STWORZYĆ ILUZJĘ PANDEMII KORONAAWIRUSA ZA POMOCĄ TESTÓW DIAGNOSTYCZNYCH NIEWIARYGODNE I NIESPECYFICZNE!

Pobrane 8

W tym artykule przedstawię cytaty z oficjalnych źródeł dotyczące ich własnych testów diagnostycznych na koronaawirusy. Mówię o fatalnych wadach w tych testach. Ponieważ liczba przypadków opiera się na tych testach (lub na braku testów w ogóle), cały “efekt pandemii” został stworzony z fałszywej nauki. W chwili prawdy, propagandowiec mógłby szepnąć do kolegi: “Wiesz, mamy doskonały test diagnostyczny na wirusa. Test daje wszelkiego rodzaju wyniki, które mówią, że ta osoba jest chora.

Miliony ludzi są chore.
Ale test tego nie mierzy. Test jest niedorzeczny. To sprawia, że wygląda to na globalną pandemię. Pretekstem do zamknięcia planety i zniszczenia gospodarki i życia…”
Wspólny test na wirusa COVID-19 nazywa się PCR. Dużo o tym pisałem w poprzednich artykułach. Teraz przejdźmy do oficjalnej literatury wydawniczej i zobaczmy, co ona ujawnia.

Z “CDC 2019-Novel Coronavirus (2019-nCoV) Real-Time RT-PCR Diagnostic Panel”: “Detection of viral RNA may not indicate the presence of an infectious virus or that 2019-nCoV is the causative agent of clinical symptoms”.
Tłumaczenie: Pozytywny wynik testu nie jest gwarancją, że wirus COVID wywołuje zakażenie. A czytając między wierszami, może wirusa COVID też w ogóle nie ma w ciele pacjenta.

Pobrane 8

Światowa Organizacja Zdrowia (WHO): “Przewodnik techniczny dotyczący choroby koronaawirusowej (COVID-19): Badania laboratoryjne na 2019-nCoV u ludzi” :
“Kilka testów, które wykrywają 2019-nCoV, zostało i jest obecnie opracowywanych, zarówno wewnętrznie jak i komercyjnie. Niektóre testy są w stanie wykryć tylko nowego wirusa [COVID], a inne mogą również wykryć inne szczepy (np. SARS-CoV), które są genetycznie podobne.
Tłumaczenie: Niektóre testy PCR są pozytywne dla typów koronaawirusów, które nie mają nic wspólnego z COVID, włączając w to stare korony, które nie powodują nic więcej niż przeziębienie.

Dokument WHO dodaje ten mały fragment: “Ograniczenia stosowania protokołu: Opcjonalne próbki kliniczne do badań nie zostały jeszcze zatwierdzone”.
Tłumaczenie: Nie jesteśmy pewni, jakie próbki tkanek muszą być pobrane od pacjenta, aby badanie było ważne.

Z FDA: “…CoV-2RNA-SARS [wirus COVID] jest zazwyczaj wykrywalny w próbkach oddechowych w ostrej fazie zakażenia. Pozytywne wyniki wskazują na obecność CoV-2-SARS RNA; korelacja kliniczna z wywiadem pacjenta i innymi informacjami diagnostycznymi jest konieczna do określenia stanu zakażenia pacjenta…

WYKRYTY CZYNNIK NIE MOŻE BYĆ DEFINITYWNĄ PRZYCZYNĄ CHOROBY
Laboratoria w Stanach Zjednoczonych i na ich terytoriach są zobowiązane do zgłaszania wszystkich pozytywnych wyników właściwym organom ds. zdrowia publicznego”.
Tłumaczenie: Z jednej strony mówimy, że test może “ogólnie” wykryć obecność wirusa COVID u pacjenta. Z drugiej strony, przyznajemy, że “czynnik wykryty” w badaniu, przez który rozumiemy COVID, “może nie być ostateczną przyczyną choroby”. Przyznajemy również, że jeśli pacjent nie ma ostrej infekcji, nie możemy znaleźć COVID-a. Dlatego pomysł “pacjentów bezobjawowych” potwierdzony przez test jest absurdalny. I nawet jeśli wynik dodatniego testu na obecność VIDOC może nie wskazywać rzeczywistej przyczyny choroby, wszystkie dodatnie testy muszą być zgłaszane – i będą liczone jako “przypadki VIDOC”. W każdym razie.
Od producenta elementów zestawu do testów PCR, Creative Diagnostics, “SARS-CoV-2 Coronavirus Multiplex RT-qPCR Kit” :
“Status regulacyjny: tylko do badań, nie do procedur diagnostycznych”.
Tłumaczenie: Nie należy używać samego wyniku testu do diagnozowania infekcji lub choroby. Oops.

“Zakłócenia nieswoiste wywołane przez wirus grypy A (H1N1), wirus grypy B (Yamagata), syncynalny wirus oddechowy (typ B), adenowirus oddechowy (typ 3, typ 7), wirus parainfluenzy (typ 2), Mycoplasma Pneumoniae, Chlamydia Pneumoniae itd.

Tłumaczenie: Chociaż firma ta twierdzi, że test może wykryć COVID, to twierdzi również, że test może być FALSE pozytywny, jeśli pacjent ma w organizmie jeden z wielu innych nieistotnych wirusów. Czego więc dowodzi test? Kto wie? Rzuć monetę.

“Zastosowanie jakościowe”
Tłumaczenie: To wyraźnie oznacza, że test nie jest odpowiedni do wykrycia ilości wirusa obecnego w organizmie pacjenta. Wytłumaczę ci za chwilę, jak ważne jest to przyjęcie.

“Wynik wykrywania tego produktu służy wyłącznie do celów referencji klinicznej i nie powinien być wykorzystywany jako jedyny dowód w diagnostyce i leczeniu klinicznym.
Kierownictwo

Stan kliniczny pacjentów powinien być rozpatrywany w połączeniu z ich objawami/oznaczeniami, wywiadem, innymi badaniami laboratoryjnymi i reakcjami na leczenie. Wyniki wykrywania nie powinny być wykorzystywane bezpośrednio jako dowód diagnozy klinicznej i mają służyć jedynie jako punkt odniesienia dla klinicystów”.
Tłumaczenie: Nie należy używać testu jako jedynej podstawy do diagnozowania osoby z VIDOC. A jednak właśnie to robią władze zdrowotne na całym świecie. Wszystkie pozytywne testy muszą być zgłaszane do agencji rządowych i są liczone jako przypadki VIDOC”.

Cytaty te, ze źródeł rządowych i oficjalnych testów, torpedują całą “naukową” podstawę testu.
A teraz dodam kolejny śmiertelny cios: test nigdy nie został prawidłowo zatwierdzony jako narzędzie do wykrywania chorób.
Nawet zakładając, że jest w stanie wykryć obecność wirusa COVID u pacjenta, nie pokazuje, JAK wiele wirusów jest obecnych w organizmie. I to jest sedno sprawy, ponieważ aby zacząć mówić o chorobie w realnym świecie, a nie w laboratorium, pacjent musiałby mieć w swoim ciele miliony wirusów, które aktywnie się replikują.
Zwolennicy testu mówią, że może on mierzyć ilość wirusa w organizmie.
Moja odpowiedź brzmi: udowodnij to. Udowodnij to w sposób, który powinien być udowodniony kilkadziesiąt lat temu – ale nigdy nie był. Weź pięćset osób i pobierz od nich próbki tkanek. Osoby pobierające próbki nie robią testu. Testerzy nigdy nie będą wiedzieć, kim są pacjenci i w jakim są stanie.
Testerzy wykonują PCR na próbkach tkanek. W każdym przypadku mówią, jakiego wirusa znaleźli i JAK znaleźli go dużo.
“U pacjentów 24, 46, 65, 76, 87 i 93, znaleźliśmy wiele wirusów.”
Teraz zaślepiamy tych pacjentów. Wszyscy powinni być chorzy, bo mają tyle wirusów replikujących się w ich ciałach. Czy oni są chorzy? Czy oni biegają w maratonach?
Właśnie tego się dowiemy.

Ta OBWEISORYCZNA weryfikacja testu nigdy nie została przeprowadzona. To jest wielki skandal.
Gdzie są wyniki testu kontrolowanego na 500 pacjentach, na tysiąc pacjentów? Nigdzie.
Test jest nieudowodnionym oszustwem.
I dlatego pandemia COVID, która ma być oparta na tym teście, jest również oszustwem.

“Ale… ale… ale… i wszyscy chorzy i umierający… dlaczego są chorzy?”
Odpowiedziałem na to pytanie w poprzednich artykułach. LICZBA chorób – żadna z nich nie dotyczy COVID-u, a większość z nich dotyczy starych, tradycyjnych chorób – sprawia, że ludzie chorują.

zrodlo https://vol370.blogspot.com/

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related posts