Projekt ADAM, odpowiedzialny za odsłonięcie tajemnic kosmitów

Extraterrestre

Projekt “Materials Data Acquisition and Analysis” (ADAM) jest badaniem, które zostało stworzone w celu skupienia się na gromadzeniu danych i naukowej analizie próbek materiałów, które mogą mieć pochodzenie pozaziemskie. Projekt ADAM początkowo skupiałby się na materiałach pochodzących z niezidentyfikowanych obiektów latających, które pojawiły się w wiarygodnych raportach na całym świecie, starając się w końcu zbliżyć do prawdy o tych dziwnych zjawiskach.

Projekt ADAM Oficjalne badania pozaziemskie?
UFO oraz materiał dowodowy zgromadzony na temat tych przypadków na przestrzeni dziejów, pochodzi z wielu źródeł, włączając w to zeznania osobiste, materiały dochodzeniowe z innych organizacji, pracowników przemysłu lotniczego, a nawet organizacji rządowych na całym świecie. Jednak wiele razy, kiedy te raporty wychodzą na jaw, każdy może je sprawdzić.

Projekt ADAM, odpowiedzialny za odsłonięcie tajemnic istot pozaziemskich.

Dlatego też Gwiezdna Akademia zdecydowała się nadać im niezbędną wagę, którą mają i osiągnęła, że priorytetem poziomu 1 jest wykorzystanie zasobów akademii w momencie wysyłania tego typu materiałów do badań naukowych, ze ścisłym poziomem szczegółowości, który jest niezbędny.

Akademia wyraziła, że w chwili otrzymania zgłoszenia nowych materiałów, dołożymy należytych starań, aby zbadać i udokumentować wszystko, co związane z tymi badaniami, od ich pochodzenia i wiarygodności. Utrzymanie właściwego protokołu bezpieczeństwa w tym zakresie.

Jakie są funkcje tych materiałów pochodzenia pozaziemskiego?
Będzie on również odpowiedzialny za ocenę możliwych funkcji, jakie może pełnić znaleziony materiał, w taki sam sposób jak sposób jego budowy i każdy rodzaj nietypowych lub nieznanych właściwości, jakie może mieć, a jednocześnie może pomóc w udoskonaleniu technologii naziemnej.

Star Academy zawarła już umowy z grupami badawczymi w Austin w Teksasie, które mają być odpowiedzialne za ocenę właściwości znalezionych materiałów. Wszystko to jest pod nadzorem doktora Harolda Puthoffa, byłego członka programu Pentagonu “Zaawansowane Technologie Lotnicze Zidentyfikowanego Zagrożenia”.

Dlaczego ważne jest zbieranie i badanie wszystkich materiałów o nieznanym pochodzeniu? Analizy te mogłyby pomóc w potwierdzeniu, że obiekty te są pozaziemskiego pochodzenia, jak również rozwikłać i wyjaśnić raz na zawsze wszystkie tajemnice otaczające UFO. Czego oni od nas chcą? Dlaczego tu są?

zrodlo https://misterio.tv/

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related posts