W tej chwili i od zeszłego tygodnia tysiące głodnych i okropnie molestowanych dzieci znaleziono martwych lub uratowano w podziemnym tunelu w Nowym Jorku.

Unnamed
92282957 220880292317121 1342164253364191232 N

W tej chwili i od zeszłego tygodnia tysiące głodnych i okropnie molestowanych dzieci znaleziono martwych lub uratowano w podziemnym tunelu w Nowym Jorku.
Tunel ten rozciągałby się na odległość 2,5 metra między budynkiem Fundacji Clintona a portem w Nowym Jorku, gdzie dzieci i zwłoki są ładowane na statek medyczny.Pielęgniarki potwierdzają leczenie dzieci będących ofiarami przerażającego znęcania się w Central Park Corona Tent Hospital  :

IH9NBNGJSXljFuZG1EHaaPnn2smhjkk0BE30pUQegwuhYVPJjTaZvmXgw2rqCoZrCeCrEl8T84QKilvTqa XYwQXyhhjOLIOpuRwLwD8lUcc3vBezTz3V8gGJR kKjO5Novh2qkr8txgoy9MQWo=s0 d - W tej chwili i od zeszłego tygodnia tysiące głodnych i okropnie molestowanych dzieci znaleziono martwych lub uratowano w podziemnym tunelu w Nowym Jorku.

https://m.soundcloud.com/heat…/nurse-mentions-children-savedNaczynie medyczne „Comfort” zostało tam umieszczone przez prezydenta Trumpa.
Drugi statek medyczny, „Miłosierdzie”, który miałby tę samą misję, a mianowicie opiekę nad porwanymi dziećmi, ofiarami strasznych nadużyć i uratowanymi z tuneli, znajduje się w porcie w Los Angeles.
Działania ratownicze prowadzone są pod kierunkiem grupy zadaniowej Pentagon Pedophile.Oni (dzieci molestowane) są usuwane z tuneli.
Ciała są ułożone w stos …
Nie wiem, czy to prawda, ale facet powiedział, że niektóre z nich zostały ugryzione.
Spekulują, że żywe i głodne dzieci jedzą umarłych.
W Central Parku znajduje się szpital Mash.
Nowy Jork prosi o torby na zwłoki.
Oszacowali, że potrzebnych jest 100 000.
Oszacowali, że stracą od 4 do 6% ofiar, które pozostawili przy życiu.
Istnieją dowody przerażających tortur i wykorzystywania seksualnego.
Wielu zostało do tego wykształconych i nigdy nie widziało światła dziennego.
Niektóre są zniekształcone.
Wszystkie są niedożywione.
Wielu potrzebuje respiratorów, ponieważ powietrze w tunelach stagnuje.
Agenci, którzy byli w tunelach, tracą głowy.
Przed wejściem otrzymują torebki z wymiocinami.

Filibert: Niektóre z tych dzieci musiały zostać użyte do produkcji Adrenochromu, krwi dzieci po traumatycznych przeżyciach wzbogaconej adrenaliną, którą “Elity” używają do odmładzania się!
Q Anon stwierdza, że dzieci są rozpatrywane najpierw (tzn. wypuszczane na wolność) przed odtajnieniem spraw i postawieniem w stan oskarżenia 160.000 osób z zamkniętymi aktami oskarżenia w różnych sądach federalnych Stanów Zjednoczonych!
W bazie China Lake w Kalifornii, 35.000 dzieci zostałoby zwolnionych i częściowo przeniesionych na statek medyczny “Mercy” stacjonujący w porcie w Los Angeles!
Inni są uwalniani na Florydzie i w Waszyngtonie!
W Stanach Zjednoczonych co roku znika ponad 800.000 dzieci, a ich miejsce pobytu zaczyna być odkrywane w celu zaspokojenia potrzeb szatańskiej Elity, która rządzi częścią świata i która wierzy, że jest wszechmocna i ponad prawem, regularnie łamiąc i poświęcając bezbronne dzieci!

Przetłumaczono z www.DeepL.com/Translator (wersja darmowa)

Judy Byington
Dinar Chronicles

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related posts