Czy tajna organizacja posiada obcą istotę uwięzioną na ziemi?

Czy Tajna Organizacja Posiada Obcą Istotę Uwięzioną Na Ziemi?

MUFON (Mutual UFO Network) jest znany jako największa sieć badawcza UFO w Stanach Zjednoczonych i na świecie. Dlatego dwa lata temu wywołało to takie poruszenie, kiedy to ujawnił dziwny raport, który twierdził, że należy do obcego uchodźcy na Ziemi. W sprawozdaniu wspomniano, że nazwa tego domniemanego podmiotu pozaziemskiego to Mogay, oprócz kilku innych zaskakujących rzeczy.

Pobrane 15

Czy ujawniono, że na Ziemi jest obcy uwięziony przez raport?
Członkowie MUFON od lat otrzymują pozaziemskie raporty z całego świata, jednak twierdzą, że po raz pierwszy otrzymują raport, w którym twierdzą, że są prawdziwymi kosmitami.

W raporcie osoba, która twierdziła, że jest kodmita , nazywała siebie Mogayem, twierdząc, że jest członkiem obcej cywilizacji, która musiała opuścić swoją planetę “Matif”, znajdującą się w obszarze odległym od Drogi Mlecznej, ponieważ inne ciało niebieskie o większej masie uderzyło w niego.

Mogay opisał siebie jako rodzaj fali elektromagnetycznej zdolnej do przebywania wewnątrz ciał kilku gatunków, w tym ludzi. W swojej prezentacji dla MUFON-u stwierdził, że przybył na planetę we wrześniu 2015 r. i schronił się wewnątrz

To również miał być komentarz, który postanowił napisać do MUFON, ponieważ rząd USA nigdy mu nie uwierzył i naprawdę potrzebował pomocy.

Jak obca istota przybyła na Ziemię?
Pomimo prób ucieczki z rzekomej planety Matif, cywilizacja zawiodła i ciało kosmiczne rozbiło się o jego świat. Pomimo niszczycielskich skutków działania ciała niebieskiego, skończyły się one wraz z usunięciem go z orbity, co dało im niezbędny czas na schronienie się za pomocą systemu transferu. To katastrofa Matifa sprowadziła go na Ziemię.

Mogay, mimo że wyraża, że człowiek, który zdecydował się wziąć go w dobry sposób, poprosił o pomoc w ten sam sposób, aby przenieść się z Ziemi, wyrażając, że są one obcą rasą, która nie jest tak naprawdę chroniona na Ziemi, więc potrzebował pomocy programu.

Rzekomy Obcy twierdzi, że mimo iż udało mu się żyć z ludźmi i poznać ich kulturę i język, żadna jednostka rządowa nie uwierzyła w jego historię, tym bardziej, że jego cywilizacja potrzebuje jego pomocy.

Badacze MUFON-u twierdzą, że bardzo często otrzymują fałszywe wiadomości, więc może tak być również w tym przypadku. Nie przeszkodziłoby im to jednak w faktycznym zbadaniu tego, co dzieje się z tą istotą zwaną Mogay.

portal zastrzega sobie aby zminiac tresc artykulu

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related posts