SETI Czy odwiedziła nas jakaś cywilizacja pozaziemska? #ufox

Nos Han Visitado Alguna Civilización Extraterrestre 1

Wiele z nich to filmy, krótkometrażówki i seriale science fiction, które symulują to, czym byliby kosmici, filmy, w których fabuła jest naszym zniszczeniem przez nich, czy to prawda? Naukowiec NASA twierdzi, że oni byli wśród nas, a my nawet nie zauważyliśmy, naukowiec NASA twierdzi, że nie są tacy, jak sobie wyobrażamy.

Możliwość pozaziemskiej cywilizacji odwiedzającej Ziemię mówi naukowiec NASA
Ich wygląd nie jest taki, jak go sobie wyobrażamy, ani jak znane nam organizmy z węgla, które przetrwały na Ziemi, osobniki z innych światów mogą być tak małe, że nawet ich nie zauważyliśmy, takie były wypowiedzi eksperta i obecnie pracującego w agencji kosmicznej NASA, Silvano P. Colombano.

Wśród stwierdzeń wypowiedzianych przez naukowca z organizacji SETI podczas badań przestrzeni kosmicznej w ramach programu “Poszukiwania Inteligencji Pozaziemskiej”, stwierdził on, że cywilizacja pozaziemska to istoty o ekstremalnej inteligencji, zdolne do odbywania podróży kosmicznych wśród gwiazd, o technologii tak zaawansowanej, że człowiek nie ma pojęcia, jak to jest.

¿Nos han visitado alguna civilización extraterrestre? ¡Aqui la respuesta!

To wymaga specjalnego projektu
W sprawozdaniu przedstawionym przez naukowca podczas wspieranych przez SETI warsztatów na temat dekodowania inteligencji Obcych proponuje on, aby naukowcy natychmiast zaczęli postrzegać ich jako reprezentujących Obcych lub takich, jakimi chcieliby być.

“Chciałbym po prostu zwrócić uwagę na przypadek, w którym inteligencja, którą moglibyśmy znaleźć lub która mogłaby zdecydować się na znalezienie nas, jeśli jeszcze tego nie zrobiła, nie pochodzi z organizmów takich jak te, które znamy dzisiaj, nawet w składzie, który Colombano wskazuje w swoim sprawozdaniu.
“Nauka musi ponownie zbadać nasze propozycje i założenia, które mogą mieć pewne implikacje od ich struktury do ich wielkości, czyli we wszystkim. Jeśli chodzi o używanych przez nich odkrywców, to mogą oni pochodzić od bardzo uzdolnionych istot i mogą być bardzo mali”, powiedział.
Dodając dalej w swoich wypowiedziach, że: uważa, iż badania skoncentrowały się na znalezieniu wskazówek podobnych do obecnych technologii ludzkich na innych światach, co mogłoby oznaczać, że brakowałoby znaków cywilizacji, która w porównaniu z ziemią jest starsza.

¿Nos han visitado alguna civilización extraterrestre? ¡Aqui la respuesta!

O przechwyconych sygnałach radiowych przychodzących i odchodzących, nie wiedząc skąd pochodzą
Nie jesteśmy w stanie zrozumieć, jak wyglądałaby podobna przestrzeń, widząc ją na własne oczy, co powoduje, że nie dostrzegamy żadnych oznak ich istnienia.

“Jeśli głęboko zastanowimy się nad tym, że postęp ludzkiej technologii rozpoczął się około 10 tys. lat temu, a odkrycie metod naukowych około 500 lat temu, możemy dojść do wniosku, że istnieje prawdziwy problem w zakresie ewolucji, rozwoju i tego, co przewidzieliśmy.
Ostrzegał ponadto, że obecnie badane sygnały gwałtownych wybuchów radiowych można uznać za przestarzałe i sugerował “fizykę spekulacyjną” opartą na solidnych hipotezach, ale że powinny one być “z pewną skłonnością do poprawy możliwości czasoprzestrzeni i energii oraz ich natury”.
Ponadto zauważam, że kolumbijski naukowiec nie może zaprzeczyć ani wyjaśnić wszystkich obserwacji

W związku z niedawno uchwyconymi szybkimi wybuchami radia
Niedawno zespół astronomów pracujących w Parker Radio Telescope w Australii odebrał intensywny wybuch sygnałów, był tam niestety bardzo szybko, dane były rejestrowane, nikt nie rozumiał skąd się wzięły i jak dotarły. Wydarzenie zostało nazwane Lorimerem pulsującym, ponieważ było powiązane z Duncanem Lorimerem, szefem zespołu, który wykrył to zjawisko.

Nos han visitado alguna civilizaci%C3%B3n extraterrestre 3 - SETI Czy odwiedziła nas jakaś cywilizacja pozaziemska? #ufox

Po tym nastąpiło 25 podobnych zjawisk, które zostały nazwane “szybkimi wybuchami radia”, stając się obszarem badań i zagadką do rozwiązania przez astronomię.

Pojawiają się i znikają bez wyjaśnienia, trwają zaledwie kilka milisekund, ich pochodzenie jest nieznane, co czyni je interesującym tematem badań.

wiecej tutaj .https://vk.com/club190035190 mozna logowac sie za pomoca fb

zrodlo https://misterio.tv/

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related posts