Były szef programu Pentagon opowiada dziwne historie o programie UFO w kosmosie

Ex Jefe De Programa Del Pentágono Cuenta Extrañas Historias De Programa De Ovnis En El Espacio (1)

W ostatnim dokumencie, były szef tajnego programu UFO, podzielił się naprawdę niesamowitymi historiami. Były szef tajnego programu UFO zapewnić, że agencja jest studiowanie UFO to istnieje w cieniu, i mówi o ryzyku, który biegł, gdy był w nim.

Były szef programu Pentagon, mówi o UFO w kosmosie

Udział byłego szefa tajnego programu UFO w kosmosie USA

Jest to oficer wywiadu o nazwisku Luis Elizondo, który kiedyś pełnił funkcję byłego lidera programu AATIP (Advanced Aerospace Threat Identification), który został uruchomiony w 2007 roku, w celu opracowania raportów. spotkań UFO. Opuszczając agencję w 2011 r., A później w 2017 r. Elizondo wygłosiła oświadczenia w mediach The New York Times i potwierdziła, że ​​agencja była prawdziwa i że działała w cieniu, oprócz informowania o jej celu.

Powodem, dla którego Elizondo opuszcza agencję, była oficjalna reakcja zniszczona przez ustalenia agencji, a także brak chęci zajęcia się potencjalnym ryzykiem związanym z UFO, zgodnie z najnowszym programem „Niezidentyfikowane: śledztwo w sprawie UFO w Ameryce” , Który został niedawno wydany na kanale History Channel o 22:00 ET / 21:00 CT.

Zagłębianie się w ukryte historie z badań UFO zmotywuje ludzi i autorytety do przezwyciężenia od dawna piętnowania oraz do bardziej otwartej świadomości tych statków, i że niektóre z nich mogą stanowić większe zagrożenie, niż się uważa, To były wszystkie wypowiedzi byłego oficera Elizondo dla Live Science.

Były szef programu Pentagon, mówi o UFO w kosmosie

Historie byłego szefa tajnego programu UFO o programie i misji

W latach 2014 i 2015 piloci US Navy. USA zgłosiły wiele obserwacji UFO podczas manewrów szkoleniowych.

Fascynacja, jaką UFO wywołują u ludzi, jest już od dłuższego czasu, a także stanowi wielkie wyzwanie dla agentów federalnych próbujących dowiedzieć się, czy będą stanowić zagrożenie dla bezpieczeństwa narodu.

Siły Powietrzne Stanów Zjednoczonych W USA, na długo przed uruchomieniem przez AATIP projektu o nazwie niebieskiej księgi, który zakończył dochodzenie w sprawie 12 000 obserwacji UFO w latach 1952–1969.

W czasie Elizondo na AATIP obserwatorzy donosili, że UFO latały z prędkością naddźwiękową, 5 razy większą niż prędkość dźwięku. Jednak były urzędnik powiedział, że nie było podpisu towarzyszącego samolotom latającym z prędkością tak niewyobrażalną, jak w przypadku wybuchów dźwiękowych.

Ruch UFO był nagły, podróżowali tak szybko, że doświadczyli sił grawitacyjnych lub sił G, które powinny znacznie przekraczać opór ludzi i samolotów. Jeden z najbardziej zwrotnych samolotów w amerykańskim arsenale, F-16 Fighting Falcon osiągnął limit około 16 do 18 G, podczas gdy ciało ludzkie może wytrzymać 9 G przez bardzo krótki czas, zanim osoba zacznie latać. Elizondo powiedział, że zemdleje.

Elizondo powiedział, że rzeczy, które obserwowaliśmy, ciągną 400-500G, nie mają silników, skrzydeł i mają zdolność do kwestionowania naturalnych efektów siły grawitacji Ziemi.

Obserwacje UFO, które zostały zgłoszone przez AATIP, zostały rozwiązane jako powietrzne drony lub pociski oglądane pod nietypowym kątem. Jednak wiele z tych UFO było tak niewiarygodnych, że nie mieli żadnego wytłumaczenia, tylko mówiono, że nie ma wystarczających dowodów na to, że są one pochodzenia pozaziemskiego, dodała Elizondo.

Były szef programu Pentagon, mówi o UFO w kosmosie

Większe zagrożenie dla UFO niż sądzono

Najbardziej niepokojącą możliwością inwazji obcych jest założenie, że obcy przeciwnik potajemnie opracowuje technologie, które mogą zmieniać strategie gry, czego nigdy nie widziano. W obliczu potencjalnego zagrożenia jest to niezbędne działanie, które urzędnicy rządowi, w tym ci, którzy utworzyli i wsparli AATIP, powinni poważnie potraktować.

Ta radykalna tajemnica oficjalnych badań UFO, wzmacnia powiązanie UFO i śmieszne i bezsensowne historie, powiedziała Elizondo.

Elizondo dodał również: „Wierzymy, że populacja USA wie, że Korea Północna ma głowice nuklearne atakujące Aniołów, nie ufają im, ale wiedzą, że jest coś na naszym niebie i nie wiemy, co to jest i nic się nie dzieje, to to jest szkodliwe

zrodlo https://misterio.tv/

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related posts