Obca mumia została znaleziona w piramidach w Egipcie #Piramidy

Momia Extraterrestre Fue Encontrada En Las Pirámides De Egipto 1068x669 1

Od momentu ich odkrycia, piramidy egipskie są jedną z najważniejszych atrakcji, jakie ludzie odwiedzili:

Jak zostały uformowane, dlaczego miały tak dokładne pomiary? Czy to prawda, że wciąż mają sekretne przejścia, których nie wiesz, dokąd idą?

Na wszystkie te pytania człowiek próbował odpowiedzieć, odkąd odwiedził te cuda… Jednak ostatnio ukazała się informacja, która pozbawiła naukowców mowy: pozaziemska mumia…

Chociaż nie jest to nowa teoria, że to ci sami Obcy zaprojektowali egipskie piramidy, nic nie zostało udowodnione aż do momentu odkrycia mumii Obcych.

Tajemnicze fragmenty piramid egipskich
Podczas gdy prawdą jest, że piramidy egipskie mają około 2500 lat, wszystkie tajne przejścia, które te piramidy posiadają, nie zostały jeszcze odkryte. Tak więc, istnieją przejścia, które zostały odkryte, ale nie prowadzą do żadnego pokoju lub mieszkania. To jak robienie korytarza w domu, ale bez komunikacji z jakimkolwiek pokojem lub komorą…

Momia Extraterrestre Fue Encontrada En Las Pirámides De Egipto 1068x669 1

CZY JEST TO BYĆ MOŻE PÓŹNIEJSZA MODYFIKACJA I ŻE POCZĄTKOWO PRZEJŚCIE TO MIAŁO ŁĄCZYĆ RÓŻNE POMIESZCZENIA LUB KWATERY, A NASTĘPNIE (ABY UNIKNĄĆ KRADZIEŻY) BYŁO PRZYKRYTE PRZEZ TYCH SAMYCH NIEWOLNIKÓW?

Jest to ciekawa teoria, ale i tajemnica komunikacji niektórych fragmentów z piątym lub szóstym wymiarem wciąż pozostaje jedną z najsilniejszych…

To właśnie za jednym z tych sekretnych przejść można było znaleźć pozaziemską mumię. Tak! Zmumifikowaną pozaziemską, tak jak Egipcjanie zrobili to z tantiemami, które zostały tam pochowane, aby przejść do “poza”.

Ta mumia została znaleziona w piramidzie Sesostri II. Jednak informacje te wyszły na jaw dopiero niedawno. Wydaje się, że była to zmumifikowana postać humanoidalna ponad 2000 lat temu.

Wewnątrz sarkofagu, w którym znaleziono obcą mumię, można przeczytać napisy, które po przetłumaczeniu zostały “wysłane z nieba”.

TheDigitalArtist / Pixabay
Jak została pochowana obca mumia?
Według oficjalnych źródeł, ta pozaziemska mumia otrzymała wszystkie honory każdego faraona i została pochowana z odpowiednimi rytuałami. Wraz z tą mumią można było nawet uratować przedmioty, które nie zostały jeszcze zidentyfikowane…

Podobnie jak w przypadku innych uratowanych mumii, analiza była w stanie określić małe kawałki skóry, które były badane, ale które, w przeciwieństwie do innych faraonów, nie należały do ziemskiego DNA. Ich obce cechy mogły być również uwarunkowane formatem ich czaszki i oczodołów, które były bardziej wyraziste niż u ludzi w tamtym czasie.

CZY BYŁOBY TO POTWIERDZENIEM, ŻE LUDZIE POZAZIEMSCY SĄ WŚRÓD NAS OD PONAD 2500 LAT I SĄ ODPOWIEDZIALNI ZA BUDOWĘ WSPANIAŁYCH PIRAMID EGIPSKICH?

Rząd nadal nie ujawnia takich informacji, mimo że konsultowano się z setkami archeologów i wszyscy zgadzają się co do dziwnych cech takiej mumii w stosunku do innych znalezionych wcześniej mumii…

wiecej tutaj .https://vk.com/club190035190 mozna logowac sie za pomoca fb

portal zastrzega sobie aby zminiac tresc artykulu

zrodlo https://misterio.tv/

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related posts