POLICJA POTWIERDZA ODKRYCIE “SUPERMARKETU DZIECIĘCEGO”WYKORZYSTYWANEGO PRZEZ ELITARNĄ SIEĆ PEDOFILÓW

F9vepy1d8ajfyulra8ap 20 66745b9e992a2d69c6c3c24ff1526219 Image

Elitarni europejscy i międzynarodowi politycy, sędziowie i celebryci to pedofile, którzy kupują dzieci w „supermarkecie dla dzieci” pod przykrywka sierocinca w Portugalii, według byłego opiekuna domu dziecka.

Dozorca, znany tylko jako Bibi, zgłosił się, aby potępić obrzydliwe praktyki Casa Pia (Domu Pobożnych) i twierdzi, że był świadkiem “dostarczania” dzieci wysokim rangą politykom i dyplomatom, a także europejskim i międzynarodowym sławom i przedstawicielom wymiaru sprawiedliwości.

Sierociniec jest nadzorowany przez lekarza prowadzącego Ferrari, który odwiedza dzieci, aby zdecydować, które z nich zostaną sprzedane wysokiej rangi członkom portugalskiego i międzynarodowego społeczeństwa.

Daily Mail donosi: Kiedy dzieci w najsłynniejszym portugalskim sierocińcu usłyszały ryk sportowego samochodu z podjazdu, strach przeszedł przez akademiki.

Hałas mógł oznaczać tylko jedno: człowiek znany jako Doktor przychodził pukać do drzwi.

Ale ten lekarz nie zamierzał przestrzegać starej przysięgi Hipokratesa.

Zamiast tego przybył do Casa Pia (Dom Pobożnych), siedemnastowiecznego sierocińca w Lizbonie, gdzie każdego roku za wysokimi kamiennymi murami opiekuje się ponad 4000 dzieci.

Tam, gdzie to możliwe, wybierał głuchoniemych.Po sprawdzeniu, że dzieci nie miały żadnych infekcji seksualnych, lekarzowi towarzyszyła opiekunka domu dziecka, zwana Bibi, która zabrała nieszczęśliwe dzieci do czekającego samochodu.

Z lekarzem, który podążał za nim w swoim czerwonym Ferrari, Bibi pojechała furgonetką do prestiżowych domów niektórych najważniejszych członków społeczeństwa lizbońskiego – od portugalskich ministrów i wysokich rangą dyplomatów, po słynne gwiazdy telewizyjne i członków sądownictwa.

Tam dzieci były wielokrotnie wykorzystywane seksualnie. Niektórzy byli rzekomo odurzeni, aby dostosować się do przepisów, inni pili alkohol.

To trwało przez lata. Nadużycia zostały sfilmowane; zdjęcia z jednego napadu na tle seksualnym zostały następnie znalezione .w domu podejrzanego pedofila w Paryżu.

Zgodnie z dokumentacją medyczną, obrażenia ofiar były przerażające – i odpowiadały poważnej przemocy seksualnej i gwałtowi. W zeznaniach świadków wielu z nich było w stanie opisać w najdrobniejszych szczegółach domy, w których zostali zabrani, oraz zidentyfikować znaki na ciałach sprawców

Istnienie tego tak zwanego “magicznego kręgu” portugalskiego establishmentu, rzekomo zaangażowanego w międzynarodowy pierścień pedofilski z chłopcami i dziewczętami z Casa Pia, zostało porównane w zeszłym tygodniu do trzęsienia ziemi, które wstrząsnęło Portugalią do jej fundamentów.

Nowe zarzuty dotyczące wielkości sieci zostaną złożone w najbliższych tygodniach do Sądu Najwyższego kraju.

Pośród pogłosek o powiązaniach z innymi gangami pedofilskimi w Europie i USA oczekuje się, że międzynarodowi eksperci ds. przestępstw seksualnych wobec dzieci i zabójstw pojawią się w sądzie po ponownym otwarciu sprawy, cztery lata po tym, jak grupa ofiar złamie milczenie trwające ponad 30 lat.

Dowodzi to tego, co międzynarodowe organizacje przestępcze od dawna podejrzewały: że Portugalia stała się magnesem dla drapieżnych pedofilów z całego świata, którzy korzystają z liberalnych praw tego kraju i polują na dużą liczbę biednych, porzuconych dzieci.

Pedro Namora, były sierota z Casa Pia, który był świadkiem 11 gwałtów na współsierotach, przypinając je do łóżek, uważa, że elementy przemocy spiskowały w celu stłumienia skandali, z obawy przed zniszczeniem reputacji kraju.

“Portugalia jest rajem dla pedofilów”, powiedział pan Namora, obecnie prawnik prowadzący kampanię na rzecz ofiar Casa Pia. “Jeśli wszystkie nazwy wyjdą na jaw, to będzie to trzęsienie ziemi w Portugalii. Pracuje tu ogromna, wyrafinowana sieć – rozciągająca się od rządu do sądownictwa i policji”.

“Sieć jest ogromna i niezwykle potężna. Są tu sędziowie, ambasadorzy, policja, politycy – wszyscy kupili dzieci z Casa Pia. Niezwykle trudno jest go złamać. Ci ludzie kryją się za sobą nawzajem, bo jeśli jeden z nich zostanie aresztowany, to wszyscy są aresztowani. Nie chcą, żeby ktokolwiek wiedział.”

Teraz 54, Pan Namora patrzył jak przyjaciele popadają w alkoholizm, narkomanię i śmierć po traumatycznych doświadczeniach z dzieciństwa w Casa Pia. “Byłem jedynym, który to zrobił”, powiedział. “Co mogłem zrobić? Nie mogłem się zamknąć.

Otrzymywał groźby śmierci i ostrzeżenia o tym, co stanie się z jego własnymi dziećmi, gdy podeszła do niego sierota o imieniu “Joel” i powiedziała, że wybitni pedofile wykorzystywali Casa Pia jako “supermarket dziecięcy”.

Namora był zagrożony po tym, jak walczył o maltretowane dzieci, z którymi dorastał. Po wezwaniu przez nieznajomego, który zaoferował spłatę kredytu hipotecznego, powiedziano mu o dokładnych ruchach jego własnej trójki dzieci.i ostrzeżono, że oni i ich ojciec dojdą do dziwnego końca, jeśli nie będzie trzymał gęby na kłódkę.

  • Namora, otwarty i ciepły człowiek, jest mało prawdopodobnym teoretykiem spisku, ale uważa, że przypadek, który odkrył w 2003 r., podkreśli rosnącą atrakcyjność Portugalii dla pedofilów, którzy w ostatnich latach widzieli szóstkę dzieci znikających.

Jedną z przyczyn tego odwołania jest fakt, że w ubiegłym roku, w okresie poprzedzającym zbliżający się proces, prawo zostało złagodzone w sposób spokojny, co oznacza, że powtarzające się wykroczenia przeciwko temu samemu dziecku zasługiwałyby tylko na jeden zarzut – i niższy wyrok.

Pierwsze dochodzenie zostało źle przeprowadzone, gdy w 1982 r. po raz pierwszy złożono w Casa Pia zarzuty złego traktowania. Carlos Silvino, człowiek znany jako Bibi, był kojarzony z gwałtami i napadami, ale policja “zgubiła” zdjęcia przedstawiające wybitnych polityków z Lizbony z nim i dziećmi.

Został oskarżony dopiero po tym, jak w 2003 roku zgłosiły się dziesiątki dzieci. Jorge Ritto, były ambasador Portugalii, został również oskarżony o wykorzystywanie dzieci.

Ritto, jak się okazało, również kiedyś został odesłany do domu w hańbie przez oddział w Niemczech po incydencie z chłopcem w parku.

Spisek na tym się nie skończył. Teresa Costa Macedo, była sekretarz stanu ds. rodziny, ujawniła, że wiedziała o wydarzeniach z początku lat 80. i że powiadomiła generała Antonio Ramalho Eanesa, ówczesnego prezydenta Portugalii, o zarzutach.

Pani Costa Macedo, która milczała przez dwie dekady po ostrzeżeniu, że zostanie zabita, jeśli będzie przemawiać, mówi teraz, że dozorca był “tylko jednym z elementów ogromnej sieci pedofilskiej, obejmującej ważne osoby w naszym kraju”. To nie był tylko on. [dozorca] Był opiekunem dzieci dla znanych osób, od dyplomatów i polityków po osoby związane z mediami”.

Jeszcze jako minister rządu Costa Macedo przekazał policji “zdjęcia, raport o metodach wyprowadzania dzieci z sierocińca i zeznania niektórych dzieci”.

Wiele z tych zdjęć znaleziono w domu byłego ambasadora Jorge Ritto. Policja znalazła podobno czworo zatrzymanych dzieci, które zaginęły w Casa Pia.

Pod uzbrojonym strażnikiem w kryjówce Bibi mogła nazwać siebie szczęściarzem w zeszłym tygodniu. Pierwotnie spotkał się z oskarżeniami, że wykorzystał seksualnie ponad 600 dzieci. Od tego czasu zredukowano to do 30.

Silvino wskazał na wysoki poziom konspiracji, mówiąc: “Nie mogą mnie dotknąć – zbyt wiele osób jest w to zamieszanych.”

Po aresztowaniu Ritto, policja przesłuchała Carloza Cruza, znanego jako portugalski “Mr. Television”, oraz Joao Diniza, wysokiej rangi lekarza i kierowcę czerwonego Ferrari. Sieć poszłaby dalej. Paulo Pedroso, minister rządu, został aresztowany i przeczytał 15 przypadków wykorzystywania seksualnego dzieci.

Wśród oskarżeń, że sieci pedofilskie stały się endemiczne w Portugalii – europejskie siły policyjne Interpolu uznały ten kraj za jednego z najgorszych sprawców w Europie – istnieje obawa, że skandal Casa Pia przysłoni słynny belgijski przypadek Marca Dutroux, w którym aresztowanie znanego pedofila i mordercy dzieci ujawniło brudny obraz korupcji sądowej i politycznej.

Kultura, w której pozwolono działać tak poważnej sieci molestujących dzieci, jest tą samą kulturą, która dominuje w całej Portugalii.

Czy to ta postawa doprowadziła do pokręconego wstępnego dochodzenia w sprawie Madeleine McCann?

Zrodlo https://www.joy2share.org/read-blog/6_de-politie-bevestigt-de-ontdekking-van-de-039-kindersupermarkt-039-die-door-de-e.html

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related posts