Kolosalna tablica Ouija do przywoływania potężnych bytów paranormalnych.

Paranormal 1068x601

Przywołanie największego i najpotężniejszego demona może wymagać największej i najpotężniejszej tablicy Ouija. Albo tak myśleli twórcy “Ouijazilla”, największej na świecie planszy, która miała przynieść najsilniejsze duchy paranormalne ze wszystkich.

Tablica Ouija do wywoływania najpotężniejszych paranormalnych demonów?
Mierząca 965 metrów kwadratowych, Ouijazilla przyciągnęła uwagę zarówno mieszkańców jak i obcych ludzi w Salem Common Park. Płyta waży około 4000 kilogramów i wymaga 99 arkuszy sklejki oraz 75 litrów lakieru do wykonania. Planszetę, ważącą około 180 kilogramów, i ogromny ołówek dopełniają pracy.

Wszystkie wzory na tablicy zostały wykonane ręcznie i odzwierciedlają ikoniczny wzór tradycyjnej tablicy Ouija. Pomimo ogromnych rozmiarów, płyta jest w pełni funkcjonalna. Dzieje się tak dlatego, że planszetę może poruszać jedna lub kilka osób, więc przywołanie paranormalnych stworzeń może być możliwe.

Ogromny projekt tablicy Ouija jest dziełem Ricka “Ormortisa” Scherecka, wiceprezesa Talking Board Historical Society i zawodowego tatuażysty z New Jersey. Schereck, amator i kolekcjoner tych tablic, wraz z przyjaciółmi rozpoczął w połowie ubiegłego roku budowę Ouujazilli i dzięki kilku współpracownikom udało im się zabrać ją do Salem, znanego również jako “miasto czarownic”.

Zozo, uno de los demonios que se pueden invocar con la Ouija
Zozo, uno de los demonios que se pueden invocar con la Ouija

Czy można powoływać się na demony?
Zozo, jeden z demonów, które można wezwać z Ouija
Zozo, jeden z demonów, które można wezwać za pomocą tablicy Ouija.
Według różnych fanów na portalach społecznościowych i ekspertów za pośrednictwem portali internetowych, ta ogromna tablica Ouija może być wykorzystana do wprowadzenia niezwykle potężnych jednostek paranormalnych. A prawda jest taka, że jego rozmiar jest naprawdę niepokojący.

Na liście demonów, które krążyły na portalach społecznościowych znajduje się nazwa Zozo, jednego z najpotężniejszych bytów paranormalnych na planie astralnym. Chociaż nazwiska Belphegora i Pazuzu również się wyróżniają.

Oczywiście, wiele osób twierdzi, że nie wierzy w Ouija i twierdzi, że funkcjonalność tych tablic zależy całkowicie od podświadomości użytkownika. Jednak nawet jeśli jest to prawdą, zagrożenie pozostaje, ponieważ istnieje wiele niewyjaśnionych zdarzeń paranormalnych.

W rzeczywistości, nawet sam Watykan od zeszłego roku donosi o wzroście liczby opętanych. Głównie z powodu stosowania tablic Ouija.

Kontrowersyjna czy nie, zarząd Ouija to ogromna praca. I wszystkich specjalistów, którzy wykazali się talentem i umiejętnościami w tworzeniu każdej części, w tym sztuki, która została na niej uchwycona.


zrodlo https://misterio.tv/

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related posts