Czy Mars był domem wysoce zaawansowanej cywilizacji pozaziemskiej? #planety

Konspiratorzy doszli do wniosku, że na Marsie żyła obca cywilizacja z zaawansowaną technologią. Znalazły one bowiem nowe dane, które służą jako dowód, że od pewnego czasu sąsiednia planeta miała klimat podobny do klimatu naszej planety, co wskazuje na istnienie cywilizacji humanoidalnej, która pozostawiła kilka ruin w różnych miejscach na marsjańskiej ziemi.

Dwa obszary, które zostały zbadane z dużą intensywnością to Cydonia Mensa i Galaktyki Chaosu. Badacz, który pracował z technologiami plazmy kosmicznej, również z zaawansowanym napędem kosmicznym i wraz z fuzją jądrową Marsa, stwierdza, że na sąsiedniej planecie zamieszkiwała cywilizacja pozaziemska, która miała niezwykle rozwinięte technologie.

¿Fue Marte hogar de una civilización extraterrestre altamente avanzada?

Czy Mars był domem dla wysoko zaawansowanej cywilizacji pozaziemskiej?

Czy na Marsie istniała obca cywilizacja?
Jeden z fizyków plazmy, w połączeniu z kilkoma instytucjami badającymi sąsiednią planetę, mówi o tym, że tysiące lat temu planeta Mars była bardzo podobna do naszej planety pod wieloma względami, stwierdzając, że klimat był bardzo podobny do ziemskiego, podobnie jak cywilizacja, która tworzyła tam życie. Podobnie, fizyk mówi, że sąsiednia planeta była zamieszkana przez długi czas i uważa, że dane uzyskane z powierzchni Marsa dają wystarczające dowody na to, że istniało tam wcześniej życie.

Fizyk twierdzi również, że ta cywilizacja mogła zostać zgaszona przez wybuchy jądrowe, ponieważ przechwycone zostały dowody na obecność izotopów broni, wskazujące na co najmniej kilka wybuchów jądrowych w przeszłości.

Co spowodowało wyginięcie obcej cywilizacji, która tworzyła życie na Marsie?
Amerykańska agencja kosmiczna (NASA) administrator misji naukowej powiedział, że Mars był planetą, która miała cechy bardzo podobne do ziemskiej, takie jak długie morza, słodkowodne jeziora, chmury, ośnieżone szczyty i cykl wodny. Jednak ekspert NASA twierdzi, że wystąpiły wydarzenia, które spowodowały utratę wody na sąsiedniej planecie.

Ponadto ekspert stwierdza, że pozaziemskie cywilizacje, które żyły na Marsie, nie posiadały tak zaawansowanej technologii jak ta, którą spekulowały i że ewentualny wybuch mógł być spowodowany przez inną cywilizację pozaziemską. Podobnie, ekspert mówi, że tajemnice, które wielkie rządy trzymają z tego typu informacjami, nie są adekwatne, i że dobrze, że ludność ludzka wie o tego typu wydarzeniach, że ludzie muszą wiedzieć, że nie jesteśmy sami we wszechświecie.

wiecej tutaj .https://vk.com/club190035190 mozna logowac sie za pomoca fb
portal zastrzega sobie aby zminiac tresc artykulu

Misterio TV – OFICIAL

NAJNOWSZE WPISY