Czy część populacji pochodzi bezpośrednio od kosmitów?

Pobrane (1)

Istnieje teoria, że w czasach starożytnych obce istoty przybyły na Ziemię i poprzez inżynierię genetyczną stworzyły Rh minus w celu stworzenia nowego gatunku “niewolników”. Ostatnio naukowcy uważają, że znaleźli znalezisko, które jest równie enigmatyczne, co fascynujące, jeśli chodzi o grupę krwi Rh minus.

Rh-negatywna krew, bezpośredni potomek kosmitów?
Ludzie zazwyczaj mają cztery rodzaje krwi: A, B, AB i O. Klasyfikacja ta pochodzi, według nauki, z białek w komórkach, które są przeznaczone do zwalczania bakterii i wirusów w naszym organizmie. Zdecydowana większość ludzi na tej planecie posiada te białka, co oznacza, że są one Rh dodatnie. Jednak znacznie mniejsza grupa, Rh minus, nie posiada tych białek.

W tym miejscu pojawia się środowisko naukowe. Jak można to wyjaśnić naukowo? Gorzej, jak to w ogóle może istnieć? Są to odpowiedzi, których szukano przez dziesięciolecia.

Ciekawą anegdotą na temat Rh minus jest to, że większość ludzi występuje w hiszpańskich i francuskich Basków, którzy mają 30% swojej populacji z Rh minus, a co najmniej 60% ma ten gen.

Pobrane 2

Ale co to ma wspólnego z kosmitami? Według naukowców mogłoby to wyjaśnić, dlaczego Rh–ujemne matki nie tolerują płodów z Rh-dodatnią krwią, i dlatego ta radykalna nietolerancja, praktycznie niemożliwa do wytłumaczenia przez prawa natury, może być wynikiem jakiejś modyfikacji genetycznej dokonanej kilka pokoleń temu, która powoduje, że grupy Rh–ujemne i Rh-dodatnie odpychają się od siebie nawzajem.

Początek teorii kosmitów.
Teoria ta powstała w czasach sumeryjskich, gdzie można zobaczyć, jak zaawansowana rasa Obcych przybyła na Ziemię z innej galaktyki. Annunaki, która stworzyła pierwsze ludzkie cywilizacje

Uważa się, że te starożytne gatunki bogów genetycznie zmodyfikowanych wczesnych ludzi, co czyni je silniejszymi i bardziej odpowiednimi do wykorzystania jako niewolników.

Co ciekawe, szczep Rh negative jest charakterystyczny dla brytyjskiej rodziny królewskiej, gałęzi rodziny, która została otoczona przez wiele teorii i kontrowersji związanych z rzekomymi obcymi relacjami. Mimo że teoria ta nie została potwierdzona, pytania trwają i kumulują się.

Jak byśmy zareagowali, gdybyśmy wiedzieli, że część światowej populacji posiada bezpośrednie obce DNA?

portal zastrzega sobie aby zminiac tresc artykulu

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related posts