starożytni Chińczycy toczyli wojny z pozaziemską cywilizacją ? #historiarodowa

Habrá Liberado La Antigua Civilización China Una Guerra Con Una Civilización Extraterrestre 1068x623

Istnieją dowody poprzez różne pisma, mity, rysunki i legendy, że w starożytnej cywilizacji chińskiej toczyła się potężna wojna z pozaziemską cywilizacją.

Wojna pomiędzy cywilizacją chińską a cywilizacją pozaziemską miała miejsce przed powstaniem kalendarza chińskiego.
Wielu uważa, że wydarzenia te miały miejsce około trzech wieków przed opracowaniem kalendarza chińskiego, ale z drugiej strony zwracają uwagę, że konfrontacja ta mogła mieć miejsce nawet wiele lat wcześniej, ponieważ obecny kalendarz chiński poprzedzał kilka tysiącleci w starożytności. Konfrontacja, która powstała między rudowłosymi gigantami, którzy wynurzyli się z regionów arktycznych, a Azjatami stojącymi przed cywilizacją pozaziemską, która posiadała niezwykle potężną broń. Tajemnicze rudowłose, które pojawiły się, aby pomóc w walce z najeźdźcami, były uważane za około 3,6 metra wysokie, miały bardzo długie włosy, bardzo podobne do rudej grzywaczki lwa, i walczyły z wielką zaciekłością.

la antigua china libro una guerra con una civilización extraterrestre

Kim byli rudowłosi giganci, którzy pomogli Chinom w walce z obcą cywilizacją?
Mimo że broń obcych najeźdźców była o wiele potężniejsza, walka z imbirowymi olbrzymami i ich doskonałe zdolności fizyczne do walki w unii ze starożytnymi ludami Chin służyły jako wielka unia, aby lud zwyciężył w walce z Obcymi. Chociaż różne legendy wskazują, że konflikt ten trwał kilkaset lat, w końcu i przy wszystkich warunkach przeciwko starożytnej cywilizacji chińskiej i rudowłosym gigantom udało się zwyciężyć w straszliwej wojnie i uciec od złych planet tej pozaziemskiej cywilizacji.

Czy było więcej wydarzeń związanych z kosmitami lub bogami?
Po wojnie obcy odeszli i nigdy nie wrócili. Wszystkie legendy odnoszące się do starożytnej wojny, w której cywilizacja chińska żyła przeciwko istotom pochodzącym z innych planet lub istotom pozaziemskim, były przekazywane z pokolenia na pokolenie przez ponad 5,500 lat lub więcej, aby pamiętać o wielkim zwycięstwie i kontynuować z nadzieją, że istoty pozaziemskie nigdy nie powrócą. W innych obszarach naszej planety istnieją również zapisy o wojnie toczonej w niebiosach przez niektórych hipotetycznych bogów, którzy istnieli w czasach starożytnych. Wśród nich jest starożytna eksplozja atomowa w Indiach czy wojna bogów w krajach Ameryki Południowej.

la antigua china libro una guerra con una civilización extraterrestre

Jaki jest związek między wszystkimi starożytnymi cywilizacjami na naszej planecie?
Jest jeszcze wiele zagadek do ujawnienia i nie wiemy, czy kiedykolwiek zostaną one ujawnione, niektóre z nich pozostały, że te enigmatyczne i starożytne czasy pozostawiły wielkie archeologiczne przesłania, a w różnych czasach ukrywając niektóre rzeczy, nadal nie znamy przyczyn. Piramidy znalezione w Chinach mogą być szczątkami z tamtego okresu, jak również innymi ruinami, które prawdopodobnie zostały ukryte lub których nie byliśmy w stanie odkryć. Starożytna cywilizacja chińska, Atlantydzi, starożytna cywilizacja amerykańska, Sumerowie, piramidy Egiptu, między innymi, mają coś wspólnego, co sprawia, że mają one tajemniczy związek, a mianowicie, że bogowie lub kosmici, którzy przybyli z nieba na naszą planetę za pomocą niesamowitych statków, są częścią ich legendy i mitów, co sprawia, że jest to raczej tajemniczy przypadek.

Przyglądając się i pogłębiając wojny prowadzone w starożytności, można znaleźć wiele legend, które pochodzą sprzed ponad 4000 lat, dlatego też bardzo często pozostają one prostymi mitami i legendami. Jednak najbardziej enigmatyczną rzeczą jest, że we wszystkich walkach czy wojnach w których biorą udział rzekomi “bogowie” lub “istoty pochodzące z nieba”, wszystkie one najwyraźniej pokrywają się pod względem czasowym w początkach pierwszych cywilizacji które stworzyły życie na naszej planecie.

wiecej tutaj .https://vk.com/club190035190 mozna logowac sie za pomoca fb

portal zastrzega sobie aby zminiac tresc artykulu

zrodlo https://misterio.tv/

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related posts