PORAŻAJĄCE WYZNANIE AKTORA O PEDOFILI W HOLLYWOOD

Takiego skandalu w Hollywod jeszcze nie było. Elijah Wood, aktor znany na świecie przede wszystkim z roli Frodo we „Władcy Pierścieni”, ujawnił w wywiadzie dla „Sunday Times”, że w filmowym mieście od lat istnieje „zorganizowana pedofilia”, której nikt nie przeciwdziała. – Ofiary nie potrafią mówić tak głośno jak wpływowi ludzie – powiedział.

35-letni aktor zelektryzował media szokującą wypowiedzią o pedofilii w Hollywood. W wywiadzie dla „The Sunday Times” stwierdził, że w Hollywood za przyzwoleniem wpływowych ludzi wykorzystuje się seksualnie młodszych aktorów. Według niego jest tak od lat i nic nie wskazuje na to, żeby miało się to zmienić. – Ofiary nie potrafią mówić tak głośno, jak wpływowi ludzie – stwierdza Wood i oświadcza, że pedofile są chronieni przez grube hollywoodzkie ryby.

Wood zetknął się z filmowym środowiskiem w wieku 8 lat. Jak mówi, tylko dzięki przemyślanym działaniom jego matki, nie spotkało go to, co innych aktorów. Mama zabraniała mu chodzić na imprezy branżowe, gdzie najczęściej pojawiały się niemoralne propozycje i dochodziło do nadużyć w stosunku do niepełnoletnich. – Dla niej ważniejsze było wychowanie mnie na porządnego człowieka, niż przyspieszanie mojej kariery – wyznał.

Aktor dodał też, że dzieci stykając się po raz pierwszy z filmowym światem nie są do końca świadome niebezpieczeństw, jakie czyhają na nie ze strony dorosłych, wykorzystujących swoją silną pozycję, a jednocześnie zależy im na sukcesie. – Można je uciszyć, ale w ich psychice często powstają nieodwracalne zmiany – podkreślił.

Corey Feldman, inny znany aktor, który swoją karierę rozpoczynał w latach 80-tych opowiedział w 2012 roku w jednym z brytyjskich tabloidów, że kiedy miał 14-15 lat był otoczony przez zboczeńców.

Aktor przypomniał również w wywiadzie sprawę dziennikarza BBC, Jimmiego Savila, który przez dekady gwałcił gości swojego programu za milczącym przyzwoleniem otaczających go ludzi. Świat dowiedział się o jego perwersjach dopiero po jego śmierci.

ZRODLO https://www.fakt.pl/wydarzenia/swiat/elijah-wood-opowiedzial-o-zorganizowanej-pedofilii-w-hollywood/mj4m8sv

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related posts