy na powierzchni skał kosmicznych wykryły węgiel w znacznie bardziej złożonych formach niż się spodziewano, mimo że trudno jest je właściwie i dokładnie określić, jak bardzo są one złożone. Dzięki tym odkryciom NASA w 2018 roku wyśle OSIRIS-REX na asteroidę Bennu.

Z którymi mają nadzieję określić nowe dowody, które mają związek z rozwojem życia w przestrzeni kosmicznej, mają również nadzieję poznać i zrozumieć w bardziej szczegółowy i dokładny sposób, jak poruszają się asteroidy, aby przewidzieć z wyprzedzeniem, czy dana asteroida ma wiele możliwości oddziaływania na Ziemię.

Bez wątpienia te odkrycia przybliżają nas o krok do prawdy o tym, czy istnieje życie w kosmosie, czy też nie. Jak również czy formy życia podobne do ziemskiej mogą powstać, ale całkowicie poza planetą.

wiecej tutaj .https://vk.com/club190035190 mozna logowac sie za pomoca fb

zrodlo https://misterio.tv/

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related posts