CZY WŁADIMIR PUTIN BADAŁ UFO ,KTÓRE SPADŁO NA SYBERIĘ ?

Vladimir Putín Investiga Ovni Que Cayó En Siberia 3
Vladimir Putín bada UFO, które spadły na Syberię

Na początku grudnia dziwny obiekt uderzył w górę, powodując poślizg w wodach rzeki Burei we wschodniej Syberii. Ponieważ znajduje się w odległym obszarze, nie było świadków tego dziwnego wydarzenia. Władimir Putin i rząd Rosji zaprzeczyli, że nie udało się uruchomić żadnej broni lub testów wojskowych, więc wiele osób twierdziło, że może to być zjawisko UFO. Tajemnica, z jaką rząd poradził sobie z sytuacją, ponieważ zajęło prawie miesiąc, aby powiedzieć coś o tym, co się stało. Najdziwniejsze jest jednak to, że prezydent nie oszczędził na wydatkach i wysłał samą armię, aby zbadała dziwne zdarzenie UFO.

Aby zapobiec rozprzestrzenianiu się spekulacji w całym kraju, organy rządowe i zawodowe wydały opinie w tej sprawie, próbując wyjaśnić, co się stało. Tak jest w przypadku Evgeny’ego Subko, eksperta od kosmicznego pyłu i członka Rosyjskiej Akademii Nauk Przyrodniczych, który stwierdził, że obiekt, który spadł na górę, może być meteorytem.

W niektórych miejscach wyczuwalny jest zapach siarkowodoru i pary, a na szczycie znaleziono nawet miejsce, w którym znajdowały się gorące kamienie, których naukowcy używali do ogrzewania części ich ciał. Według specjalisty w okolicy było dużo ciepła, nawet brzegi lodu były cienkie, jakby się gotowały.

Różne wersje tego, co się stało

Inną wersją tego, co się stało, może być „sejsmiczne osunięcie się ziemi”, które mogło spowodować trzęsienie ziemi. Według Aleksieja Mokhinowa, regionalnego prezesa Towarzystwa Geograficznego, zdarza się to często. Całe wybrzeże Morza Ochockiego jest pokryte tego typu osuwiskami, ponieważ spadła prawie połowa góry.

Chociaż wydaje się, że ten „eksport” nie wziął pod uwagę, że przez cały grudzień nie doszło do trzęsienia ziemi. Nie było też żadnych spadków meteorytów, ani Instytut Astronomii Rosyjskiej Akademii Nauk coś o tym nie powiedział, więc obecność niektórych jest wykluczona.

Vladimir Putín bada UFO, które spadły na Syberię

Władimir Putin postanowił wysłać swoją armię

To jednak nie wszystko, ponieważ prezydent Władimir Putin wysłał dużą liczbę personelu wojskowego, aby zbadał, co się stało. Według Daily Mirror znaleziono Antonowa An-124, samolot wojskowy wraz z czterema samolotami transportowymi udał się na miejsce pełne wyposażenia wojennego.

W tej chwili oficjalna wersja rządu jest taka, że ​​jest to osuwisko góry, które może spowodować tsunami w rzece o wysokości co najmniej pięćdziesięciu metrów. Pomimo faktu, że wiele osób stwierdziło, że nie wierzy w tę wersję, ponieważ rozmieszczenie materiałów wybuchowych w okolicy może powodować takie fale.

Vladimir Putín bada UFO, które spadły na Syberię

Prawda jest taka, że ​​przy tak wielu sprzecznościach, dodawanych do obecności wojskowej w tym miejscu i braku danych o wydarzeniach, niemożliwe jest zapobieganie spekulacjom i że temat jakiegoś UFO, które mogłoby uderzyć w górę, wciąż nabiera siły . Co więcej, Rosja jest już znana z dziwnych powiązań z dziwnymi wydarzeniami związanymi z niezidentyfikowanymi obiektami latającymi i tą samą przestrzenią.

Jednym z najbardziej pamiętanych jest bez wątpienia ten, który miał miejsce w mieście Czelabińsk, który został wstrząśnięty wybuchem w atmosferze w 2012 r., Eksplozją, która spowodowała szkody materialne w budynkach i domach, a także spowodowała tysiące obrażeń. Pomimo tego, że eksperci szybko ujawnili, że była to eksplozja meteorytu.

zrodlo https://misterio.tv/misterios/ovnis/vladimir-putin-siberia

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related posts