PLANY ZWOLENNIKÓW NWO

Pobrane (5)

Szatan niszczy swoich zwolenników.

Ludzkość została wprowadzona w szatański kult. Kult szatański kontroluje i wykorzystuje swoich członków, niszcząc ich i robiąc z nich chorych. Szataniści wierzą, że społeczeństwo musi zostać zniszczone, aby można je było odbudować zgodnie z ich obłąkanymi specyfikacjami.

PAŃSTWO POLICYJNE

Do tej pory działaliśmy przy założeniu, że wirus “zniknie” (słowa Billa Gatesa) za miesiąc lub dwa. Scenariusz ten zakłada jednak, że Illuminati będą po prostu szukać zysków pieniężnych. Mają agendę polityczną ważniejszą od pieniędzy. Chcą całkowitej kontroli. Chcą wykorzystać swój monopol na kredyt w monopol na wszystko.

Pobrane 6

W 1938 roku Chaim Rakowski, osoba mająca dostęp do informacji poufnych w Illuminati, powiedział swojemu przesłuchiwanemu z NKWD, że banki centralne stworzyły komunistyczne państwo jako “maszynę totalnej władzy”. W przeszłości, ze względu na wiele czynników, “zawsze było miejsce na indywidualną wolność”. Czy rozumie pan, że ci, którzy już częściowo rządzą narodami i światowymi rządami, mają pretensje do absolutnej dominacji? Zrozumcie, że to jedyna rzecz, której jeszcze nie osiągnęli”.

W niepokojącym 90-minutowym wywiadzie, odeszła Celeste Bishop Solum, która pracowała dla FEMA przez 20 lat, mówi, że ich cele to 1). Przetestować i zarejestrować DNA każdego Amerykanina, które okaże się kopalnią złota dla przemysłu farmaceutycznego. 2. Zmusić Amerykanów do przyjęcia koktajlu szczepień, z których niektóre będą je sterylizować.

  1. Wstrzyknij Amerykanom surowicę zawierającą nanocząsteczki, które łączą się z tkanką ludzką i pozwalają im kontrolować i monitorować za pomocą komputera. Jest to związane z wprowadzeniem 5G.

Zasadniczo Amerykanie będą potrzebowali certyfikatu zwanego ID2020, jeśli chcą odzyskać swobodę poruszania się. Tylko ci ludzie będą mogli uczestniczyć w imprezach masowych, jak np. w grach NFL. Prawdopodobnie tylko te osoby będą mogły pracować i utrzymywać swoje rodziny.

Na początku myślałem, że ta kobieta jest na górze. Ale potem przeczytałem te wypowiedzi Billa Gatesa:

Billa Gatesa: “Masowe zgromadzenia publiczne mogą być niedozwolone, chyba że wszyscy zostaną zaszczepieni (tzn. otruci)”

Pobrane 7

W przemówieniu TED 24 marca, Gates powiedział: “W końcu będziemy musieli mieć zaświadczenia o tym, kto jest osobą odzyskaną, kto jest osobą zaszczepioną […] Bo nie chcesz, żeby ludzie poruszali się po świecie, gdzie będziesz miał jakieś kraje, które nie będą miały tego pod kontrolą, niestety. Nie chcesz całkowicie zablokować ludziom możliwości chodzenia tam i wracania i poruszania się po świecie. Więc w końcu będzie ten cyfrowy dowód immunitetu, który pomoże ułatwić globalne ponowne otwarcie”.

Tutaj Gates twierdzi, że wszyscy muszą być “przetestowani” i powinniśmy przygotować szczepionki na nowe pandemie.

Wczoraj Gates powiedział, że dzięki “zdystansowaniu społecznemu” przypadki powinny “zrównać się” do końca kwietnia.

Ale Gates przewidział, że sytuacja nie wróci do normy, dopóki nie będziemy mieli szczepionki, którą dostaniemy na cały świat”.

Wczoraj dr Anthony Fauci przewidział, że koronaawirus “stanie się wydarzeniem sezonowym” (jak grypa?). Szef federacji St. Louis powiedział, że wszyscy Amerykanie mogą potrzebować testów na koronaawirusy, zanim gospodarka będzie mogła być ponownie uruchomiona.

zrodlo https://www.henrymakow.com/

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related posts