Jak myślisz, ile rodzajów statków istnieje?

Ovni 1538396018

Od 1947 r. Odnotowano wiele niezidentyfikowanych obserwacji, które znamy jako UFO. Setki świadków były w stanie zarejestrować lub sfotografować te obiekty dzięki tym fotografiom i filmowaniu, w pewien sposób obiekty niezidentyfikowane przez człowieka zostały sklasyfikowane.

ovni cigarro - Jak myślisz, ile rodzajów statków istnieje?

Papierosy UFO: Jest to rodzaj wydłużonego cylindrycznego statku, niektóre z tych statków osiągają mile długości, co uważa się za statki-matki, ponieważ mogą one pomieścić inne statki w środku. Według naszych badań wskazują, że statki te należą do rasy gadów . Statki te są najczęściej fotografowane lub filmowane w wulkanach ziemi i poza nimi.

ovni triangular - Jak myślisz, ile rodzajów statków istnieje?

Trójkątne UFO:  Pierwsza fala tych statków miała miejsce na niebie w Belgii w 1989 i 1990 roku, niektórzy badacze wyrazili swoją teorię tych statków, wielu twierdzi, że są to zaawansowane technicznie samoloty szpiegowskie rządu USA, ale prawda jest taka, że W tej kwestii nic jeszcze nie zostało potwierdzone i pozostają nieznane.

ovni panal - Jak myślisz, ile rodzajów statków istnieje?


Plaster miodu UFO: Jest to obiekt w kształcie plastra miodu, który prawie zawsze pozostawia za sobą lekki ślad w przeciwnym kierunku do swojej ścieżki. Jeden z jego ostatnich występów miał miejsce w sierpniu 2010 r. W stolicy Argentyny – Kordobie. Nadal nie ma zbyt wielu informacji na temat tego statku.

ovni energia - Jak myślisz, ile rodzajów statków istnieje?

Energia UFO : Są to statki 4 wymiaru, podobnie jak ich załogi lepiej znane jako Anioły Boże, ich wygląd i mogą zmieniać się wraz z ruchem. Statki te nie są doceniane gołym okiem, ponieważ były widziane tylko przez kamery na podczerwień i kamery high-tech.

ovni platillo - Jak myślisz, ile rodzajów statków istnieje?

Saucer Boy UFO : O tych UFO zaobserwowano liczne obserwacje na całym świecie podążające samolotami, helikopterami, a nawet pozostawiające postacie zaznaczone na zbożach można zobaczyć gołym okiem i przez całą dobę nie są statkami załogowymi, lecz pełnią funkcję dron, ale z technologią pozaziemską.

zrodlo https://misterio.tv/misterios/ovnis/cuantos-tipo-de-naves-crees-que-existen

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related posts