SKANDAL PEDOFILSKI W ONZ. EKSPERT MÓWI O 60 TYS. GWAŁTÓW!

Pobrane (2)

Peter Newell, wieloletni ekspert ONZ, został skazany w zeszłym roku na 6 lat i 8 miesięcy więzienia za wykorzystywanie seksualne chłopców. Przez wiele lat pracował jako ekspert ds. walki właśnie z przemocą wobec dzieci. Newell jest także współautorem dokumentu UNICEF na temat wdrażania konwencji praw dziecka na świecie (!).

Jednak to nie jedyny przypadek wykorzystywania dzieci przez pracowników i wolontariuszy ONZ lub podległych im agencji. Sekretarz Generalny ONZ Antonio Gutteres przyznał w 2016 roku, że tylko w ciągu jednego miesiąca pracownicy organizacji dopuścili się 311 przypadków wykorzystywania seksualnego, które zostały zgłoszone.

Pracownicy ONZ wykorzystują dzieci i kobiety

Na tej podstawie profesor Andrew MacLeod, były szef Centrum Koordynacji ds. Kryzysu ONZ oszacował, że w ostatniej dekadzie pracownicy organizacji mogli dokonać nawet 60 tysięcy gwałtów – głównie na nieletnich i kobietach z krajów trzeciego świata, którzy boją się o tym mówić. Jego zdaniem w ONZ może pracować około 3300 pedofilów.

„Kiedy nosisz koszulkę UNICEF, nikt nawet nie pyta jakie są twoje zamiary. Metodą dostępu do dzieci jest dołączenie do organizacji charytatywnej niosącej pomoc dzieciom za granicą, co jest zarówno obrzydliwe, jak i niestety logiczne” – stwierdził Andrew Mac Leod.

Były aktywista i konsultant UNICEFu Peter Newell został prawomocnie skazany za wykorzystywanie seksualne dwunastolatka. Pracownik instytucji odpowiedzialny był za…przeciwdziałanie przemocy rodzinnej wobec dzieci.

77 letni Peter Newell został skazany przez brytyjski sąd na sześć lat więzienia. Do przestępstwa doszło w latach sześćdziesiątych. Newell przyznał się do pięciokrotnej napaści seksualnej na dziecko poniżej 16 roku życia. Newell propagował na świecie sprzeciw wobec kar cielesnych dla dzieci. Zaznaczmy, że nie chodziło tu o poważną przemoc domową lecz tradycyjnego „klapsa”.  

Od 2013 r. sprawował funkcję Koordynatora ds. Światowej Inicjatywy Zakończenia wszelkiego rodzaju Kar Cielesnych Wobec Dzieci. Przedstawiciele organizacji powiedzieli brytyjskiemu „Daily Mail”, że aresztowanie Newella było dla nich niebywałym zaskoczeniem.

Sprawa wychodzi na jaw w kontekście ujawnienia skandalu dotyczącego pracowników ONZ, którzy przez lata dopuszczali się przestępstw seksualnych na podopiecznych z całego świata. Liczbę przestępstw szacuje się na nawet 60 tys.

Ironiczne w całym kontekście wydają się słowa samego skazanego z jego przemowy w Indiach:  

– Przyzwolenie na naruszenia dziecięcej niezależności, godności i fizycznej integralności „dla dobra dziecka” implikuje ukazanie go jako rzeczy – własności, którą się posiada. Otwiera to możliwość do dalszego wykorzystywania dziecka , włączając w to wykorzystywanie seksualne… – wskazywał Newell.  

źródła:
https://www.lifesitenews.com/…worldwide
https://www.pch24.pl/…seksualne,58485,i.html

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related posts