PANDA SYMBOLIKA I JAK TO SIE MA DO DZIECI ?

Img 20180726 081324
Image 1 For Editorial Pics 1st July 2011 Gallery 530824685

pierwszego rozpoznanie niedźwiedzia pandy. Ma czarne kręgi wokół oczu. Teraz wyjaśnię, co dzieci mają z tym wspólnego i dlaczego istnieje symbolika PANDY. To złamie wam serce, ale musimy wydobyć na światło dzienne te straszne czyny przeciwko dzieciom i ludzkości. Możemy uleczyć się tylko przez prawdę i miłość. Nasz świat jest prowadzony przez “elitarną” grupę

Panda Ee

zamożnych ludzi, którzy rzadaja władzy, kontroli, bogactwa, materializmu i adrenaliny (w sposób, którego nawet nie potrafimy sobie wyobrazić). Czy wspomniałem, że czczą oni diabła i inne złe jednostki (moloch, bafomet, azazul, lucyfer itd.). Tak więc te kabal/DS/illuminati umieściły się na wszystkich poziomach naszego życia i świata (polityka, religia, muzyka, film, egzekwowanie prawa, itp.). ). Myśl o nich jak o pladze. Jest jeden powód dla jakiego tak się stało – dla ostatecznej kontroli nad nami, naszymi dziećmi, oraz nad naszą postrzeganą wolnością. Byliśmy zinfiltrowani; zawsze mieliśmy wspierać ich styl życia (podatki, siła robocza, fałszywie ich wielbiliśmy, a oni wykorzystują ludność do wspierania ich uzależnienia od adrenochromu). To prowadzi nas do ich potrzeby posiadania dzieci. NASZE DZIECI. MILIONY

Panda Eye1

DZIECI ROCZNIE BRAK DZIECI (prawie JEDEN MILION zgłaszał zaginięcia dzieci tylko w samych Stanach Zjednoczonych, każdego roku). Elitarna sieć pedofilów, którą prowadził Jeffrey Epstein, pozwoliła na to, by stał się on BILLIONEM DOLLAREM roku wśród elit i zamożnych (z tym związane są również Głębokie Podziemne Bazy Wojskowe -DUMBs). Ta zła, “elitarna” sieć ludzi wykorzystuje dzieci do satanistycznych rytuałów. Ta zła, “elitarna” sieć ludzi wykorzystuje dzieci do rytualnych, satanistycznych nadużyć.

Wykorzystują je do adrenochromu. Oni sodomizują te biedne niewinne dzieci. To przez ten napad seksualny na ich biedne małe ciałka, naczynia krwionośne w ich oczach / okolicach oczu krwotok (pęknięcie), powodując bardzo ciemny czarny / purpurowy kolor. Wygląd zbliżony do Pandy w istocie. Oczy są czarne i bardzo opuchnięte i opuchnięte z wyglądu. Co niepokojące jest to, że owa organizacja zwana PANDA jest wprost łącząca te dwa razem, ledwo (nadużycie i czarne oczy, ale nie nadużycie seksualne które typowo to powoduje. CO???). Trudno mi też zrozumieć, jak dentyści wszystkich profesji byliby w stanie poderwać się na znęcanie się nad lekarzami, pielęgniarkami, opiekunami do dzieci itd. Dosłownie używając symbolu pandy, nazwiska, oraz nie informując w pełni celowo.

Bfejvbvh5v341

biedne dzieci… Ostrzegam was, kiedy oglądacie te zdjęcia. Te są przejmujące do oglądania!
Kiedy oczy są bardzo obrzękłe (obrzęknięte krwią i płynem), powoduje to, że skóra jest rozciągnięta od przyjmowania nadmiaru płynu/krwi. Powtórz ten proces chronicznie, a będziesz mieć potencjalnie większe niż normalnie worki pod oczami.


elita macha nam tym w twarz
Lady Gaga mówi, że lubi pandy. Pewnie, ale czarne oczy? Tylko EVIL lubi te czarne oczy pandy i otwarcie je wyśmiewa (pamiętaj, że tak właśnie działają sataniści; muszą mieć nasze pozwolenie, a jeśli nie mówimy NIE czemuś, to domyślnie mówimy “tak” i dajemy pozwolenie; więc nie będą z nami szczerzy i otwarci, a zamiast tego ukrywają swoją symbolikę; kpią z nas wszystkich).

zobacz, że okolica oczu jest połączona z nerkami również na jednym z moich dołączonych zdjęć. Pomyślcie o nadnerczu (na szczycie nerki), adrenalinie, adrenochromie.Ci ludzie są chorzy. Wyszli z siebie z ich symboliką. Paradują naokoło, żebyśmy wszyscy zobaczyli – błyskające dwoma palcami nad oczami ich znaki dla PANDY, noszące ciemny makijaż oczu, grube ciemno czarne okulary bez recepty do zdjęć, zdjęcia z dwojgiem czarnych oczu, błyskające wokół nas prawdziwymi pandami jako kpiny). Proszę spojrzeć na każde ostatnie zdjęcie. Próbowali uczynić “ciemne, czarne, zadymione oko” seksownym dla nas.

Panda Eyes1
bum! Zasłona odpadła. Ten niewinny mały anioł i jego oczy są potwierdzeniem. Są ludzie, którzy robią to dzieciom i nie tylko. Te dzieci są najpierw sodomizowane, bite, torturowane przed podanymi czarnymi oczami, aby stworzyć twarz pandy, która z jakiegokolwiek złego powodu jest dla nich interesująca, gdy ich oczy są czarne, a reszta twarzy jest pokryta obrzydliwą białą substancją.

Są źli. Podzieliłem się z tobą wystarczająco dużo informacji, żeby zacząć. Przykro mi z powodu złamanych serc, które mogę mieć z tym posterunkiem, ale jesteśmy w tym RAZEM! Módlcie się, zwłaszcza za dzieci. Są one ratowane, jak mówimy, ale pamiętaj, że przeżyją dużo TRAUMA.

zrodlo https://thejusticeheroes.wordpress.com/2019/11/18/human-hunting-parties/

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related posts