PEDOFIL LEON BRITTAN UMIERA -POJAWIA SIE PRAWDA O DZIECIĘCYCH ORGIACH SEKSUALNYCH

Leon Brittan Paedo

Śmierć byłego sekretarza spraw wewnętrznych Leona Brittana oznacza dzisiaj, że prawda o jego rzekomej przeszłości Pedofila i jego bezczynności w odniesieniu do wymiany informacji pedofilskich (PIE) może wreszcie ujrzeć światło dzienne.

Sunday Mirror poinformował, że były minister gabinetu został złapany na wideo podczas zdeprawowanej orgii w Elm Guest House w Londynie. Dotyczyło to nieletnich dzieci. Był i być może jest członkiem pierścienia pedofilskiego, który nie tylko organizował imprezy seksualne z chłopcami z domów dziecka, ale także nagrywał filmy z tabaką. W jednym filmie mały chłopiec został zgwałcony przez gangów i torturowany aż do śmierci.

Sunday Mirror nie wymienił zboczeńca, ale młyn plotek nazywa Leona Brittana. Szczegóły tej zbrodni nie są łatwe do odczytania. Nie zostało jeszcze potwierdzone, że był to Brittan na imprezie lub że był on zaangażowany w zabijanie dzieci.

Poseł, którego książka podniosła zarzuty o wykorzystywanie seksualne wobec nieżyjącego liberalnego polityka Sir Cyrila Smitha, zamierza wykorzystać przywilej parlamentarny, by w przyszłym tygodniu wnieść podobne roszczenia przeciwko drugiemu żyjącemu parlamentarzystowi.

Simon Danczuk, poseł do spraw pracy w Rochdale, powiedział w niedzielę The Independent, że „jeśli zadam jakiekolwiek pytanie, czuję się zobowiązany do udzielenia odpowiedzi na to pytanie”, gdy 1 lipca przedstawi dowody komisji specjalnej do spraw wewnętrznych. Poseł w komisji potwierdził, że pan Danczuk rzeczywiście zostanie zapytany o odwiedzających Elm Guest House w południowo-zachodnim Londynie w latach 70. i 80. XX wieku, gdzie postawiono zarzuty dotyczące wykorzystywania seksualnego i pielęgnacji dzieci przez polityków.

Od dawna wiadomo, że pierścień Pedofilów działał w ścisłym związku z Downing Street i że była premier Margaret Thatcher zatuszowała swoje zbrodnie. Ci pedofilscy zboczeńcy byli w jej rządzie i mieli pracę wspierającą Partię Konserwatywną (torysów). Thatcher’s Premiership zastąpi premiera Edwarda Heatha, który torturował i zabijał chłopców z domu dziecka w Jersey Haut de la Garenne. Thatcher go nienawidził, a Brittan był jego przyjacielem. Te objawienia mogły wówczas obalić rząd i mogą to uczynić teraz, gdy trwa ukrywanie.

Stołeczna policja przesłuchała Brittana. Oczywiste jest, że z bardzo wysokim politykiem przeprowadzono wywiad w grudniu 2013 r. I ponownie niedawno.

Wymiana informacji o pedofilach

Jako sekretarz stanu Brittan znalazł się pod presją zakazu wymiany informacji pedofilskiej (PIE). SROKA prowadząca kampanię za wiek zgody zmniejszony do 4 lat. Innymi słowy, chcieli zalegalizować pedofilię. Zignorował presję i stworzył politykę, która faktycznie chroniła pedofilów i zachęcała ich do infiltracji do szkół i domów dziecka.

PIE miała ponad 1000 członków na początku lat osiemdziesiątych. Ci ludzie byli wybitni i potężni; brytyjskie establishmenty starały się utrzymać całość w ryzach. Tajne służby ostrzegły policję i dziennikarzy, którzy zagrozili „bezpieczeństwu państwa”, wystawiając pedofilów w rządzie. Sieć się jednak zamyka i miejmy nadzieję, że wkrótce pojawi się wiele wybitnych osobistości.

Założymy się, że lawina informacji o przeszłości Paedohpile lorda Leona Brittana wkrótce wyjdzie, gdy już nie żyje, a przepisy o zniesławieniu już nie obowiązują. Patrz na przestrzeń … 

ZRODLO https://newspunch.com/paedophile-leon-brittan-dies-truth-about-child-sex-orgies-to-emerge/

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related posts