wyciekające obrazy dziwnego UFO, które pojawiło się na pustyni Utah

La Nasa Publica Un Ovni Extraño Aparece En El Desierto De Utah.

NASA opublikowała jedną z najnowszych publikacji na swojej stronie internetowej Astronomy Picture of the Day, gdzie można zobaczyć rodzaj statku w kształcie spodka, który najwyraźniej rozbił się i uderzył w powierzchnię. Wiadomość towarzysząca fotografii mówi o latającym spodku z kosmosu, który zderzył się na pustyni Utah, po tym, jak został wyśledzony i ścigany przez kilka helikopterów.

NASA popisała się kosmicznym latającym spodkiem ?

To, co powinno się wydarzyć, to fakt, że po nieco ponad dwóch minutach wejścia do ziemskiej atmosfery musiał zostać uruchomiony spadochron, aby spowolnić prędkość opadania. Następnie główny spadochron musiał zostać aktywowany, umożliwiając statkowi prawidłowe zejście. Na zdjęciu widać z bliska dwa helikoptery, przygotowane do podłączenia do statku i przetransportowania go do rodzaju pomieszczenia zaprojektowanego w celu uniknięcia zanieczyszczenia próbek. Ale dziwne jest to, że żaden ze spadochronów nie zadziałał.

Post zdjęcia dziwnego UFO pojawiają się na pustyni Utah

Post zdjęcia dziwnego UFO pojawiają się na pustyni Utah

Po zbadaniu stwierdzono, że przyczyną niepowodzenia może być kilka czujników, tylko średnica metalowej końcówki ołówka. Które zostały nieprawidłowo zainstalowane. Głównym celem czujników było wykrycie, kiedy siła grawitacji znacznie wzrosła, gdy opadała, a zatem spadochrony zostały aktywowane. Najwyraźniej zderzenie spowodowało różne uszkodzenia, pęknięcie różnych kapsułek i zanieczyszczenie próbek wewnątrz.

Czy spiskowcy potwierdzają to UFO?

Po odzyskaniu kapsuły statku cały zespół pracował nad zebraniem wszelkiego rodzaju materiałów, które można wykorzystać do badań i badań. Według amerykańskiej agencji kosmicznej misja Genesis nie zakończyła się niepowodzeniem.

Oczywiście jest to świetna historia z naukowego punktu widzenia, ale ufolodzy i badacze spisku nie myślą tak samo. Według jego oświadczeń, tak naprawdę wydarzyło się to, że najwyraźniej ktoś, kto należy do NASA, celowo opublikował obraz dziwnego UFO w Utah, próbując przybliżyć światu prawdę.

Ponieważ zdjęcie zostało opublikowane z samego NASA, nie można go usunąć, ponieważ stworzono by jeszcze więcej spekulacji, więc został on opanowany, tworząc wyjaśnienie misji Genesis. Jak możemy powiedzieć, historia powtarza się jeszcze raz, gdy w 1947 r. W Roswell i 2018 r. W Utah.

Czy to naprawdę kapsuła NASA, czy naprawdę obcy?

zrodlo https://misterio.tv/misterios/ovnis/filtran-imagenes-de-un-ovni-extrano-que-aparecio-en-el-desierto-de-utah

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related posts