Poznaj wszystkie mroczne plany Illuminatis

Illuminatis Quienes Son Propositos

Jest to globalny reżim faszystowski (nowy porządek świata), który manipulując ludźmi stara się stworzyć to, co się nazywa. światowa elita.

Plan tego rządu światowego obejmuje następujące punkty:

Jeden z wiodących banków i walut na świecie

Armia Światowa

Mikrokapsułkowana i obserwowana ludzkość.

Kto jest w tyle i co oni robią?

Ich głównym źródłem jest Hollywood, które naturalnie kontrolują. Ponieważ są bardzo potężni, mają dużo pieniędzy, a pieniądze to jedna z wielu rzeczy, które kontrolują ludzi i wszystko inne.

illuminati 666 - Poznaj wszystkie mroczne plany Illuminatis

Jak stwierdzono powyżej, są oni antychrześcijańscy lub czczą szatana. I czy Szatan oferuje rozmowy utalentowanym ludziom, aby powiedzieć wam, że chcą sprzedać swoje dusze? Pieniądze, gwiazdy i luksus! Chociaż nie wiedzą, że ich działania zostaną zweryfikowane przez iluminatory. Są też ludzie, którzy sprzedają i publicznie deklarują, że sprzedali swoje dusze szatanowi, wielu z nich żałuje, a śpiewacy śpiewają swoje żale w swoich pieśniach. Próbują kontrolować ludzką podświadomość za pomocą wszystkiego, co możliwe. Jeśli pojawi się nowa technologia, natychmiast ją wykorzystają, na przykład muzyka, w której teksty (bezpośrednie lub ukryte) mówią o wielu diabłach, seksie, przemocy i NWO (nowy porządek świata). Bardzo ważne jest ukrycie podświadomości Iluminaci pod każdym względem, od piosenek po zdjęcia.

Piosenki mogą na przykład zawierać wiele ukrytych tekstów, które postrzega tylko twoja podświadomość i różne postacie w filmach (666, cała gałka oczna itp.). Na przykład w filmach są wspaniałe wydarzenia, które jeszcze się nie wydarzyły.

11 września to rzecz, którą planowali od wielu lat, zanim to się wydarzyło, i w której ukryli podświadomość w filmach, aby podświadomość wiedziała, że ​​coś takiego się dzieje i że nie podejrzewają, że ich kraj był jedynie oskarżany o terroryści.

Oprócz muzyki i Hollywood wykorzystują także wszelkiego rodzaju branże, takie jak gry wideo, w których ukrywają logotypy i podświadome wiadomości organizacji.

Wielu, którzy odmawiają robienia rzeczy dla iluminatorów, oprócz traktatu, są zabijani, ale wszystko należy zrobić w przyszłości, ponieważ numerologia jest dla nich bardzo ważna.

Iluminaci to bardzo ważna numerologia.

Wszystkie ważne wydarzenia są planowane dokładnie według liczb.

Najważniejsze dla nich są 11,22 i 33, zgodnie z którymi zaplanowali wiele rzeczy i oczywiście 666 (ostatnie stworzenie, Szatan).

Czy wiesz, że jeśli dodasz 1 + 2 + 3… 34 + 35 + 36 = 666? I że wielu sławnych ludzi zostało zabitych przez iluminatorów w podobnych czasach.

Planowali atak na Bliźniacze Wieże dawno temu – 11 września 2001 r. (W poprzednich filmach istniały również podświadome symbole ataku, jak na przykład w filmie Terminator3). W numerologii liczby można dodawać indywidualnie, na przykład liczbę 34095 można podsumować następująco: 3 + 4 + 0 + 9 + 5.

Kilka przykładów jego numerologii:

W dniu zniszczenia dzwonnicy był 11 września 9 + 1 + 1 + 1 = 11

Lot 11 miał 92 osoby. 9 + 2 = 11

11 września to 254 dzień roku 2 + 5 + 4 = 11. 11 września miał 111 dni przed końcem roku. Lot 11 miał 11 osób w zespole.

Wciąż istnieje kilka przykładów, ale są one postrzegane jako ważna numerologia dla iluminatów .

Numery 11,22 i 33 mają na nie specjalny efekt.

Iluminaci, masoneria i nowy porządek świata

Globalizacja jest teraz rzeczywistością, a jej naturalna kontynuacja, nowy porządek świata. Wiele osób nie wie, że zostało dobrze przygotowane.

Od dawna istnieje plan nowego porządku światowego. To, co dzieje się teraz, jest częścią planu, który istnieje od dawna. Dlatego, aby zrozumieć, co się teraz dzieje, musimy mieć przegląd tego planu.

Refleksja nad stworzeniem nowego ładu światowego i światowego rządu powróci do opaski. Jest wiele do napisania na ten temat i istnieje wiele teorii spiskowych, dlatego ważne jest, aby wyjaśnić, jakie naprawdę są teorie spiskowe, a czym nie jest syn.

Został założony w Adam Weishaupt 1 maja 1776 roku. Był wzorem dla frimurarorganisationen. W tym kontekście interesujące jest to, że celem i celem iluminatów jest stworzenie nowego ładu światowego, w którym rząd światowy.
Ta książka jest wydawana od wielu lat, zatytułowana „Sekty i kluby w Szwecji i na świecie”, Clas Svahn. Cytujemy: „Celem Weishaupta była jedynie pokora i cel dominacji nad światem. W ten sposób, według niego, przygotowuje Lucyfera („nosiciela światła”, czyli diabła), aby stał się prawdziwym władcą ziemi. Iluminaci oznaczają oświecenie. ”

To jest jak czytanie proroczych słów Biblii w czasach ostatecznych diabła panującego w świecie Antychrysta. Oczywiste jest, że diabeł wydaje się teraz dojrzały, aby utorować sobie drogę. W świecie duchów dzieje się wiele rzeczy, które można zrobić na ziemi. Potrzebna jest czujność, wiedza i duchowe zrozumienie. Nie powinniśmy być naiwni i mentalnie spać na tych wydarzeniach!

16 lipca 1782 r. Kongres Masonerii i Iluminatorów Mayer Amschel Rothschild Rothschild Castle Wilhelmsbad. Ten Kongres, we współpracy z Illuminati i masonerią. Liczba członków firm wynosiła wówczas około trzech milionów euro. Oczywiste jest, że stanowi to już ogromną moc konstelacji.
Nie wszyscy rozumieli, ale to był Winston Churchill. W artykule w Illustrated Herald w niedzielę 8 lutego 1920 r. Pisze:

Od Spartacusa Weishaupta po Karola Marksa i Trockiego (Rosja), Belę Kuhn (Węgry), Rosę Luksemburg (Niemcy) i Emmę Goldman (Stany Zjednoczone Ameryki) Ten globalny spisek mający na celu obalenie cywilizacji i przekształcenie fundamentów społeczeństwa oraz sprowokowanie rozwój w nieznaczący, złośliwy i niemożliwy sposób jako formacja stale rosnącego społeczeństwa.

„Należy wspomnieć, że Karl Marks był odpowiedzialny za Ligę Iluminatów.
Iluminaci byliby imponujący, gdyby pojawili się w artykule Illuminati zatytułowanym „The Mother of All Network” i „The Real Mind of the World”, artykuł prestiżowego The Economist, 26 grudnia 1992 r. Należy również zauważyć, że „spisek Illuminati jest duży i przerażający ”. Oczywiście pojawia się bardzo potężne oskarżenie.
Jeśli chodzi o masonerię i iluminatów, bardzo trudno było uzyskać przegląd ich zamówień. We wszystkich przypadkach są tacy, którzy próbowali to zrobić. Oto niektórzy, którzy studiowali masonerię.

Filantrop to znaczy zlodziej..Sorosa fundacja w Polsce to Fundacja Batorego..Rockefellerowie dalej rzadza tak jak Rotschildy, ich dzieci przejmuja te same biznesy, Mark Zuckeberg to wnuczek Rockefelera. Zasadniczo swiatem rzadza Chabad Lubawicz, Rotschildy i Rockefellerowiei, iklan Sorosa.Wszystkie finansowe instytucjeacje i organizacje takie jak UN, Aipac, Nato, Who, itd,,oraz banki i korporacje sa w rekach tylko13 rodzin na szczyscie piramidy Synagogi Szatana.

Zrodlo https://misterio.tv

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related posts