10 dni ciemnosci Qanon

Pobrane (10)

Trump tylko czekał, aż to zatrzyma głęboki stan i uwolni niewolnicze dzieci. We Francji jesteśmy naprawdę w całkowitej ciemności, jeśli chodzi o to, co dzieje się za kulisami, ale niektórzy dziennikarze z mediów u steru wydają się budzić z kontroli psychicznej, jak Pascal Praud. Ograniczeni Francuzi znajdują się twarzą w twarz z samym sobą. Jedni, jak można się było spodziewać w tych czasach, stają się bardzo agresywni, inni odnajdują się z powrotem w życiu rodzinnym, prawdziwych wartościach i małej naturze, którą widzą podczas swojego autoryzowanego czasu.

Przypomnienie o tym, co było planowane na początku kwietnia. Nie wszystko poszło dokładnie zgodnie z planem. Ale cierpliwość.
Od 28 października 2017 r. sygnalista publikuje w Internecie pro-Trumpowe komunikaty polityczne pod pseudonimem QAnon1, który odnosi się zarówno do Grupy Q, zespołu zarządzającego NSA (US National Security Agency), jak i do “anonimowych”.
Słynie przede wszystkim z ogłoszenia aresztowania Jeffreya Epsteina z półtorarocznym wyprzedzeniem lub rezygnacji Theresy May (sześć miesięcy wcześniej).
Według QAnon, Głębokie Państwo infiltruje agencje wywiadowcze i mocarstwa ponadnarodowe (ONZ, Unia Europejska…), ale także kontroluje i szantażuje polityków i innych władców poprzez solidnie utkaną sieć sieci pedokriminalnych i mafijnych, czy też grup korupcyjnych i grup interesów, w celu ustanowienia i utrzymania za ich pośrednictwem oraz państw lub innych mocarstw, które reprezentują, systemu zarządzania zwanego Nowym Ładem Światowym. Wiele wskazuje na to, że Trump stoi za Operacją QAnon.
Poniższy komunikat QAnon, z listopada 2017 r., wzbudził wśród członków społeczności przekonanie, że zbliżająca się “burza” (ang. Storm) jest rodzajem okresu zaciemnienia bardzo podobnego do tego, którego obecnie doświadczamy w warunkach pandemii koronaawirusów:

Q Clearance Patriot
Moi drodzy Amerykanie, w ciągu najbliższych kilku dni, poddacie się bez jednego…
wątpi, że odbierzemy nasz wielki kraj (krainę wolności) od tyranów, którzy
…chcą nas skrzywdzić… Na polecenie pana przewodniczącego wprowadziliśmy pewne zabezpieczenia, które ochronią społeczeństwo przed poważnymi konsekwencjami, jakie mogą się pojawić… Potwierdzenie tego, co się dzieje, zostanie wtedy ujawnione… Aby zapobiec aresztowaniu i schwytaniu urzędników wyższego szczebla, organizowane będą masowe zamieszki publiczne. Na rozkaz prezydenta zostanie wprowadzony stan tymczasowej kontroli wojskowej i zostaną przeprowadzone operacje specjalne… Spokojnie, bezpieczeństwo i dobrobyt każdego mężczyzny, kobiety i dziecka w tym kraju są zapewnione.
Atmosfera w kraju będzie jednak niestety podzielona, ponieważ tak wielu ludzi poległo na tej skorumpowanej i diabolicznej historii, która od dawna jest rozpowszechniana. My
uruchomi w tym okresie system transmisji alarmowej, aby dostarczyć bezpośrednią wiadomość (unikając fałszywych wiadomości) do wszystkich obywateli… niektóre przepisy mają
zostały wcześniej zniesione, aby dać naszym wielkim siłom zbrojnym upoważnienie do
zarządzać i prowadzić te operacje (krajowe i międzynarodowe).
Czytając go, łatwo zrozumieć, że tłem dla tego chaotycznego wydarzenia jest sytuacja kryzysowa w kraju, a nawet na świecie. Jest prawdopodobne, że ta niezwykła sytuacja jest tym, czego świat doświadcza obecnie w związku z pandemią koronaawirusa. W rzeczywistości, Trump (jak Emmanuel Macron2 ) użył retoryki wojennej na Twitterze 17 marca 2020 roku, aby wezwać do pokonania epidemii: “Świat jest w stanie wojny z ukrytym wrogiem”.
Zauważ, że ten “ukryty wróg” może odnosić się zarówno do koronaawirusa, jak i do stanu głębokiego. W każdym razie, tak wielu analityków wiadomości QAnon i polityków Trump analizuje je.
Rzeczywiście, to co jest wyjątkowe w Głębokim Państwie to fakt, że jest ono ukryte za globalistycznymi instytucjami. 18 marca 2020 r., Trump uderzył w dom: “Chcę, aby wszyscy Amerykanie zrozumieli, że jesteśmy w stanie wojny z niewidzialnym wrogiem… »
Zamiast mówić o wirusie lub chorobie, prezydent wciąż używał metafory wojny z “niewidzialnym” wrogiem, innego przymiotnika, który doskonale odpowiada Głębokiemu Państwu, które wie, jak być dyskretnym, ukrywając się za głowami lub urzędnikami państwowymi, którzy w rzeczywistości odpowiadają tylko przed nim.
Absolutnie nie chodzi tu o to, że Trump wywołał pandemię koronaawirusa.
To raczej w polityce w odpowiedzi na nią, być może po raz pierwszy od czasu jego prezydentury, Trump nadał ton nadmiernie reprezentowanym w Europie mundialistycznym politykom (w szczególności Francji i Niemcom). Na przykład, w swojej decyzji o stopniowym zamykaniu granic na bardzo wczesnym etapie, pomimo ostrzeżeń ekspertów, Trump przede wszystkim

został zadenuncjowany przez mundialistów i w końcu naśladowany. Na przykład Makron przyjął mimowolny pogląd na temat zamykania granic w UE.
Jednak 16 marca 2020 r. Makron zamknął również granice cztery dni po tym, jak potępił ten rodzaj “nacjonalistycznego odwrotu”, któremu nie należy się “poddawać”.
Powiedział pan “silna linia polityczna”?
W swoim komunikacie prasowym z 17 marca 2020 r., prezydent Trump powiedział o bardzo nietypowej sytuacji pandemii: “To niczyja wina, chyba że można ją prześledzić z pierwotnego źródła”.
Można przeanalizować te słowa, podobnie jak QAnon bloger i analityk wiadomości Jordan Sather, jako wskazówkę, że istnieje oryginalne źródło tego wirusa, że urzędnicy mogą być zidentyfikowani. Trump dodał o pandemii 18 marca 2020: “To niczyja wina, cóż, chyba czyjaś wina, ale… »
Czy Trump mówił tu o naukowcach pracujących nad wirusem w laboratorium?
Wiele osób zauważyło w chwili wybuchu epidemii, że naukowiec z Harvardu, Charles Lieber, który miał kontakt z chińską prowincją Wuhan, gdzie pojawił się wirus, został aresztowany już w styczniu 2020 roku, najwyraźniej bez związku z wybuchem epidemii.
Badacz Michael Salla ze swojej strony pyta, czy koronaawirus nie jest atakiem z użyciem broni biologicznej na Chiny. Ponownie, uproszczeniem byłoby sądzić, że stoi za tym rząd USA. Wręcz przeciwnie, Salla stwierdza, że najgorszego scenariusza udało się uniknąć dzięki dwóm czynnikom, a także z bardzo różnych powodów: prezydencja prezydenta Obamy, a następnie prezydencji Trumpa (pomimo wyjścia z porozumienia jądrowego), zapobiegła konfliktowi między Iranem a Stanami Zjednoczonymi. Jednak wydaje się, według Salli, że spisek mający na celu sprowokowanie chińsko-irańskiej wojny sojuszniczej przeciwko Stanom Zjednoczonym pośród pandemii koronaawirusów był projektem typu Deep State.
Projekt ten zakończył się niepowodzeniem, a zatem pandemia koronaawirusa może być ostatnią desperacką próbą sprowokowania przez głębokie państwo poważnego kryzysu międzynarodowego i trzeciej wojny światowej.
Teorie spiskowe dotyczące koronaawirusa znajdują uzasadnienie w komunikatach z Chin dotyczących tego wirusa.
Wiele wskazuje na to, że władze chińskie podejrzewają Amerykanów o wywołanie epidemii w prowincji Wuhan.
Rząd chiński jest jednak świadomy, że wypowiedzenie wojny Stanom Zjednoczonym nie jest rozwiązaniem, ponieważ osobą odpowiedzialną za ten kryzys nie jest Donald Trump, ale międzynarodowe głębokie państwo, przeciwko któremu Trump sam walczy, jak wyjaśnił były agent CIA Robert David Steele, który w związku z tym mówi o zdarzeniu pod fałszywą flagą, jeśli chodzi o koronaawirus.
Trump tweetował krótkie wideo przypominające ludności, co powinni zrobić, aby pokonać epidemię w połowie marca 2020 roku. Jako RedPill78, platforma do rozszyfrowywania i wspierania komunikatów QAnona i polityki Trumpa, notatki, animacje graficzne, składające się z pojawiających się, a następnie zanikających liter, wyświetlają się, tuż przed utworzeniem frazy “Wszyscy jesteśmy w tym razem”. “dwa “t” zawarte w tym ostatnim słowie są wyświetlane do góry nogami, tworząc dwa “f”, jak w “fałszywej fladze”. (fałszywa flaga). W dalszej części tutorialu litera “O” zmienia się w “Q”.
Czy Trump chciał zasugerować, że koronaawirus jest zdarzeniem fałszywej flagi i, jak to wielokrotnie czynił, dać kolejną wskazówkę co do ważności QAnon?
QAnon ostrzegał członków swojej społeczności, że “burza” będzie taka:
Dziesięć dni.
Ciemność.
Straszna taktyka (media głównego nurtu).
Upadek Demokratów.
Republikanie się wycofują.
Arabia Saudyjska -> Stany Zjednoczone -> Azja -> Unia Europejska.
Nieprawdziwa informacja jest prawdziwa.
Odwrócenie uwagi jest konieczne.

Operacje wojskowe.
Operatorzy w Stanach Zjednoczonych.

Q »17
Dlatego należy się spodziewać nie tylko powstrzymania i kwarantanny zakażonych obszarów, ale także dziesięciu dni ciemności. Według Russella McGregora, australijskiego psychiatry działającego w społeczności QAnon, należy to rozumieć jako milczenie w mediach. Arabia Saudyjska, która dokonała aresztowań już w 2017 r., a następnie tuż przed rozpoczęciem światowego powstrzymywania koronaawirusa, jako pierwsza weszła w tzw. okres “burzy” i została wypuszczona z Głębokiego Państwa. Potem były Stany Zjednoczone, potem Azja, potem Europa.
Fakt, że premier Irlandii, Leo Varadkar, podczas wizyty w Białym Domu, określił sytuację powstrzymującą na całym świecie jako “spokój przed burzą” (wyrażenie użyte przez Trąba na początku jego prezydentury, które po raz pierwszy przyczyniło się w znacznym stopniu do narodzin subkultury Burza), przyczynia się do podwójnego odczytania

chwila. Czy w tym czasie przywódcy międzynarodowi postawiliby się z Trumpem przeciwko Głębokiemu Państwu, czy też przeciwko niemu? Chiny wydają się być po stronie Trumpa, na co wskazują słowa prezydenta Xi Jinping o rozprzestrzenianiu się pandemii: “Spokój przyjdzie po burzy”.
Bazując na posterunkach Q, McGregor próbuje przewidzieć przebieg tych chaotycznych i niezwykłych wydarzeń: “SARS-CoV2 to operacja wojny psychologicznej… Chiny, Iran i Włochy są po stronie [Trąby]… Nie należy zapominać, że Włochy były zaangażowane w Spygate (szpiegowanie dla kampanii Trąbka 2016, notatka redaktora) i musiały wprowadzić poprawki… Chiny uwolniły wirusa we wskazanym czasie. Celem było wywołanie paniki jako przykrywki dla operacji… Poziom działań będzie całkowicie nieproporcjonalny do rzeczywistego zagrożenia. Media mają nadzieję, że wirus jest bardzo śmiercionośny i zakończy się [trąbka] politycznie. Tak nie jest i nie będzie. Przyspieszą PANICĘ, bo nie mają innego wyboru. Czują, że wirus jest w oryginalnej formie stworzonej przez Deep State.
Podczas okresów kwarantanny, będą miały miejsce równoczesne ciche aresztowania złych operatorów Deep-State. Należą do nich MS-13 w USA, mafia w Europie… Ci przestępcy zostaną umieszczeni w obozach kwarantanny prowadzonych przez wojsko ich kraju… Nie usłyszymy zbyt wiele o tych aresztowaniach… Cisza jest strategicznie najlepszą opcją… Ponadto, od 1 kwietnia (rano) do 10 kwietnia 2020 r. będzie 10 dni ciemności… (Cisza medialna)
W przypadku braku informacji, wybuchnie panika nad VIDOC-19 i medycznym stanem wojennym na całym świecie… Niektóre kraje również udzielą pomocy. To oznacza, że niewielu ludzi będzie głodować na śmierć. Niektóre sklepy ratunkowe będą otwarte, aby w razie potrzeby zapewnić dostawy, ale zazwyczaj większość sklepów będzie zamknięta.
W ciągu 10 dni ciemności nie będzie żadnych mediów społecznościowych ani Internetu. Będzie elektryczność, ale nie będzie telewizji ani radia. Żadne gazety nie będą drukowane. Wojsko każdego kraju zamknie media. Trump] będzie miał TYLKO metodę dostępną w celu dotarcia do opinii publicznej na całym świecie przez 10 dni ciemności i to za pośrednictwem Emergency Broadcast System.
Każda armia na świecie będzie przekazywała je do telewizorów i urządzeń w swoich krajach. Trump] będzie za granicą lub na Air Force 1 w ciągu 10 dni ciemności z powodów optycznych. Na powierzchni, pretekstem do stosowania AF1 będzie ryzyko związane z bezpieczeństwem i/lub infekcją. BSE będzie przenoszona z AF1.
Naprawdę będzie całkowity zanik wiadomości, poza [Trump]. Profesjonalnej jakości dokumenty będą przekazywane w EBS do telewizorów, urządzeń itp. na całym świecie. Treść ujawni wszystkie horrory/ zbrodnie i szczegóły wszystkiego, co [to] Q [potępia].
Będzie to jednak przyjazne dla rodziny. To będzie niepodważalne. Trump] opisze, jak został poproszony przez wojsko amerykańskie o odrzucenie Deep State i że nie jest on “politykiem”. Będzie on walidował program rozpowszechniania informacji QAnon. Te dokumenty będą zawierały nagrane zeznania znanych polityków i elit Głębokiego Państwa. Opisana zostanie struktura kontroli globalnej.
Zostaną przedstawione dowody zbrodni. Ustalenia Trybunału Wojskowego będą znane… EBS będzie dostępny 24/7. Rodziny nie będą miały nic innego do roboty…
niż oglądanie. Najbardziej obrzydliwe teledyski/sceny nie będą dla wszystkich – i mogą być oglądane przez tych, którzy chcą, w Internecie, po 10 dniach ciemności.
Podczas każdego z tych 10 dni będzie czas na refleksję. Będzie masowy szok/odraza i zamieszanie. Naszą rolą jako Patriotów będzie zapewnienie poczucia spokoju, walidacji, współczucia i komfortu.
Wielu Patriotów, którzy wcześniej zbytnio bali się mówić, będzie mogło to zrobić… Aktorzy z głębi państwa, którzy nie zostali zabrani do Zatoki Guantanamo, zaangażują się w weekend samobójczy 11 i 12 kwietnia 2020 roku. Rekalkitrant zostanie pozostawiony samemu sobie w obliczu poinformowanych mas… W pewnym sensie musimy domagać się sprawiedliwości, ale musimy też być życzliwi, jeśli to możliwe. I wtedy, oczywiście, Wielkie Przebudzenie Planetarne naprawdę się rozpocznie… »
Jest to jeden z możliwych scenariuszy, ale taki, który odzwierciedla opinię McGregora bardziej niż zapowiedzi Q, które nie są liczne na ten temat. Należy zauważyć, że QAnon nie opublikował niczego na temat koronaawirusa. Czy to z powodu swojej ignorancji, czy też chęci nie ujawnienia niczego na temat misji wojskowych, które zostały uruchomione w tym okresie? Jak powiedział McGregor, milczenie nie jest konieczne, aby uniknąć kompanii.

operacji związanych z masowymi aresztowaniami operatorów Deep State?
Wielu członków społeczności sugeruje, że aresztowania międzynarodowych przywódców pełniących funkcję Deep State actors nie odbędą się do lata, jak QAnon mógł sugerować kilka dni po wybuchu epidemii koronaawirusów: “… To będzie bardzo gorąca wiosna i lato”.
Jak pokazano w komunikacie Q o projekcie Looking Glass, niepotwierdzonym niejawnym projekcie tajnych podróży w czasie w obiekcie S-4 na obszarze 51, minione komunikaty potwierdzają lub mogą potwierdzić obecne lub ewentualne przyszłe zdarzenia. Ten post z marca 2019 roku powiedział:
“Marszowe szaleństwo.
Opinia publiczna wkrótce się dowie.
Q »
Oprócz tego, że tekst ten, choć napisany rok przed pandemią koronaawirusa, bardzo dokładnie odpowiada temu, czego doświadcza ludność w marcu 2020 roku i prognozom McGregora o bliskim nadejściu burzy i Wielkiego Przebudzenia, dowiedzieliśmy się 16 marca 2020 roku o ogłoszeniu przez marszałków USA stu dwudziestu dwóch aresztowań w związku z pandemią koronaawirusa.
Operacja “Marszowe szaleństwo” prowadzona przez oddziały Departamentu Szeryfa hrabstwa Walker.
Czy to byli operatorzy w głębi kraju, jak Q i McGregor przewidywali?
W każdym razie, wydaje się, że coś niezwykłego dzieje się na świecie, jeśli spojrzeć na postawę bardzo dużych fortun na całym świecie, które za wszelką cenę starają się pojechać i ukryć w swoich bunkrach w Nowej Zelandii. Interesujące jest również obserwowanie liczby gwiazd, osobistości świata mediów i polityków, którzy rzekomo zarazili się koronaawirusem. Czasami, jak w przypadku aktora Toma Hanka i jego żony, piosenkarki Rity Wilson, premiera Kanady Justina Trudeau czy księcia Monako Alberta II, są to osobistości związane z Głębokim Stanem (Tom Hanks jest potępiany przez społeczność QAnon za pedofilię, Trudeau za bycie marionetką Głębokiego Stanu, Albert – archetypem linii krwi u władzy).
Dla anonów jest to kwestia celebrytów, którzy przypisują sobie zasługi za chorobę, nawet jeśli niektórzy z nich umierają na koronaawirus na powierzchni, zamiast stawić czoła sprawiedliwości.
Tym bardziej zaskakujące jest to, że w czasie pandemii koronaawirusowej wojska amerykańskie zostały najwyraźniej rozmieszczone w Europie. Rzeczywiście, artykuł Manlio Dinucci z Il Manifesto z 21 marca 2020 r. twierdził, że 30.000 amerykańskich żołnierzy, najwyraźniej lekceważąc nałożone przez rząd zasady higieny, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się, ponieważ nie mieli na sobie masek, dołączyło do Europy w ramach operacji Defender 20, do której dołączyło 700 żołnierzy NATO.

Badacz David Wilcock wyjaśnia, że misją tych wojsk jest schwytanie i aresztowanie czołowych europejskich operatorów Deep State. Do 37.000 żołnierzy, reprezentujących w sumie 18 krajów, należy również użycie amerykańskich czołgów Abramsa, które ważą ponad siedemdziesiąt ton. Jest to największa operacja wojskowa NATO w Europie od 25 lat.

Trump prosi, byśmy nie oglądali filmów o Clintonie jedzącym skromne mięso. Personel wojskowy, który widział straszne rzeczy, nie wyzdrowiał, niektórzy popełnili samobójstwo na widok okropności, które zostały popełnione na uwolnionych dziecięcych niewolnikach. Trump sam zwymiotował, widząc dopiero początek tego filmu. To jest poważne. Nie rób tego.

Po obejrzeniu zawartości wierzchołka okrążenia Anthony’ego Zwycięzcy, utwardzeni agenci FBI musieli iść i zwymiotować… (Podzieliłem się z tobą zeznaniami adwokata Mike’a Flynna.) 12 policyjnych samobójstw w miesiącu po obejrzeniu… nie mogli spać…
Q mówi nam: (Thoses who cannont sleep…) = Ludzie, którzy nie mogą już spać!
Widziałem wystarczająco dużo zdjęć i filmów… Mam silne serce, ale im więcej się dzieje, tym bardziej te dzieci mnie nawiedzają…
Kobieta w filmie Q, która mówi: proszę, jeśli zobaczysz krążący film, na którym widzimy Hillary Clinton i jej pomocnika Huma Abedin torturującego dziecko (kanibalizm) proszę nie otwieraj go proszę nie otwieraj go proszę nie otwieraj go bo już nigdy nie będziesz spać w nocy. Widziałam część tego filmu, kiedy pojawił się on w ciemnej sieci… około rok temu i od tego czasu widziałam jego obrazy (ponieważ badam jego satanistyczne grupy okultystyczne) i wczoraj w mojej głowie znowu zobaczyłam wszystkie jego dzieci i tortury, którym były poddawane i zwymiotowałam!
Tak, zwymiotowałam, bo nawiedzały mnie jego obrazy… Zwymiotowałam do żółci horror, którego byłam świadkiem.
I Bóg wie, że nic nie widziałem w porównaniu ze skalą jego światowych sieci. A ja zrozumiałem, dlaczego nie mogą pokazać 60%. Czy rozumiesz, dlaczego Sojusz nigdy nie będzie w stanie ujawnić wszystkiego? Jestem osobą

i mam kłopoty ze snem, więc wyobraźcie sobie, że msza śpi, która nagle odkryłaby horror! Ludzie będą szaleć, a przede wszystkim szaleć ze wstydu za wyśmiewanie tych, którzy wiedzieli i zrobili wszystko, aby narazić swoje życie na niebezpieczeństwo, tak aby prawda wyszła na jaw w biały dzień, i którzy nie wiedząc o tym byli wspólnikami w jej okrucieństwach poprzez swoje intelektualne tchórzostwo. Szkoda, tak. Więc to są moi przyjaciele.
Zaufaj Sojuszowi. Oni wiedzą, co ludzie są zdolni zabrać, a czego nie.
Ujawnią, co jest możliwe.
Q często nam mówi:
(ludzie będą w szoku.) = Ludzie będą w szoku.
(Ból zaczyna się…) = Ból nadchodzi…

Proszę nie szukać zdjęć jego dzieci, naprawdę nie musimy tego oglądać. Nasza wyobraźnia jest już wystarczająco duża, aby wiedzieć, co mogliby zrobić bez potrzeby oglądania.
Zaufaj mi, są ludzie wykonujący za nas brudną robotę. Naszą częścią jest rozpoczęcie budowania świata jutra, zdrowego i pięknego, w Miłości do wszystkich innych, do zwierząt, do natury, do szacunku nawet dla przedmiotów. Uporządkujmy nasze życie, to co posiadamy. Ten szczęśliwy człowiek nie ma koszuli.

Cała światowa stolica jest teraz pod kontrolą Białych Kapeluszy. Trump, starszyzna i decydenci z Departamentu Sprawiedliwości powiedzieli, że data rozpoczęcia działalności grupy internetowej na poziomie 4b może być dowolna w okresie od teraz do poniedziałku, 13 kwietnia. Data zależy od tego, w jaki sposób odbyły się trzy dni ciemności od 7 do 9 kwietnia, które obejmują aresztowanie szczurów stanu Deep, ratowanie ich dzieci-ofiar z sieci tuneli pod Nowym Jorkiem i Teksasem, zniszczenie ciemnych węzłów Internetu, utworzenie systemu mikrofalowego 5-G i przygotowanie Centrów Odkupienia do bezpieczeństwa.
Armia, Gwardia Narodowa i oddziały operacji specjalnych ratują przemycane dzieci z tuneli pod jednymi z największych miast w Stanach Zjednoczonych. Eugenika, tworzenie dzieci, handel, niewolnicy seksualni, organy, kanibalizm, Hillary Clinton – największa branża na świecie – została zatrzymana przez prezydenta Trumpa i jego zespół.


Trump mówi, że Johnson & Johnson pracuje nad szczepionką, a prezydent mówi: “najpierw muszą udowodnić, że jest bezpieczna”. Jak wszyscy wiecie, prezydent Trump robi wszystko, co w jego mocy, aby popchnąć Hydroksychlorochinę, produkt, który istnieje od dziesięcioleci. Kraje, w których występuje malaria, stosują Hydroksychlorochinę i wygodnie nie mają przypadków Coronavirusa. Jak mówi prezydent, Hydroksychlorochina do tej pory nikogo nie zabiła, więc czemu by jej nie użyć.
Problem jest gdzie indziej! To dzięki 5 G 60 GZH mogą się one reaktywować (tzw. wirus) w rzeczywistości, to nie wirus jest przyczyną, ale 5 G + płatki aluminium w waszych ciałach, które są reaktywowane, kiedy chcą!
Aluminium zostało wprowadzone do naszych ciał poprzez ich szczepionki i chemtraile.

Światowa Organizacja Zdrowia od miesięcy kłamie w imieniu Chin, a konsekwencje są śmiertelne.
W dniu 29 grudnia 2019 r. tajwańscy urzędnicy, którzy odnieśli sukces w walce z tą chorobą, powiedzieli WHO, że wirus jest przenoszony z człowieka na człowieka. W imieniu Chin WHO zakopała te informacje i prawie trzy tygodnie później oświadczyła, że nie są one przenoszone z człowieka na człowieka. Urzędnicy WHO skrytykowali również prezydenta Trumpa za zawieszenie podróży do i z Chin pod koniec stycznia.

Filmy wideo w języku angielskim
Trump kontroluje nowy system gospodarczy.
Trump przejol FED.
Trump i patrioci popychają teraz gospodarkę do prędkości przelotowej, wszystko jest ustawione na czas po wydarzeniu. Pieniądze stymulacyjne trafiają teraz do osób prywatnych i małych firm, wkrótce rozpocznie się kolejny cykl. Patrioci oszczędzają to, co najlepsze

zrodlo .https://vol370.blogspot.com/2020/

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related posts