Znajdują powierzchnię, na której można znaleźć obce życie #planety

Naukowcy z NASA twierdzą, że jesteśmy coraz bliżej znalezienia życia pozaziemskiego, ponieważ znalazł hipotetyczną obcą siedlisko w pobliżu orbity Saturna, a konkretnie w jednym z jego księżyców. Naukowcy z NASA udało się wykryć niektóre rodzaje otworów na dnie zamarzniętego oceanu.

Czy odkrycie NASA jest najbliższym źródłem życia kosmitów na naszej planecie?

Otwory znajdujące się na dnie oceanu pokrytego lodem na jednym z księżyców Saturna są jednym z najbardziej przytłaczających dowodów na istnienie życia pozaziemskiego. Odkrycia dokonano na szóstym co do wielkości księżycu Saturna, po tym jak jeden ze statków kosmicznych NASA, który znajduje się w przestrzeni gwiezdnej, zatonął w szczelinie księżyców i uderzył wodorem.

Odkryli powierzchnię, na której można znaleźć życie pozaziemskie

Testy i eksperymenty w okolicy?

Naukowcy twierdzą, że ten test wodoru może stanowić źródło energii chemicznej, która pomógłaby mikroorganizmom w dnie morskim tam, gdzie się znajdują, wszystkie te informacje zostały ujawnione przez NASA na konferencji po niewiarygodnym odkryciu.

Wodór znaleziony w jednym z księżyców Saturna, który wyrasta w lodowych strumieniach wielkiej mocy, może być brakującym elementem ewolucji życia na tym obszarze, ponieważ oprócz wodoru można było znaleźć Węgiel i płynny ocean. Co oznacza, że ​​na powierzchni Księżyca mogą znajdować się organizmy bardzo podobne do tych, które zapoczątkowały życie na naszej planecie.

Na planecie Ziemia istnieją organizmy, które żyją w warunkach bardzo podobnych do występujących na Księżycu Saturna, gdzie znajdują się w otworach gorącego powietrza głęboko w naszych oceanach i wykorzystują dwutlenek węgla i wodór, które są wystarczające do jego przetrwanie

Ekspert mówi, że istnieją niezbędne dowody potwierdzające życie pozaziemskie

Biegły student przedmiotu potwierdza, że ​​istnieją już niezbędne dowody potwierdzające istnienie życia w innej części naszego wszechświata. Skończyłoby to teorię, która mówi, że jesteśmy jedynymi istotami żyjącymi w całym wszechświecie.

W niektórych badaniach można stwierdzić, że pod zamarzniętą powierzchnią jednego z księżyców Saturna znajdują się duże oceany, w których może również mieścić się życie mikroskopijne.

wiecej tutaj .https://vk.com/club190035190 mozna logowac sie za pomoca fb

portal zastrzega sobie aby zminiac tresc artykulu

zrodlo https://misterio.tv/

NAJNOWSZE WPISY