FBI aresztuje Billa Gatesa za terroryzm biologiczny po wysłuchaniu protestujących z Melbourne 5G #bronzaglady

Fbi This Mf

Miliarder, założyciel Microsoftu, Bill Gates (64), został aresztowany przez FBI dzisiaj pod zarzutem terroryzmu biologicznego po tym, jak ujawniono, że stworzył koronawirusa, aby mógł nas kontrolować, ponieważ zawsze interesował się tego rodzaju rzeczami.

Ponad 1000 funkcjonariuszy policji FBI otoczyło dziś swój podziemny bunkier naukowy o wysokim bezpieczeństwie w Seattle, gdzie kazali mu wyjść z rękami do góry i zabrać ze sobą lekarstwo na COVID-19, jeśli tylko mógł.

Aresztowanie Billa Gatesa jest podobno wynikiem doniesienia ze strony teoretyków spiskowych z Melbourne, którzy wczoraj złamali wiktoriańskie ograniczenia blokowania, aby rozpowszechnić „prawdę” o tak zwanej pandemii.

Według około 100 bojowników o wolność, którzy wczoraj zgromadzili się na schodach stanowego parlamentu w stanie Wiktoria, prawda jest w rzeczywistości zupełnie inna niż sugerują ponad 32 000 australijskich lekarzy, a mianowicie, że COVID-19 jest wysoce zakaźną chorobą układu oddechowego, która wydaje się, że pod koniec ubiegłego roku przeszedł od dzikiej przyrody do ludzi w chińskim regionie Wuhan.

Zamiast tego ci, którzy „widzą przez media”, twierdzą, że jest to połączenie złych firm farmaceutycznych współpracujących zarówno z orwellowskimi naukowcami stojącymi za siecią technologii komórkowej 5G, jak i miliarderem technologicznym Billem Gatesem, aby kontrolować nasze umysły i zrujnować naszą gospodarkę.

Odważni protestujący wierzą również, że ta zła koalicja autorytarnych miliarderów współpracuje z komercyjnymi sieciami telewizyjnymi Australii, aby okłamywać opinię publiczną o tym chaotycznym i wysoce niespójnym połączeniu autorytarnych programów.

Dziesięć osób zostało aresztowanych za naruszenie rządowych środków dystansu społecznego i fizycznego starcia z policją na wiecu.

Protestujący skandowali hasła krytykujące wiktoriańskiego premiera Daniela Andrewsa i domagające się zniesienia restrykcji w domu, jednocześnie domagając się aresztowania Billa Gatesa.

Nie wiadomo jeszcze, w jaki sposób Bill Gates stał się publicznym wrogiem numer jeden dla spiskowców koronawirusa naszego kraju, szczególnie po jego ostatniej darowiznie w wysokości 10 milionów dolarów dla australijskich badaczy chorób, którzy starają się zapobiegać ciężkim przypadkom COVID-19 w grupach ryzyka, takich jak pracownicy służby zdrowia i osoby starsze.

Niezależnie od tego wydaje się, że ich odważne wysiłki w szerzeniu prawdy opłaciły się z dnia na dzień, a FBI ostatecznie aresztowało Billa Gatesa pod zarzutem terroryzmu biologicznego i niedawno wynalezionej zbrodni tworzenia koronawirusa.

Keith (49), w rozmowie z adwokatem Betoota, wiodącym protestującym przeciwko wiktorii przeciwko szczepionce przeciw 5G, szczepionce i blokadzie, mówi, choć docenia to, że Bill Gates został aresztowany – to tylko wierzchołek góry lodowej.

„Nie można aresztować Billa Gatesa, podczas gdy David Koch i Karl Stefanovic mogą wyjść na wolność” – powiedział wybitny użytkownik YouTube i emerytowany dekarz, który jest na kompo od dwóch dekad.

„Potrzebujemy FBI, aby aresztować gospodarzy programu Today Show i Sunrise za okłamywanie nas”.

„Podobnie jak faceci, którzy budują te wieże telefoniczne. Telstra, Vodafone, Optus. Oni też. Wszyscy są współwinni ”

„ScoMo powinien także zostać postawiony przed sądem za rozpowszechnianie rad tak zwanych ekspertów medycznych. To dopiero początek. Prawda jest gdzieś tam”

WIĘCEJ W PRZYSZŁOŚCI.

zrodlo https://www.betootaadvocate.com/breaking-news/fbi-arrests-bill-gates-for-biological-terrorism-after-tip-off-from-melbourne-5g-protestors/

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related posts