Dowody potwierdzają istnienie życia pozaziemskiego na Ziemi #historiarodowa

Egvnezfn1zg

Odkąd życie na naszej planecie zaczęło istnieć, istnieją niezliczone cywilizacje, które stworzyły życie na naszej planecie, z których wiele pozostawiło po sobie obiekty lub artefakty, które je charakteryzują. Oprócz artefaktów, starożytne cywilizacje, które znajdowały się na planecie Ziemia pozostawiły jako dowód wielkie dzieła, które składają się z niesamowitych inżynierów, które sprawiają, że eksperci uważają, że te struktury zostały zbudowane przez istoty należące do innych planet.

Evidencias afirman que existió vida extraterrestre en la Tierra

Dowody wskazujące na to, że pozaziemskie istoty stworzyły życie na Ziemi
Naukowcy zwracają uwagę, że bardzo trudno sobie wyobrazić, jak starożytne cywilizacje ludzkie były w stanie zbudować dzieła o tak wielkiej skali, że posiadają one technologię bardzo podobną do tej prezentowanej dzisiaj. Eksperci uważają, że te cywilizacje zostały zbudowane przez istoty bardziej rozwinięte technologicznie lub były w stanie pomóc ludziom w tamtych czasach.

Cywilizacja Doliny Indyjskiej
W cywilizacji Doliny Indii istnieją miasta, które sięgają tysięcy lat wstecz i są dobrze szczotkowane Mohenjo-Daro i Harappa. Budowa kanalizacji jest bardzo wydajna i uważa się, że aby zbudować taki system kanalizacyjny, trzeba mieć poziom inteligencji przekraczający o ponad 100 poziom inteligencji, jaki mogli mieć ówcześni ludzie. Uważa się, że ludzie pozaziemscy, którzy tworzyli życie na ziemi, byli odpowiedzialni za projektowanie tych miast, pozostawiając je jako dowód ich pobytu na ziemi.

Starożytne pisma indyjskie mówią o latających maszynach, zabójczej broni i ludziach, którzy mieli boską moc, które były częścią codziennego życia starożytnej cywilizacji indyjskiej ponad 5 tysięcy lat temu. Uważa się, że nawet ludzie dzisiejszych czasów nie mogli liczyć z wysoką technologią, jak ta napisana w starożytnych tekstach indyjskich, ale być może nie byli ludźmi, ale istotami należącymi do innych planet.

Cywilizacja Mu była pierwszą cywilizacją, która miała życie pozaziemskie.
Innym dowodem na to, że twierdzenie, iż istoty pozaziemskie uczyniły życie na ziemi, była cywilizacja Mu, która jest uważana za pierwszą cywilizację istniejącą na planecie, sięgającą ponad 78 000 lat i trwającą około 55 000 lat. Cywilizacja ta charakteryzowała się doskonałym rządem i uważa się, że posiadała znacznie bardziej zaawansowaną inteligencję niż ta, która istnieje dzisiaj.

wiecej tutaj .https://vk.com/club190035190 mozna logowac sie za pomoca fb

portal zastrzega sobie aby zminiac tresc artykulu

zrodlo https://misterio.tv/

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related posts