Obce cywilizacje mogą się przed nami ukrywać #ufox

Los Extraterrestres Podrían Estar Ocultándose. 1

Przez wszystkie lata ludzkiej historii wszyscy ludzie chcieli wiedzieć, czy jesteśmy sami we wszechświecie, czy też istnieją tam jakieś planety z życiem pozaziemskim. Od czasu narodzin cywilizacji, zjawiska UFO związane z istotami obcymi są obecne, a naukowcy na całym świecie poświęcają całe swoje życie badaniu i rozwiązywaniu tych dziwnych zjawisk. Według jednej z grup naukowców, Obcy posiadają zdolność do ukrywania swoich planet, abyśmy mogli je wykryć.

Czy kosmici mogą ukrywać swoje planety?
Zjawiska paranormalne, które mają związek z istotami pozaziemskimi, pomimo tego, że występują od dziesięcioleci, nie zostały jeszcze “udowodnione, ponieważ nie ma istotnych i konkretnych dowodów na ich potwierdzenie, a przynajmniej na wyjaśnienie, dlaczego tak się dzieje”.

Los extraterrestres podrían estar ocultándose de nosotros

Pomimo tego, że obecnie istnieje technologia zdolna badać odległe planety, które znajdują się w odległości lat świetlnych, aby podać tylko jeden przykład, do tej pory nie udało się wykazać, że istnieją istoty pozaziemskie, a przynajmniej, że nie jesteśmy sami w tym ogromnym wszechświecie.

Co eksperci sądzą o obcych?
Obecnie zespół specjalistów sugeruje, że prawdopodobieństwo, iż tak zaawansowane cywilizacje Obcych używają mechanizmów obronnych tak zaawansowanych, że zdołają ukryć przed naszą technologią skoncentrowaną na badaniu zamieszkałych planet, jest niezwykle wysokie.

Jest to zespół naukowców ze Stanów Zjednoczonych, którzy połączyli siły, aby móc dostosować się i potwierdzić teorię obecną od wielu lat w historii, która sugeruje, że zaawansowane cywilizacje pozaziemskie mają zdolność do “bycia niewidzialnymi” dla reszty, w tym dla naszych satelitów i teleskopów, dzięki systemowi bezpieczeństwa, który pozwala im na częściowe lub całkowite zakamuflowanie się.

Ludzie pozaziemscy mogą się przed nami ukrywać

Los extraterrestres podrían estar ocultándose de nosotros

Czy ta teoria jest możliwa? Czy kosmici nas unikają?
Propagatorami tej teorii są naukowcy David Kipping, który obecnie pracuje na Uniwersytecie Havard oraz Alex Teachey, profesor Uniwersytetu Columbia. Ten naukowy duet twierdzi, że rzekome niepowodzenia zespołów poszukiwawczych Obcych we wszechświecie wynikają z tego, że te cywilizacje nie chcą być odnalezione lub nie mają żadnego kontaktu z ludzkością.

Zgodnie z artykułem, który został opublikowany, te istoty pozaziemskie mają system maserów, który pomaga im ukryć swoje istnienie w sposób ogólny lub częściowy we wszechświecie, w ten sam sposób, że mają podobną technologię do wymazania wszelkich śladów, które mogą one pozostawić, takich jak organizmy, czy to mikroorganizmy lub wirusy, lub wszelkie sygnały widma.

Planeta zdolna do przyjęcia życia w przestrzeni kosmicznej
Można powiedzieć, że jest to powód, dla którego najpotężniejszy teleskop w ostatnich latach, obecnie niesprawny Kepler, wraz ze spektografem HARPS, wśród wielu specjalistycznych urządzeń, był w stanie znaleźć setki pozasłonecznych planet, a kilka z nich w rejonie przestrzeni, gdzie, jak się uważa, mogło istnieć życie.

Los extraterrestres podrían estar ocultándose de nosotros

Wynika to z faktu, że kilka z tych pozasłonecznych planet posiada pewne cechy naturalne podobne do tych, jakie posiada planeta Ziemia, co sugeruje, że może ona posiadać jakąś formę życia organicznego, jednak jak dotąd badania i pobieranie próbek, które zostały przeprowadzone, były negatywne.

Czy to możliwe, że jeśli istoty pozaziemskie są bliżej niż nam się wydaje, są w stanie ukryć swoją obecność przed resztą planety? Czy to może być powód, dla którego nie byliśmy w stanie wykryć żadnego zaawansowanego gatunku we Wszechświecie?

wiecej tutaj .https://vk.com/club190035190 mozna logowac sie za pomoca fb

portal zastrzega sobie aby zminiac tresc artykulu

zrodlo https://misterio.tv/

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related posts