Tajemnicze UFO nad amerykańskim lotniskowcem.

Ovni 1

Kilka dni temu wyciekły zdjęcia uchwycone przez pilota Sił Powietrznych Stanów Zjednoczonych, w których można zobaczyć, jak jego towarzysze, w lotniskowcu, wykonują manewry wojskowe, a ponadto UFO jest wyraźnie widoczne na konstrukcji . Mężczyzna sam opublikował wideo w sieciach społecznościowych, chociaż przyczyny nie są znane, ale wielu użytkowników zaczęło spekulować, sugerując, że jest to jeden z testów, które potwierdzają, nie tylko obecność istot z innych światów w naszym kraju. planeta, ale siły powietrzne Stanów Zjednoczonych ściśle z nimi współpracują .

UFO na lotniskowcu Sił Powietrznych Stanów Zjednoczonych ?

Podczas filmu, który został pobrany z powietrza, być może nad samolotem lub helikopterem, można zobaczyć, jak samolot myśliwski F-18 ląduje na jednym z lotniskowców w kraju. Gdy pojazd powietrzny ląduje na pasie startowym, można zauważyć, jak w konstrukcji zaparkowane jest niezwykle tajemnicze i dziwnie wyglądające trójkątne rzemiosło. Nie jest to zwykły latający spodek, ale jego trójkątny kształt przypomina nam wiele najnowszych obserwacji UFO, które były obserwowane w całej sieci.

Tajemnicze UFO nad amerykańskim lotniskowcem.

Ponieważ nikt nie wypowiedział się oficjalnie na temat tego dziwnego „samolotu”, sieć została zalana spekulacjami i debatami. Wiele osób, oprócz wyspecjalizowanych ufologów, jest całkowicie przekonanych, że jest to niezbity dowód na to, że kosmici są pośród nas, a sceptycy twierdzą, że jest to podłym montażem.

Czy to naprawdę UFO ?

Prawda jest taka, że ​​tak naprawdę istnieje kilka szczegółów, które mogłyby skłonić nas do spekulacji na temat obrazu; pierwszy to cień przedmiotu, który wydaje się zbyt „idealny”, a także ciemniejszy niż reszta rzeczy na nośniku.

Ale głównym argumentem, który twierdzą sceptycy, jest to, że prosty pomysł, że rząd USA jest tak nieostrożny, pozwalając kosmitom na „zaparkowanie” w miejscu widocznym dla wszystkich, jest prawie nie do pomyślenia.

Inną z wdrożonych teorii jest to, że może to być samolot stworzony przez człowieka, ale oparty na technologii pozaziemskiej iz tego powodu miałby ten zagadkowy kształt. Należy pamiętać, że istnieje wyspecjalizowany samolot armii amerykańskiej, który jest również trójkątny … ale jego kształt nie jest do końca podobny.

Jeśli te obrazy są prawdziwe, nie byłoby zaskoczeniem, że wszyscy zaangażowani, zarówno osoba, która filmowała, jak i wszyscy obecni piloci, zostali aresztowani za ujawnienie ważnych informacji. Nie wiadomo dokładnie, gdzie został zarejestrowany, więc nie możemy wiedzieć, czy naprawdę byli na pierwszy rzut oka od społeczeństwa.

Czy rząd Stanów Zjednoczonych coś ukryje?

zrodlo https://misterio.tv/misterios/ovnis/ovni-fuerza-aerea-de-los-estados-unidos

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related posts