Hałasy i dziwne światła nocą nagrywane na całym świecie

Dsfdsf 768x432 1

Coraz więcej postów w mediach społecznościowych, w których zauważasz, nawet z obrazami wideo, obecność dziwnych świateł i ciemnych dźwięków w nocy i wczesnym rankiem …

Dsfdsf 768x432 1

Coraz więcej publikacji w mediach społecznościowych, w których jest to odnotowane, również z obrazami wideo, obecnością dziwnych świateł i ciemnych dźwięków w nocy i wczesnym rankiem. Ci, którzy piszą te wiadomości, często mówią, że brzmią jak trąbka. Wiele lat temu zajmowaliśmy się już tematem: 7 Trąbek Apokalipsy (koniec świata) słyszanych w Kanadzie i Indonezji.

Osobliwością jest to, że zawsze są słyszane w tym samym czasie, w różnych krajach, takich jak Argentyna, Hiszpania, Wielka Brytania i Stany Zjednoczone. Zwierzęta wariują słysząc tego rodzaju hałas. Najwyraźniej nie jest to pierwszy raz, kiedy te dźwięki zostały usłyszane na niebie, a tysiące ludzi odbiły się echem w sieciach i wielu mediach.

Niektórzy twierdzą, że byłoby to spowodowane wystrzeleniem dziesiątek sztucznych satelitów i obserwacji planet, podczas gdy inni używają naukowych wyjaśnień wskazujących, że byłoby to zjawisko zwane „motocyklem powietrznym”, czyli światłem sejsmicznym i innymi zjawiskami, które przewidują trzęsienie ziemi.

Ponadto ostatnio rozpowszechniono filmy wideo, które oprócz dziwnych dźwięków rejestrują zaskakujące światła na niebie w dużej części Europy. Podczas kwarantanny stała się popularna kolekcja filmów popularyzujących światła o zaskakujących kolorach i niuansach.

Większość filmów została opublikowana przez osoby mieszkające w Hiszpanii, które są bardzo zaskoczone ciekawymi widokami. Jednak nie tylko światła przyciągnęły uwagę, ponieważ w niektórych innych częściach świata słyszą dość dziwne dźwięki o wysokiej częstotliwości, które przeszkadzają tym, którzy je dostrzegli.

Ta sytuacja nie dotyczy wyłącznie Europy, ponieważ mieszkańcy Ameryki również skomentowali, że słyszą podobne bzyczenie i hałas.

W tym sensie niektórzy eksperci astronomii wyjaśnili, że ruchome punkty to sztuczne satelity SpaceX, a jasne punkty to planety takie jak Wenus. Ich szczególny efekt wynika głównie z efektu powiększenia telefonu komórkowego i aparatu.

Oficjalne portale informują, że światła to konwój prywatnych satelitów StarLink, wystrzelonych przez dziesiątki przez firmę kosmiczną Space X, założoną przez Elona Muska.

W spokojnych godzinach porannych tych ostatnich dni wiele osób było świadkami tych wydarzeń, które wywołały zamieszanie, aw wielu przypadkach strach. A ty? Czy jesteś jedną z tych osób? Przyjdź i skomentuj artykuł na temat przestrzeni UFO na Facebooku.

zrodlo https://misterio.tv/

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related posts