WHO: DZIECI W WIEKU 4 LAT I MLODSZE POWINNY BYC NAUCZANE O MASTURBACJI WE WCZESNYM DZIECINSTWIE

Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) promuje nauczanie dzieci w wieku od 0 do 4 lat na temat masturbacji i „tożsamości płciowych”12 maja 2020 r

Według Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) dzieci poniżej czwartego roku życia powinny uczyć się o masturbacji, ponieważ mają „prawo do odkrywania tożsamości płciowej”, a porady dotyczące edukacji seksualnej wywołują oburzenie ze strony tych, którzy twierdzą, że wytyczne WHO dla małych i wrażliwych dzieci są niebezpieczny. 

Chociaż światowi eksperci WHO ds. Zdrowia na temat edukacji seksualnej służą jako tak zwany „standard” dla europejskich nauczycieli, ta forma tematów o charakterze seksualnym dla niemowląt, małych dzieci i małych dzieci na tematy takie jak homoseksualizm, masturbacja, tożsamość płciowa i bezpieczny seks zachowanie.

Nawet dzieci poniżej 4 roku życia są specjalnie przepisane na taką edukację zgodnie ze standardami WHO , z „rozmnażaniem człowieka (skąd pochodzą dzieci)” i „masturbacją we wczesnym dzieciństwie” wśród sugerowanych lekcji dla tej grupy wiekowej.

W szczególności dokument zatytułowany „ Standardy edukacji seksualnej w Europie ”, opublikowany przez Biuro Regionalne WHO dla Europy i Federalne Centrum Edukacji Zdrowotnej (BZgA), stwierdza, że ​​małe dzieci w wieku od 0 do 4 lat powinny dowiedzieć się o „przyjemności i przyjemność dotykania własnego ciała [i] masturbacji we wczesnym dzieciństwie ”.

WHO uważa, że ​​dzieci w wieku od 0 do 4 lat powinny dowiedzieć się o „radości i przyjemności dotykania własnego ciała [i] masturbacji we wczesnym dzieciństwie”.  Jeśli chodzi o dzieci w wieku od 4 do 6 lat, dokument zaleca, aby dzieci te otrzymały informacje o „związkach osób tej samej płci” oraz wskazówki, jak „utrwalić swoją tożsamość płciową”.
WHO uważa, że ​​dzieci w wieku od 0 do 4 lat powinny dowiedzieć się o „radości i przyjemności dotykania własnego ciała [i] masturbacji we wczesnym dzieciństwie”. Jeśli chodzi o dzieci w wieku od 4 do 6 lat, dokument zaleca, aby dzieci te otrzymały informacje o „związkach osób tej samej płci” oraz wskazówki, jak „utrwalić swoją tożsamość płciową”.

Dokument też się nie kończy. Mówi dalej, że dzieci w wieku od 6 do 9 lat powinny być uczone o „pozytywnym wpływie seksualności na zdrowie i dobre samopoczucie”, podczas gdy starsze dzieci w wieku od 9 do 12 lat powinny otrzymywać informacje o ich pierwszym doświadczeniu seksualnym, orientacji płciowej i „umiejętnościach”, które umożliwi dzieciom „podjęcie świadomej decyzji o doświadczeniach seksualnych lub nie”.

Ta propozycja, zawarta w wytycznych WHO dotyczących edukacji seksualnej, została głośno sprzeciwiana przez The Christian Institute .

Christian Institute stwierdza, że ​​„wielokrotnie ostrzegał, że dzieci nie powinny być narażone na materiały, które je seksualizuje”.

Ta chrześcijańska organizacja charytatywna prowadzi działalność lobbingową przeciwko radykalnym programom edukacyjnym ukierunkowanym na seksualność dzieci. W kwietniu instytut ogłosił, że zmusił radę hrabstwa Warwickshire w Anglii do usunięcia programu „Wszystko o mnie”, realizowanego przez około 200 szkół podstawowych, ponieważ program „zachęcał do masturbacji i zawierał„ nieobliczalnie graficzne ”obrazy seksualne, które jednak nie odnosiły się do małżeństwo.”

Według Christian Institute program zachęcał także szkoły do ​​ukrywania pewnych informacji przed rodzicami, takich jak nocleg w nocy z uczniami innej płci lub status dziecka transpłciowego.

Komentując program „Wszystko o mnie”, John Denning , dyrektor ds. Edukacji w Christian Institute, podkreślił, że relacje i edukacja seksualna muszą być „wyważone, obiektywne i krytyczne”, a nie „popychać kontrowersyjne poglądy jako ideologia transpłciowa”.

„Bardzo wyraźne obrazy i jednostronna ideologia„ Wszystko o mnie ”nie mają miejsca w edukacji w zakresie relacji międzyludzkich” – powiedział Denning.

zrodlo https://rmx.news/article/article/who-kids-under-4-should-be-taught-about-early-childhood-masturbation

Reaklama link do produktu

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related posts