Elity Super Drug: Adrenochrome

Operation Mongoose 9

Operation Mongoose 9 1

Czy kiedykolwiek oglądałeś film „Fear and Loathing in Las Vegas”, czy czytałeś książkę Huntera S. Thomsona. Cóż, jeśli to zrobiłeś, to znałbyś określoną scenę. W scenie jedna z postaci wspomina, że ​​satanista podarował mu ją jako formę zapłaty, kontynuuje: „To sprawia, że ​​czysty bałagan wygląda jak piwo imbirowe”, odnosząc się do „brązowej butelki”, która była wypełniona „ Adrenochrom ”.

Co to jest adrenochrom? Adrenochrom jest organiczną substancją chemiczną wytwarzaną przez utlenianie nadnerczy, znajdują się one na górze każdej nerki. Uważa się, że adrenalina powstaje, gdy osoba jest podekscytowana lub przechodzi „przypływ adrenaliny”.

Związek może powodować hemostazę lub ma charakter przeciwkrwotoczny. Sprzedaż lub stosowanie adrenochromu jako leku jest ściśle kontrolowane i regulowane przez FDA. Teraz to wariuje. . .

Aby wytworzyć Adrenochrome, należy go zebrać, co wiąże ten narkotyk z ludzką ofiarą, elitą (kabałą) i Hollywood. Uważa się, że Adrenochrome sprawia, że ​​osoba zachowuje młodość, użytkownicy doświadczają wyjątkowej euforii.

Początki adrenochromu

Adrenochrom znany jest jako serum „Fontanna młodości”. Istnieją odniesienia, że ​​Adrenochrom jest powiązany z satanizmem lub innymi tajnymi kultami. Kulty są ściśle tajne i prowadzą swoje organizacje w tajemnicy. Kulty są często śmiertelnie złe.

W całej historii znane były ofiary dokonywane w czasach starożytnych. Niektóre cywilizacje, które regularnie poświęcały ludzi, to Egipcjanie, Majowie i Aztekowie. Cywilizacje te były głęboko zakorzenione w procesie zabijania, wydobywania i konsumpcji adrenochromu .

Mówi się, że adrenochrom usuwa energię życiową ofiary, a kiedy konsument spożywa lek, otrzymuje energię życiową ofiary .

Mówi się, że adrenochrom powoduje zaburzenia psychiczne, derealizację i euforię .

Jak zbiera się adrenochrom?

Uważa się, że adrenochrom jest pobierany od porwanych dzieci w wieku poniżej 9 lat (lek jest silniejszy). Dzieci muszą się najbardziej bać, aby wydobyć silną adrenalinę / epinefrynę z szyszynki. Ma połączone efekty zarówno super dużej prędkości, jak i LSD.

Adrenalina / adrenalina jest ekstrahowana szybko, ponieważ adrenalina nie jest tak silna z czasem. Temat jest czasem utrzymywany przy życiu dla licznych wyciągów. Robi się to poprzez nakłucie igły do ​​oka w celu wydzielenia adrenaliny / epinefryny z pnia mózgu .

Adrenochrome Harvesting and The Elite

Mówi się, że Elity prowadzą masowe pierścienie handlu dziećmi na całym świecie, kupując i sprzedając dzieci dla własnej przyjemności. Dzieci są intensywnie wykorzystywane, ponieważ odczuwają ogromny skok adrenaliny w szyszynce. W 2018 roku NCMEC zgłasza co roku 424 000 zaginionych dzieci w Ameryce.

Wiele elity jest uzależnionych od substancji. Uczestniczą w tak zwanym „ duchowym gotowaniu ” i organizują imprezy poświęcone poświęceniu ludzi. Ci ludzie poświęcają dzieci, jedzą ciała, piją krew i czczą mrocznych bogów . Te rzeczy bywają uzależniające. Wielu, którzy próbują tego narkotyku, ma trudności z odejściem od niego.

Jednym z najlepszych przykładów Elity i słynnego narkotyku jest przykład Al Gore . Al Gore podczas korzystania z lotniska miał nosić walizki wypełnione krwią po brzegi.

Jak uzależniająca jest adrenochrom?

Związek ma kilka działań na ludzki mózg. Spożycie tego leku może dać psychiczny haj jak żaden inny, ale może powodować inne reakcje psychotyczne, takie jak halucynacje, a nawet powodować schizofrenię w niektórych przypadkach.

W rzeczywistości adrenochrom jest tak uzależniający jak heroina . Istnieje ryzyko dla tego leku, jeśli jest on wykorzystywany do celów rekreacyjnych; Twoja własna produkcja adrenaliny całkowicie wyłącza się dzięki homeostazie i pętlom negatywnego sprzężenia zwrotnego.

Oznacza to, że jeśli nie zostanie podana stała podaż adrenochromu i ktoś zdecyduje się zejść z niego zimny indyk, wystąpią bardzo poważne objawy odstawienne. Objawy odstawienia znacznie gorsze niż objawy odstawienia alkoholu, narkotyków, opiatów lub benzodiazepin . ( 1 )

Jak długo trwają efekty adrenochromu?

Pierwotnie efekt odkryto poprzez podawanie przestarzałych preparatów adrenaliny zawierających adrenochrom i adrenalinę. Abram Hoffer i Humphry Osmond uważali, że efekt jest podobny do LSD i meskaliny (psychotomimetycznej, obecnie nazywanej psychodeliczną), fragment badania

„Schizofrenia pojawiła się u osobnika, gdy powstało zbyt dużo adrenochromu, a zatem adrenochrom zaburzył następnie funkcjonowanie mózgu, podobnie jak LSD, i to stworzyło niezbędny etap powstawania schizofrenii”.

Według nich halucynogenne działanie adrenochromu może trwać tygodnie lub prowadzić do retrospekcji i towarzyszyć temu będą reakcje depresyjno-paranoidalne . Kładą tezę na temat adrenochromu w zaburzeniach psychicznych, takich jak schizofrenia , które mogą odgrywać pewną rolę. Ta „hipoteza adrenochromowa” została później rozwinięta w hipotezę Aminochromu przez Hoffera i Osmonda.

Powiązane pytania

Jaki rodzaj uczucia odczuwasz?

Uczestnicy rytuału doświadczyli pewnego rodzaju wzlotu adrenaliny, Zwiększone zmysły, Halucynacja, Poczucie euforii, Hipermania, Depersonalizacja, Dziwaczna ideacja, Masturbacja i Dysmorfia ciała są domniemanymi efektami .

Konsekwencje zbyt dużego adrenochromu

Zbyt dużo adrenochromu w organizmie (poprzez picie krwi) może zwiększyć liczbę żelaza we krwi i może okazać się śmiertelne, ponieważ ciało nie jest w stanie poradzić sobie z nagłym wzrostem jonów . Ponadto adrenochrom w mózgu może powodować poważne zaburzenia psychiczne, takie jak schizofrenia . Witamina B3 kwas nikotynowy mogą pomóc zmniejszyć adrenochrom w mózgu.

Źródła : preparforchange (1),

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related posts