Czy nowy sygnał uchwycił dowody pozaziemskiego życia we wszechświecie? #ufox

Nueva Señal Captada Desde El Espacio Exterior Podría Confirmar La Existencia De Vida Extraterrestre Opt

Naukowcom udało się odebrać sygnał radiowy pochodzący z przedmieść kosmosu, powtarzający się sygnał, który wywarł ogromny wpływ i wywołał szał wśród naukowców i myśliwych UFO, sprawiając, że duża część tej społeczności uważa, że nie jesteśmy sami, oraz że może to być wielkim znakiem, iż istnieje życie pozaziemskie.

Sygnał odebrany z kosmosu mógłby potwierdzić istnienie życia pozaziemskiego.
Naukowcy uważają, że być może zetknęli się z życiem pozaziemskim i postrzegają je jako próbę komunikacji z nami. Powtarzający się impuls radiowy, który został zarejestrowany spoza życia mlecznego, naukowcy, którym udało się uzyskać sygnał, wskazują, że dźwięk jest jak gwizdek. Z drugiej strony, władze uważają również, że sygnał ten może być niezwykle silnym obiektem, który może być dowodem, że nie jesteśmy sami we wszechświecie.

Nueva Señal Captada Desde El Espacio Exterior Podría Confirmar La Existencia De Vida Extraterrestre1 Opt

Teoretycy spiskowi i badacze UFO opisują to ustalenie jako zarówno ekscytujące jak i niepokojące, oraz są pewni, że sygnał ten jest połączeniem od pozaziemskiej cywilizacji starającej się skontaktować z Ziemią w celu komunikacji z nami, przyjmując go za sygnał pochodzący z obiektu o podobnej technologii jak urządzenie przenośne jakie znamy na Ziemi.

Kilku naukowców, którzy są ekspertami w tej dziedzinie, badało wcześniej nieznane sygnały pochodzące z przedmieść naszego układu słonecznego, ale w większości przypadków działania te są oznaczone jako zdarzenia jednorazowe. Jednakże, nowy sygnał, który został znaleziony przez ekspertów jest podobno powtórzeniem impulsu, w przeciwieństwie do innych sygnałów uchwyconych wcześniej, zwiększając entuzjazm naukowców i konspiratorów.

Czy jesteśmy bliżej znalezienia życia pozaziemskiego we wszechświecie?
Jednym ze świadków, który był świadkiem tego sygnału jest doktorant z Uniwersytetu McGill w Kanadzie o nazwisku Paul Scholz, który opisał sonar jako bardzo ekscytujący, a on i inni eksperci, którzy byli świadkami odkrycia, twierdzą, że może to być najsilniejszy dowód na istnienie życia pozaziemskiego we wszechświecie.

Eksperci twierdzą, że wybuchy radia są podobne do tego najnowszego odkrycia i że są powodowane przez wydarzenia takie jak zasysanie słońca do czarnej dziury lub eksplodowanie gwiazd w supernowych. Zdecydowana większość ekspertów twierdzi jednak, że sygnał ten nie pochodzi z tego typu zdarzeń, lecz z próby połączenia przez istoty z innych planet.

wiecej tutaj .https://vk.com/club190035190 mozna logowac sie za pomoca fb
portal zastrzega sobie aby zminiac tresc artykulu

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related posts