RATOWANIE SWIATA

Goju

▪️Cały świat jest zamknięty.

▪️ Książę Harry i Megan opuszczają rodzinę królewską.

▪️ Książę Andrew jest znanym pedofilem, bardzo bliskim Jeffreyowi Epsteinowi (skazanemu za pedofilię i handel ludźmi / seksem / niewolnikami) i wielokrotnie odwiedzał wyspę Epstein.

▪️ Poszukaj informacji o wyspie Epstein i dzienniku odwiedzających wyspę.

▪️Poszukaj informacji o Pizzagate (e-maile Clinton / Podesta) i dokumenty fbi ujawniające pedofilów „tajny język kodu i symbolika”

▪️ Wiki wycieki ujawniły Hillary Clinton za to, że była handlarzem dzieci (sex) (wraz z Obamą, Podestą i wieloma innymi u władzy) i usunęła około 340 000 e-maili, zniszczyła laptopa i telefon komórkowy, z którego korzystała w biurze… i ucieka z tym bez konsekwencji?

▪️ Przeszukaj laptopa Weiner.
Naprawdę przerażające działania wobec dzieci, ale przez kogo?

▪️Trump zostaje wybrany i pozostaje wybrany. Impeachment nie powiódł się. Rosyjska ingerencja w wybory również.

▪️Harvey Weinstein, największa zaraza Hollywood, został w końcu aresztowany za przestępstwa seksualne i nagle dostaje „wirusa”?

▪️ Książę Karol, a teraz także Królowa mają „wirusa”, a jednak królowa uciekła z pałacu, aby się izolować…?

▪️Adrenochrom (krew dzieci z adrenaliną) jest zatwierdzony przez FDA, wraz z informacjami patentowymi, google.

▪️Epstein [nie] zabił sie w więzieniu.

▪️Isaac Kappy [nie] powiesił się na tym moście. Zarówno Kappy, jak i Epstein współpracowali z policją i nadawali naprawdę WIELKIE imiona tym, którzy uczestniczyli w pedofilii i handlu ludźmi, wśród innych chorych zbrodni przeciwko ludzkości.

▪️ Bill Gates usilnie domaga się szczepionek [skladniki] i globalnej depopulacji. Ciekawe , że Gates posiada 15% WHO (Światowej Organizacji Zdrowia). Tak, WHO jest biznesem, który jest również własnością George’a Sorosa i Rockerfellerów. Nie znasz ich? Wykonaj swoje badania. Ponadto zbadaj Agendę 21.

▪️ Bill Gates mówi o pandemii na TedTalk [2015] i stwierdza, że ​​nie bedziemy gotowi, kiedy nastąpi.

▪️Obama przewiduje pandemię [2014] i mówi o tym, że nastąpi ona w ciągu najbliższych 5 lat. Zbieg okoliczności? Myślę, że nie.

▪️ Obrazy Google dla nowego kwartału 2020. Co powiesz na ten projekt?

▪️Lucyferowscy artyści, tacy jak Madonna i Lady GaGa, starają się poprowadzić swoich zwolenników, aby ślepo wspierali Gatesa i jego program dotyczący zatwierdzonych szczepionek COVID19. Nowa okładka albumu Lady GaGa wygląda jak scena ze zbioru ludzi w filmie Matrix (bardzo niepokojąca). Jej album nazywa się także „Chromatica” i kiedy dowiesz się, co to jest adrenochrom, nie przeczytasz tego samego. Może posłuchasz piosenki Madonny „Illuminati” i dowiesz się, dlaczego Madam X nosi naszywkę na lewym oku. (Już sama ta informacja powinna wywołać u ciebie mdłości). Zbieg okoliczności? Nie ma szans.

▪️ Marina Abramovic ma 73 lata (pamiętaj swój wiek, kiedy widzisz jej aktualne zdjęcia), bardzo mroczną, bardzo chorobliwą artystkę, która wystąpiła jako nowa twarz Microsoftu, ale została usunięta 3 dni po emisji reklamy. Z powodu ogromnej liczby negatywnych opinii na temat jej „zmienionej rzeczywistości” zmuszona była ustąpić, a film został usunięty. Masy budzą się i kolektyw widział ją jako potwora, którym naprawdę jest, a reklama ją odrzuciła. (Widzisz, jak potężna jest JEDNOŚĆ? My to zrobiliśmy!) Mroczna sztuka Abramovic jest próbą znormalizowania jej lucyferiańskich rytualistycznych ludzkich ofiar, żądzy krwi, kanibalizmu i pedofilii.
(Google „Spirit Cooking” i niektóre obrazy jej „sztuki”, ale ostrzegam, niektóre są dość niepokojące i w grę wchodzą dzieci / niemowlęta / krew / kości)

▪️Google jest obecnie nieocenzurowane i możesz uzyskać dostęp do tych informacji. (Dlaczego teraz?)

▪️ Partia skażonego adrenochromu została wyprodukowana w Wuhan … zbieg okoliczności?

▪️600 meksykańskich karteli narkotykowych zostało niedawno aresztowanych, jedno z największych rozbić w historii USA … dlaczego o tym nie słyszeliśmy? Jeśli nadal nie rozumiesz, nie znalazłeś w Google (US6506148 B2).

▪️Trump często mówi o wojnie z „niewidzialnym wrogiem” podczas codziennych spotkań. Kilka stwierdzeń utknęło we mnie. Trump twierdzi, że nigdy nie widział czegoś takiego „to”, że najbliższe porównanie miałoby miejsce w 1917 r. (I wojna światowa). Trump powiedział, że tysiące żołnierzy są rozmieszczane w stanach, aby pomóc „rozlać się po ulicach” podczas walki z tym niewidzialnym wrogiem, i powiedział, że będzie wiele ofiar śmiertelnych, ale byłoby ich znacznie więcej, gdybyśmy nie dzialali natychmiast.
Trump jest bardzo ostrożny ze swoimi słowami i naprowadza cię do pytania, czy w ogóle mówi o wirusie.

▪️ Wzrost „trzęsień ziemi” w całym US jest dość niepokojący … Zbadaj różnicę między podziemnymi bombami a trzęsieniem ziemi w naturalny sposób, a zdasz sobie sprawę, że większość z nich nie jest trzęsieniem ziemi.

▪️ 298 Królewskich saudyjczyków, miliarderów, prawników i sędziów niedawno aresztowano za przestępstwa i korupcję.

▪️2 chińskich obywateli i 1 profesor z Harvardu (dr Lieber jest przewodniczącym wydziału chemicznego na Harvardzie, który specjalizuje się w nanotechnologii) zostali oskarżeni o szpiegostwo gospodarcze kilka tygodni temu (wszyscy byli na liście płac w Chinach), co ma ogromne znaczenie dla Wuhan , „ucieczka” Covida-19 z laboratorium w Wuhan. Zbadaj to.

▪️ Ludowa Armia Wyzwolenia, kim oni są?

▪️Trump rozbił Bank Federalny, kupił całe złoto, a teraz posiada klucze do utworzenia złotej waluty, usuwając FIAT. Bank Federalny i Skarb Państwa zasadniczo się połączyły. Trump jest teraz przewodniczącym globalnego systemu bankowego z pieniędzmi ludzi. 99% światowego bogactwa nie będzie już własnością złego, chciwego i skorumpowanego 1%, takiego jak rodziny Rotszyldów, Rockefellerów, Sorosa i Goldmana.

▪️ Dziesiątki najpotężniejszych prezesów na świecie ustąpiły… dlaczego? Amazon, Victoria’s Secret, Google, Disney, Microsoft, Groupon i ponad 1300 czołowych dyrektorów generalnych… odeszło. To było przed katastrofą, pamiętajcie.
(Przed czym oni uciekają ?)

▪️ Dokonano tysięcy aresztowań za handel dziećmi, handel ludźmi i wykorzystywanie seksualne … ale media nie mówią o tym … co oni ukrywają? Pielęgniarki w US zgłaszają się publicznie, mówiąc o tym, że w tej chwili leczą setki dzieci w szpitalach … nie z powodu koronawirusa, ale z powodu niedożywienia, niektóre wyjątkowo zdeformowane i wszystkie z ekstremalnymi uszkodzeniami psychicznymi z powodu urazu.

▪️ Powszechnie wiadomo, że na całym świecie istnieją podziemne systemy tunelowe (badania D.U.M.B.) które od dziesięcioleci są wykorzystywane do handlu ludźmi w celu wykorzystywania seksualnego i pobierania organów. Trwa obecnie monumentalna operacja wojskowa, której dowodem jest POTUS, mający na celu odkrycie tych dzieci, aresztowanie ich i zatrzymanie tego zła raz na zawsze. Pamiętasz trzęsienia ziemi, o których mowa wcześniej?

To, co widzisz, to wojna. Niewidzialna wojna, którą Trump wciąż podejmuje … * III wojna światowa jest duchowa *

To wojna między Trumpem i jego tajną służbą przeciwko elitom, bankierom i mediom głównego nurtu. (Która wygrywa)

Wojna między dobrem a złem.

Zwróć uwagę na większy obraz. Trump aresztował i złapał więcej pedofilów i handlarzy dziećmi na świecie … ale założę się, że nie wiedziałeś o tym, ponieważ główny nurt ( finansowany przez George’a Sorosa) mówi, ze jest kretynem.

Trump przejdzie do historii w nadchodzących tygodniach.

Nie ma powodu do paniki ani strachu. To wszystko działa tak, jak trzeba, aby Trump i jego zespół usunęli korupcję i władzę, która opodatkowała ciężko zarobione dolary, obciążyła twoje pożyczki i karty kredytowe odsetkami i ściągnęła wełnę na twoje oczy. Żyjemy jako wystarczająco długo niewolnikami systemu.

Zobaczysz, jak wywoływane są wielkie nazwiska, do tego stopnia, że ​​nie chcesz w to uwierzyć.

Oprah
Ellen.
Obama
Bramy
Clintons.
Podesta.
Hanks.
Madonna.

Lista jest długa i długa …

Jeśli nadal wierzysz, że 11 września był atakiem terrorystycznym Osamy Bin Ladina, który szkolił osły do ​​latania cessnami, które następnie magicznie poprawiły umiejętności Boeinga i wleciały aluminiowymi samolotami we wzmocnione stalą wieże 580 m, które zawaliły się jak talia kart, nie wspominając już o wieży 7, która była przecznicę dalej, ale został złożona. (Nie zapominajmy o 6 pieczęciach, które zabiły Osamę, które zginęły w tajemniczej katastrofie śmigłowca.

Niektóre duże banki zbankrutują, już są na kolanach, podatek dochodowy zniknie, a elity nie będą już rządzić tobą ani światem.

Nie wierzysz mi? Weź to, co mówię z odrobiną dystansu, ale zrób research dla siebie.
Osobiście czytałbym e-maile Clinton na Wikileaks. Gdy je przeczytasz, uwierzysz w resztę. Wielu najpotężniejszych ludzi jest bardziej chorych i złych, niż można sobie wyobrazić.

Tekst skopiowany i przetłumaczony

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related posts