Czy znaleziono dowody na istnienie obcego życia w głębokiej sieci? Oto wideo

Czy Znaleziono Dowody Na Istnienie Obcego życia W Głębokiej Sieci? Oto Wideo

Dowody na istnienie życia pozaziemskiego w głębokiej sieci?
Pojawił się film z głębi głębokiej sieci, czy pokazuje on, że istnieją kosmici?

Wideoklipy emitowane na Youtube, nagrane w 1992 roku w Eiger w Szwajcarii, mówią o istnieniu kosmitki z dużymi oczami, małymi ramionami i malutkim tułowiem, które przypominałyby klasyczny stereotypowy obraz kosmitki. Film był emitowany na kanale UFO Channel UFO Today, co jeszcze bardziej zwiększyło aureolę tajemniczości otaczającej istotę, ponieważ film był kręcony w tajnych okolicznościach. Odkrycie katastrofy może być ważnym świadectwem, że nie jesteśmy sami we wszechświecie, że istnieją inne obce cywilizacje obecne w nieograniczonej przestrzeni, pochodzące z nowych systemów planetarnych.

Czy jest to istota pozaziemska?
Ale jak to wygląda na zdjęciach? Postać o cienkiej sylwetce spoczywającej na drucie elektrycznym, przekłuwająca oczy obcego podmiotu badającego jego ciało.

Czy to prawdziwy obcy? Obcy myśliwi Brett i Blake Cousins, obcy teoretycy spisku, sfilmowali szokujący film na ich kanale Thirdphaseofmoon. Wielu jest sceptycznie nastawionych do obecności Obcych, niektórzy mówią, że ramiona i długość palców są nienormalne. Trzeci nie zgadza się z tym, ponieważ film jest nieostry, podczas gdy pomysł, że obraz pochodzi z muzealnej wystawy ciał obcych, jest trzymany w zawieszeniu. W każdym razie, wideo to uderza i wyzwala wyobraźnię każdego, zważywszy, że nawet we Włoszech miały miejsce obserwacje UFO.

Pozaziemscy: Nie jesteśmy sami we Wszechświecie
Jeśli chodzi o obce teorie i obce obecności, społeczności naukowe nie są niezrównoważone w swoich ocenach. Zjawisko UFO jest fascynujące i przerażające, idea nie bycia samemu we wszechświecie jest brana pod uwagę przez naukę.

Wiadomość o obserwacji Obcego przypomina nam o zeznaniach byłego pracownika NASA, inżyniera Clarka C. McClellanda, który twierdził, że widział Obcego, którego wygląd był podobny do wyglądu humanoida. Wiadomość ta wzbudziła zainteresowanie, ponieważ pochodziła od autorytarnej postaci, która wielokrotnie deklarowała istnienie życia pozaziemskiego. Odkrycie przez NASA nowych systemów planetarnych o cechach zbliżonych do ziemskiej potwierdziłoby dodatkowo obecność istoty pozaziemskiej. Co o tym sądzisz? Czy powinniśmy być zaniepokojeni ewentualną inwazją obcych?

portal zastrzega sobie aby zminiac tresc artykulu

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related posts