Istnieją obce cywilizacje, które zyja na dnie morza #istoty

W ciągu ostatnich kilku lat świat był świadkiem dziwnej działalności na dnie morza, z którą wielu ekspertów wiąże ją z jakąś cywilizacją pozaziemską, która od wielu lat istnieje na dnie morza. Głównym punktem ukrywania tej ważnej informacji jest Związek Radziecki, jednak wszystko wskazuje na to, że obecne władze rosyjskie również są zainteresowane tajemnicą takiej działalności pozaziemskiej…

Prowadzone od lat śledztwo bada tajemnicę związaną z pewnymi zaskakującymi twierdzeniami, które odnoszą się bezpośrednio do działalności pozaziemskiej pod powierzchnią morza przez naocznych świadków, którzy widzieli te dziwne zjawiska. Wśród stwierdzeń wspomina się, że te zjawiska NSO spowodowały, że samoloty, które wpadły do morza, całkowicie straciły orientację. Odnotowano również dziwne spotkania z tajemniczymi istotami wyłaniającymi się z wody, które mogą być istotami pozaziemskimi, nawet obiektami wychodzącymi z morza z ekstremalnymi prędkościami.

Hay Civilizaciones Extraterrestres Que Están Instaladas En El Fondo Del Mar. 1

Istnieją nawet informacje od byłych żołnierzy radzieckich, takich jak Demyanenko, były rosyjski dowódca, który twierdził, że on i jego drużyna stanęli twarzą w twarz z pewnego rodzaju humanoidalną rasą, nazywaną “pływakami”.

Radzenie sobie z obcymi cywilizacjami?
Jest też oświadczenie kapitana pierwszej rangi Władimira Prichodki, dyrektora podwodnej organizacji badawczej. Prikhodko zauważył, że Rosja, Chiny i Stany Zjednoczone zainwestowały miliardy dolarów w przestrzeń kosmiczną, podczas gdy w rzeczywistości powinny inwestować w badania na głębokim oceanie i w Arktyce, gdzie więcej niż jedno dziwne zjawisko zostało już udowodnione za pomocą dziwnych istot.

Rosyjska marynarka wojenna od lat bada zjawiska UFO i obcych, które przybyły na Ziemię, osiedlając się w głębinach i wynurzając się w przestrzeń kosmiczną. Nie ma co do tego wątpliwości, gdy spojrzy się na technologię, którą zakładają potęgi światowe, a która może być oddalona o wiele lat od pozostałej części światowej technologii.

Prikhodko jest w tym najbardziej zdecydowany, który niejednokrotnie sugerował, że rządy światowej elity zawarły umowy z istotami z innych światów, pozwalając mu osiedlić się na ziemi, by zabrał ich zasoby naturalne, podczas gdy one dostarczają mu materiału do rozwoju jego broni i technologii.

wiecej tutaj .https://vk.com/club190035190 mozna logowac sie za pomoca fb
portal zastrzega sobie aby zminiac tresc artykulu

Misterio TV – OFICIAL

NAJNOWSZE WPISY