co dalej z pizza gate ?

Pobrane 12

To jest OGROMNE. Wygląda na to, że skandal “PizzaGate” obali kilku senatorów, kongresmanów, bankierów z Wall Street, dziennikarzy i inne złe stworzenia.

Fundacja Clintona miała i ma głębokie powiązania z siecią pedofilów. Powoli wyjdą na jaw z nowymi objawieniami o Epsteinie i Weinerze. Jest dużo więcej do zrobienia.

Spodziewamy się ruchu w przyszłym tygodniu. Aresztowania na wysokim szczeblu blisko 3 tuzinów pedofilskich polityków, z których niektórzy są dobrze znani. Uważa się, że 42 inne osoby również zostały złapane w sieć. W sumie 72.

Istnieją wewnętrzne i niepewne siły, które próbują udaremnić operację. Szambo o nazwie DC jest główną areną wymuszeń. Nasi politycy są szantażowani lub są pedofilami. Są albo w kieszeni bankierów, Wielkiej Ropy, Izraela, albo Arabii Saudyjskiej. Jeśli Izrael i Saudyjczycy nie mogą już dłużej szantażować polityków za ich seksualne zboczenie, skąd biorą pieniądze i jak wywierają wpływ? Jeśli bankierzy nie mogą powstrzymać zniszczenia swoich marionetkowych polityków, to jak utrzymują swoją “władzę”? Nasze agencje są narażone na szwank. Nasz aparat bezpieczeństwa wewnętrznego i obrony stał się politycznie skorumpowany. Jak możemy nie działać, skoro nasi potężni przywódcy narzucają prawo z jednej strony, a z drugiej strony wykorzystują seksualnie nasze dzieci?

P Czy możesz podać kilka wskazówek polityków objętych dochodzeniem?
Są też dziennikarze, eksperci, faceci od pieniędzy, lobbyści. Wiele z nich jest ściganych i wkrótce zostanie zgłoszonych, aresztowanych. Niektórzy mogą uciekać, gdy zdadzą sobie sprawę, że grozi im więzienie, ruina, utrata władzy, itp.

P: Czy możesz nam powiedzieć, gdzie dzisiaj działa polityka pedofilska w Ameryce?
W każdym stanie. Główną koncentracją jest

  • Na wschodzie, w Nowym Jorku, w miejscowościach wypoczynkowych i oczywiście w Waszyngtonie.
  • Na zachodzie, Hollywood, Beverly Hills, Napa Valley, Marin County.

Okay, więc bogate obszary. Ale dlaczego nic nie zrobiono?
Są chronieni przez swoje prawa. Komendanci policji mają rozkaz chronić kręgi pedofilskie i ich klientów.

P: Ale dlaczego otwierać publiczne forum jak 4chan?
A: Ponieważ potrzebujemy, aby Amerykanie wzięli udział w tej walce. Chcesz, by nasze dzieci były celowane, gwałcone, krzywdzone? Czy chce pan, aby nasi politycy byli kontrolowani przez Arabię Saudyjską lub izraelskich wymuszaczy? Czy chcemy, aby nasi politycy należeli do Goldman Sachs? Chcesz, żeby twoja córka była sama z Jeffery’m Epsteinem, Alanem Dershowitzem czy Anthonym Wienerem?

P Czy Wiener jest związany ze zbliżającymi się aresztowaniami 30 czołowych polityków?
Tak, i bardziej bezpośrednio, Wiener był częścią kręgu, który obejmuje jego mentora. Ostatecznie obejmuje to prawie 30 % spektrum politycznego.

zrodlo https://vol370.blogspot.com/

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related posts