COOKE: DRAPIERZNY PEDOFIL

570385 Cooke300

Sidney Cooke jest uważany za niebezpiecznego i drapieżnego pedofila, który nawet w wieku 72 lat pozostaje stałym zagrożeniem dla młodzieży.

Otrzymał dwa dożywotnie wyroki za katalog przestępstw polegających na systematycznym gwałcie i wykorzystywaniu dwóch braci przez kilka lat.

Ale te przerażające przyznania się są tylko jedną z serii zdeprawowanych czynów, które uporczywy przestępca popełnił w ciągu ostatnich trzech dekad.

Jako pracownik targów Cooke mógł podróżować po kraju, żerując na wrażliwej młodzieży.

Znany przez kolegów jako Hissing Sid, założył na swoich placach zabaw w całym kraju maszynę „Test Your Strength”, korzystając z okazji, aby spotkać chłopców i zwabić ich w zdeprawowane orgie homoseksualne.

Tortury seksualne

Wraz ze swoimi chorymi przyjaciółmi Robertem Oliverem, Lennie Smithem i Leslie Bailey odurzał dzieci, zanim poddał je brutalnym atakom.

Cooke, który zwykle nosił brudny garnitur i trykotowy kapelusz, był jednym z gangów z lat 80. podejrzanych o odpowiedzialność za zabicie nawet dziewięciu młodych chłopców podczas orgii seksualnych.

Działając z mieszkania na osiedlu Kingsmead w Hackney we wschodnim Londynie, gang wynajął chłopców na wynajem lub porywał dzieci z ulic i poddawał je okropnym torturom seksualnym.

„Nie mogę wymyślić nic gorszego, co mogłoby spotkać człowieka i wrażliwego młodego człowiekaDetektyw Superintendent David Bright
„Nie mogę wymyślić nic gorszego, co mogłoby spotkać człowieka i wrażliwego młodego człowieka„Nie mogę wymyślić nic gorszego, co mogłoby spotkać człowieka i wrażliwego młodego człowiekaDetektyw Superintendent David Bright
Detektyw Superintendent David Bright

Były robotnik rolny poprowadził pedofilski pierścień więziony za zabicie 14-letniego Jasona Swifta z Hackney we wschodnim Londynie w 1984 roku

. Gang mężczyzn zapłacił po 5 funtów za seks z Jasonem w „śmierdzącym, brudnym” mieszkaniu, którego używali na Kingsmead.

Kilka godzin później był martwy. Jego ciało znaleziono w płytkim grobie na obrzeżach Londynu. David Bright, detektyw

„zły człowiek”

, który brał udział w polowaniu na zabójców nastolatka, powiedział: „Nie mogę wymyślić nic gorszego, co mogłoby spotkać człowieka i wrażliwego młodego człowieka.

” Cooke jest bardzo twardy i odporny człowiek. Jest bardzo silną postacią, ale jest złym człowiekiem. ”

Cooke został skazany na 19 lat więzienia za zabójstwo Jasona, ale później udało mu się zmniejszyć wyrok do 16 lat przez sędziów sądu apelacyjnego i został zwolniony po dziewięciu w 1998

roku. Przekonał sędziów, że Leslie Bailey był złym geniuszem i mózg za gangiem.

Cooke został jednak nazwany przez Baileya jednym z zabójców siedmioletniego Marka Tildesleya, który zniknął w czerwcu 1984 roku.

Rozpaczający rodzice

Mark zniknął po wizycie w wesołym miasteczku w pobliżu jego domu w Wokingham, Berks.

Jego rower został odzyskany w pobliżu, ale nigdy nie znaleziono jego śladu. Policja uważa, że ​​Cooke zwabił go z targów za obietnicę 50 paczek słodyczy, zanim został torturowany i zabity przez gang Cooke’a w karawanie.

Cooke wskazał, że wie, gdzie pochowane jest ciało Marka, ale nie chce powiedzieć policji ani pogrążonym w żałobie rodzicom, gdzie dokładnie jest jego grób.

Dzieci, które były wykorzystywane przez Sidneya Cooke, poniosły jedne z najgorszych i najokrutniejszych przestępstw seksualnych, jakie można sobie wyobrazićDyrektor NSPCC Jim Harding
Dzieci, które były wykorzystywane przez Sidneya Cooke, poniosły jedne z najgorszych i najokrutniejszych przestępstw seksualnych, jakie można sobie wyobrazićDzieci, które były wykorzystywane przez Sidneya Cooke, poniosły jedne z najgorszych i najokrutniejszych przestępstw seksualnych, jakie można sobie wyobrazićDyrektor NSPCC Jim Harding
Dyrektor NSPCC Jim Harding

W 1991 r. Prokuratura koronna odmówiła oskarżenia Cooke o zabójstwo Marka.

Podczas pobytu w londyńskim więzieniu Wandsworth Cooke był podziwiany przez innych pedofilów za zakres jego deprawacji i długość, na jaką był gotów usidlić swoje ofiary.

Gniewne protesty powitały jego zwolnienie z więzienia w zeszłym roku i był zmuszony kontynuować ruch, gdy tylko jego tożsamość została odkryta.

W końcu mieszkał, na własną prośbę, w pakiecie trzech cel na komisariacie policji w Yeovil w Somerset, gdzie Ministerstwo Spraw Wewnętrznych dostarczyło mu telewizor, pralkę, kuchenkę mikrofalową i małą kuchenkę.

Prawie rok po zwolnieniu Cooke został aresztowany na komisariacie przez detektywów Thames Valley Police, którzy badali zarzuty gwałtu i innych poważnych przestępstw seksualnych, które ujawniły się po dokumencie Channel 4, Dispatches.

Po skazaniu dyrektor NSPCC Jim Harding powiedział o zdaniu: „Dzieci, które były wykorzystywane przez Sidneya Cooke, cierpiały z powodu najgorszych i najokrutniejszych przestępstw seksualnych, jakie można sobie wyobrazić.

” Nigdy nie powinien był zostać uwolniony po odbyciu ostatniego wyroku. Mamy szczerą nadzieję, że już nigdy nie będzie miał możliwości skrzywdzenia innego dziecka ”.

ZRODLO http://news.bbc.co.uk/2/hi/uk_news/570385.stm

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related posts